Life is Dream [118.díl]

31. března 2010 v 23:20 | *EMOgirlEMO* |  » Life is DreamZajímalo by Vás,jak dopadl čtvrteční den? Musím nejprve varovati,že byl extra nudný. Ale zároveň odpočinkového rázu. Museli jsme nabrat energii na dnešní (páteční) večer v baru hotelu,kde se bude konat rozlučka.
Čtvrteční snídani jsme stihli jen tak tak. Vstávali jsme přeci jen až kolem desáté hodiny. Ještě,že jsou do jedenácti. :D To víte,proč by jsme si včera nepřispali,když je ta možnost. Každý byl již na svahu a my,jelikož jsme zůstali kvůli mé ruce na hotelu, se alespoň neunavili na zítřejší, poslední večer strávený tady. Jak jsme se již zmiňovali,bude nějaká párty tady v hotelové restauraci. Trochu neobvyklé,ale přimluvila se tento rok naše -teď již bývalá- mladá paní učitelka. :)) Možná proto to nakonec všechno prošlo. :D
Přeci jen jsme se mohli potulovat po hotelu,jen jsme čekali, až i zbylí opozdilci dozací na sjezdovku a nikdo v hotelu nebude.
Mezitím šel Marek s námi do našeho pokoje a dobrou hodinku a půl jsme trávili na počítači. Naštěstí tu mají wi-finu,takže jsme se bez problémů přihlásili na internet. Samozřejmě byl Fíla ve škole,takže jsem neměla potřebu přihlašovat se na icq,jestli tam náhodou není. Poslední dobou na icq nechodím vůbec. No a Fífa na tom není o moc lépe. :D
S Anie jsme se koukaly na nějaké webovky,poté na e-shopy s oblečením a dokonce jsme si vyhlédly,pro co si skočíme hned,jak přijedeme. To víte,dnešní doba je již tak úžasně vyspělá,že nakupování z domova je zcela normální. Marek se mezitím koukal na záznam z fotbalového utkání,které vysílali v TV.
A takto jsme se poflakovali celý den. Nudné,takže není potřeba rozvádět to do dalších detailů. Pomalu se tedy dostáváme k dnešnímu,poslednímu dni, trávenému tady na horách. :-) Zítra se odjíždí kolem poledne.
----
Snídani si užíváme, naši dobrou náladu můžeme odůvodnit nejspíš tím,že je to tu poslední den. Lyžák se celkem vyvedl,ale místami byl i trochu nudnější,na můj vkus. 
,,Tak co dneska budeme dělat?''ptá se Anie,která si kousne své obložené bagety. ,,Máme tolik času a nikam nemusíme..''konstatuje
,,Já bych řekl,že by jsme mohli strávit celý den v pokoji. No a kolem sedmé se začneme připravovat.''pokrčí rameny Marek a já se přikloním k jeho nápadu. Sice to bude celkem nudné,ale jak jinak relaxovat,než u dobré,horké čokolády.
,,To beru.''přikývnu a poté se smíchem vtipně dodám ,,A budete mě hezky obskakovat,jak jste slíbili a dodrželi včera?''zasměji se a Ann přikývne.
,,Vždyť my s tím počítáme,náš marode.''poplácá mě po rameni a já se nestačím divit. Vážně jim asi přeskočilo.. Ne,dělám si srandu. Vždycky mi se vším pomáhali. :-) ,,A co ruka?'' ptá se zaujatě a Marek si usrkne teplého čaje.
,,V pořádku. Jen s ní stále nijak nemůžu hýbat.'' zasměji se a vzpomenu si na telefonát s rodiči. Samozřejmě se vyptávali,co se stalo a tak. Hned se o mě musí bát,to je hrozné.. To bylo vyšilování a samé, že kdybych něco potřebovala,mám samozřejmě volat kdykoli. Ti by byli schopní přijet i v jednu v noci,jak je znám.
,,Takže pořád na nic..''vzdychne/vydechne Anie,mezitím co se napiji kakaa. Dnes jsem si vzala sladkou snídani,takže proto kakao.
