Life is Dream [116.díl]

28. března 2010 v 21:11 | *EMOgirlEMO* |  » Life is Dream


Musím říci,že to celkem utíká, když jste se školou na horách. Je již středa, což znamená polovina lyžáku a já se nemůžu dočkat sobotního odpoledne, kdy konečně budu zase doma. Nejen,že se neskutečně těším na svého miláčka,ale samozřejmě i na rodinu. :-) A Martinu s Matesem i Dejvem. Ti dva mi také pomohli.. A nejen v ten večer,kdy jsem se za jejich pomoci trochu zlískala. :D A také si konečně společně s Ann pořádně popovídáme s Jenny.
Včera večer,kdy jsem měla Jenny na telefonu mi nějak podivně dlouhou dobu básnila o tom,jak je Dejv fajn. Myslím si,že další pár je jistý. :)) To mi připomnělo,že jsme s Fílou mluvili o tom,že to na něj všechno připravila Simona. Samozřejmě mi rozhovor nebyl dvakrát příjemný,protože jsem se cítila neskutečně trapně. Já mu nevěřila. Nevěřila... Jak jsem si jen mohla myslet,že mě podvádí? Snadno. Jak lehce. Vždyť co by jste si mysleli vy,kdyby jste viděli svého kluka líbat -velmi divoce- svou bývalku? Nedivím se sama sobě a svému počínání,ale zklamala jsem ho.
Celou dobu včerejšího hovoru mě stále ujišťoval,že je to v pořádku. Prý by si to myslel taky.. Jenže je mi teď nějak divně. A nevím proč. Samozřejmě jsme s Ann a Markem momentálně na svahu,jako uplynulou polovinu tohoto týdne. Tedy celkově je tento lyžařský výlet jen na 5 dní. Díkybohu,déle bych to nezvládla. Zvlašť ne,při mé nešikovnosti.

Po snídani,na které jsme byli dnes jako jedni z prvních, jsme také mezi těmi ranními ptáčaty odcházeli velmi brzy na snowboard. Obléknu si samozřejmě jiné věci,jelikož když už jsem si toho zbalila tolik,není zrovna nejlepší nápad nevyužít toho. Proč bych se s tím jinak v kfru táhla,že. :D
Samozřejmě jsme si jako vždy dělali přestávky,kdy jsme si zašli na horkou čokoládu a nějakou svačinku.
Řekla bych,že jako vždycky se všechny mé myšlenky točí kolem jediného zájmu. A tím je Filip. Stále si říkám,že se nemůžu dočkat toho,až se vrátím a.. A budeme si muset promluvit. Musím se mu přeci nějak omluvit,že jsem mu nevěřila. Já mu nedávala ani možnsot na vysvětlení. Ale přeci jen to vypadalo tak přesvědčivě.
Vážně se nedokáži soustředit na nic jiného. Usrkávám horkou čokoládu a pomalu začínám vnímat,že se tu Anie s MArkem baví o pátečním večeru.
,,Kde to vlastně vůbec bude?''ptá se se zájmem Anie a Marek nadzvedne ramena. Poté jako by se zase vracel zpátky k nám ze svých myšlenek a dodává,kde se bude slavit ten poslední večer tady.
,,Myslím,že v hotelovém baru.''zamyslí se a poté s úsměvem přikývne. ,,Určitě to bude v baru.''zasměje se a kontroluje svůj mobil,zahlcený SMSkami. Samozřejmě si nedopisuje s nikým jiným,než s Marťou. To je jasné. Stačí jeden jediný pohled a vidíte. Přeci jen jeho úsměv naznačuje své. :D :)
,,Já už se těším domů.''zamumlám a po zaplacení útraty jdeme zpátky na svah. Už mi to tu příjde až nudné. Stále dokola to samé. Ráno jdeme na snídani,potom jsme na svahu -s přestávkami v restauraci- a poté se zase jde na večeři. No ap o večeři? Po večeři jdeme utahaní spát. Vím,že obvykle bývá neskutečná legrace,ale přeci jen u nás už to není takové vyblbnutí,jako na základce. :D Teda.. Ostatní se vyblbnou,ale my jsme s Ann již šťastně zadané. :)) No a tak vždy chodíme již brzy na večeři a na pokoji si pak ještě povídáme,jsme na noťasu..
,,Nejsi sama. Začíná mě to tu unavovat. Příští rok nikam nejedu.''zasměje se Ann a pomalu se ocuráme k vleku. Tam potkáme pár dalších spolužáků a hned je zase o něco veseleji.

Sjíždíme svah a jelikož se bavíme s Anie o plánech na dnešek -přeci jen chceme společně s Markem navštíviti nějaký ten podnik-,nevšímám si okolního šumu.
Bum, rána a já se válím na zemi pod nějakou holkou. Samozřejmě... Že mi nebylo jasné hned,že já si odtud odvezu alespoň pořádnou naraženinu,když ne nic vážného.
,,Jsi v pořádku?''ptá se Marek,který je tu coby dup. Holka je ta tam,takže chvíli jen mrkám do prázdna. Anie se přidá a Maára mi mezitím pomáhá mi na nohy. Před chvílí to nějaká dívenka neubrzdila a jelikož jsem byla zaujatá debatou s Anie,nevšimla jsem si,že se na mě řítí zcela neznámá holčina. Samozřejmě se ji nic nestalo,ale moje levá ruka to odnesla.
,,Jasně..''usměji se a snažím se nepřipouštět tu divnou bolest v levém zápěstí. Jako vždycky,před mými dokonalými kamarády se nic neutají. Jsou tak všímaví,že vážně nemám možnost.
,,Nic? Podívej se na svojí ruku.. Panebože,nejspíš to nebude jenom naražený.''řekne zcela vážně Marek a i přes mé remcání mě bez nějakých dalších přemlouvání donutí navštívit hotel,kde je právě náš tělocvikář na svařáku.
,,Vždyť to nic nebude.. Pojďte na vlek.''snažím se svým úsměvem trochu skrýt fakta,že zrovna já musím mít takovou smůlu. Teď jsem zvědavá,co s tím bude. Doufám,že to nebude zlomenina. Na to přeci.. Ale ano,ta holčina byla už přeci jen trochu starší a ještě k tomu neskutečně dobře postavená,takže.. Takže bych se endivila,kdyby to bylo mírně zlomené. Samozřejmě doufám,že ne!
,,Ty se zlato na svah už nepodíváš..''shrne Anie a táhne mě s Markem k hotelu. Samozřejmě jsem nechtěla,ale jejich stavění před hotovou věc.. Nejde je nijak ujistit v opaku.
,,Hej,ale.. Tak běžte vy. Nebudu Vám kazit zbytek lyžáku.''navrhnu s úsměvem. Vážně je mi divně,ale musím to trochu maskovat. Stejně si jsem jistá,že je nepřesvědčím.
,,Myslíš,že nám povolí pečovat o ní,místo dalších dní na vleku?''ptá se se smíchem Anie Marka a ten si odfrkne.
,,Kdyžtak ji zlomíme i tu druhou. To bychom mohli uspět,ne.''zasměje se Marek a pak dodá. ,,Asi bude stačit,když zarezignujeme. Já už prostě na sjezdovku nestoupím.''
,,Ok,tak jste mě přesvědčili.. Už nechcete na svah,no.''zasměji se. Moc dobře je znám. Takhle se mezi sebou začnou 'bavit' vždy,když něco zironizuji :D
,,Konečně.. Myslel jsem,že ti ty ruce budu muset dolámat obě.''zasměje se a samozřejmě po chvli toho nechá. ,,Ok,černý humor..''
Společně tedy dojdeme do hotelu,Marek nesl prkna a Anie ta mi celou dobu říkala,že jsem ji měla ukázat tu holku a že by ji hezky pěkně vytmavila. Samý 'To sakra neumí dávat pozor? Si myslí,že Ti tu pak zlomí ruku? Pff..' a podobné výkyvy jejích nálad.