,,Ano,na nic, pokud to bereš takhle.'' zasměji se a jelikož jsem již společně s Ann najedená,jen vyčkáváme na Marka.
,,A za jak dlouho..se ti to.. zahojí úplně?''ptá se Marek,s plnou pusou své opečené slaniny.On by byl chopný se prát,kdyby mu ji někdo vyfoukl.:D
,,Tak učitel říkal,že do týdne by to mělo být v pohodě.''připomenu a již všichni tři vstáváme a jdeme na pokoj.
Opět zopakujeme včerejší náplň,která se zkládá z velké části všemožných nápadů,kterými jsme si zkracovali den. Například si znovu pustíme nějaké DVDčko. Vybraly jsme s Ann nějakou komedii. Sice jsme musely Marka zpočátku přemlouvat,ale nakonec kývl a pod podmínkou,že se pak bude koukat zbytek dne na kriminálky a detektivky či horory a krváky.. podíval se s námi.
Poté jsme s Anie na internetu a Marek sleduje nějakou z kriminálek, které nás absolutně nezajímají. S Filipem telefonuji hned,jak příjde ze školy. Samozřejmě mi volal skoro každou přestávku (xD),jak je u nás již zvykem,ale jelikož přestávka trvá jen nějakých 5 minut,na hovor obvyklé délky to nestačí. Ano,naše debaty po telefonu jsou vážně obsáhlejší. :)
,,Tak co,jak se těšíš na Kubu?''ptám se Anie,která mezitím čte nově příchozí SMS. Od koho jiného může být. Nemusím se již ani koukat,abych si byla jistá odesílatelem. :-)
,,Právě mi píše,že se na nás moc těší. Mám Vás pozdravovat.''zaculí se nepřítomně,ale jediný,kdo nevnímá a neposlouchá je tu Marek. Je tak zaujatý do řešených případů v těch vysílajících seriálech,že je zcela mimo.
,,Myslím,že ho nebudeme rušit,když se téme přetočí trochu jinam..''zasměje se a já se nadechnu,abych odporovala. Samozřejmě je mi hned jasné,jaké téma může mít na mysli. Mě a Filipa či trošičku intimnější zpověď... Nehodlám odpovídat.
,,Pokud to budou otázky na tělo,nemám Ti co říct..''zasměji se a raději svůj pohled ztočím opět k monitoru.
,,Jen mě zajímá,kdy máte v plánu zajít trochu dál..''usměje se ,,Přeci nehodláte vyčkávat do nějakých 25.''zasměje se a poté dodá. ,,Myslím,že by jsi měla využít situace,kdy je Filip ještě teenager.''zasměje se. To je pravda. Tento rok na podzim oslaví své 20té narozeniny. :-) Cítím,jak se mi začíná hrnout do tváří krev.
,,Víš,že tohle téma nemám moc ráda.''zasměji se trochu stydlivěji a nebýt toho,že Anie zaklapne víko od notebooku,asi dál bezcílně zírám na seznam.cz.
,,To vím, ale stejně spolu chodíte už značně delší dobu,než my s Kubou..''usměje se na mě a já se neubráním pousmání. Jsem tak ráda,že jsou společně šťastní. Dokonce tak šťastní,že užs spolu dále zašli. :-)) ,,A pořád nic.''naoko mi vyhubuje.
,,Jenže.. Jenže mě to příjde divný. On už měl určitě XX holek a jeho poslední Terezka byla stejně stará jako on..''řeknu a když ji vidím nadechovat se,pokračuji ,,Stále si myslíš,že je dobrý nápad začít si s ním něco trochu víc?!''ptám se si ronickým podténem a ona přikývne. Ta holka si stojí za svým. Je neoblomná,přesně tak,jako já.
,,Jasně.  Víš,jak bude Filip šťastný? On Tě miluje a je mu jedno,jestli byla ta jeho bývalá cuchta starší a tím pádem zkušenější.''říká zcela vážně a já si jsme jsitá svou načervenalou barvou. ,,Jsem si jistá,že