,,Dobrý den pane učiteli. Tady Mellanie má něco s rukou.''hlásí Anie,hned,jak dorazíme do recepce.
,,Co se stalo?''zajímá se tělocvikář a samozřejmě jde hne dpro své potřeby pro první pomoc. Anie mu začne vše vykládat do podrobna
,,Představte si,že nějaká holka do Mell vlítla a bez omluvy odešla. Já být Mell,tak ji...''zarazí se,jelikož řici 'poslat do patřičních míst' se před učitelem zrovna dvakrát nehodí.
Učitel chvíli na mou ruku kouká,všemožně se s ní snaží hýbat,ale to nejde bez toho,aniž bych zatínala zuby.
,,Tak máš štěstí. Je to jen hodně naražené.. Mělo by to do týdne možná dvou splasknout.''zazní konečný verdikt a dojde na recepci -kde prodávají různé ortézy atd.-. Samozřejmě mě nechá,abych si vybrala a tak si koupím jednu fialovo.vínovou,značky Nike.
,,Děkuju,pane učiteli..''usměji se s díkem a on jen mávne rukou.
,,To neděkuj mě. Hlavně,že to není zlomenina. To bychom už asi příště nevyrazili,co..''mrkne na nás se smíchem a odchází dopít své kafe.
To se všichni budou divit. Samozřejmě mám zákaz na svah.. A dokonce prošlo i to,že se o mě Anie s Markem budou starat. Nevím proč,ale na svah je už prý nikdo nikdy nedostane. Netuším,jestli to je tím,že nás to začalo již dnes trochu nudit,nebo tím úrazem. :D A nebo to může být také tím,že by jim chyběla má společnost. :D Nemyslím si o sobě nic, ale vím,že jsou toho schopni. Takový blázni,moji. :))
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se ti story Life is Dream?

Jasně.. *the best* :) 62.9% (200)
Ujde.. 7.9% (25)
Mám radši jednodílný.. x) 6.6% (21)
Mám radši LoV.. x)) 5.3% (17)
Nelíbí se mi... 17.3% (55)

Komentáře

1 *EMOgirlEMO* | 28. března 2010 v 21:12 | Reagovat

Takže doufám,že se díl bude líbit :)))

2 MiMi Madison H. ♥Affko♥ | Web | 28. března 2010 v 21:26 | Reagovat

au..až mě rozbolela ruka..uff..chudák Mell, no, alespoň si oddechne od svahu, na druhou stranu..těším se na pokráčko :p

3 *EMOgirlEMO* | 28. března 2010 v 21:28 | Reagovat

[2]: :))
Jsem vůbec nevěděla,jak to napsat,aby nebylo hned vzrůšo :D:D
Tak snad.. Snad se povede. :D:D

4 MiMi Madison H. ♥Affko♥ | Web | 28. března 2010 v 21:46 | Reagovat

[3]: hihi :p...snad se jí ta ruka zahojí..Fíla jí bude obskakovat..roztomilý :p hihi

5 *EMOgirlEMO* | 28. března 2010 v 21:59 | Reagovat

[4]: Můj záměr :D:D: Stejně by ji po tom,co se stane obskakoval :D Moc prozrazuju. :D
Ale bojím se toho,že to napíšu velmi,velmi trapně.. To určitě ano,protože já to neumím. :(

6 MiMi Madison H. ♥Affko♥ | Web | 28. března 2010 v 22:37 | Reagovat

umíš psát dobře, takže se moc těším :p :)..jsem zvědavá, co bude dál :p

7 *EMOgirlEMO* | 28. března 2010 v 22:57 | Reagovat

[6]: Děkuju :) Ale u tohoto zrovna pochybuji.. Vážně,nikdy jsem to neště nepsala. :D :)

8 MiMi Madison H. ♥Affko♥ | Web | 28. března 2010 v 23:07 | Reagovat

[7]: asi vím o co jde, ale neříkej nic..já si přečtuuu :p hihi

9 *EgE* z mobilu | 28. března 2010 v 23:45 | Reagovat

[8]: o co podle tebe? :D

10 MiMi Madison H. ♥Affko♥ | 28. března 2010 v 23:54 | Reagovat

[9]: nee..nepovím..já se chci nechat překvapit..jinak hezké sny :) a dobrou noc :p hihi

11 *EMOgirlEMO* | 29. března 2010 v 10:42 | Reagovat

[10]: Děkuju :D:D :))
Heeej,já chci vědět,co si myslíš :D:D O:)

12 MiMi Madison H. ♥Affko♥ | 29. března 2010 v 16:49 | Reagovat

[11]: ale já nechci vědět, jestli si to myslím správně, pak by se mi pokazilo překvápko..a já se chci nechat překvapit :)

13 *EMOgirlEMO* | 29. března 2010 v 17:04 | Reagovat

[12]: Ok,ok :D:D Ale pak mi napíšeš,co jsi si myslela :D:D

14 MiMi Madison H. ♥Affko♥ | Web | 29. března 2010 v 20:01 | Reagovat

dobře..napíšu...ale až pak :p

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama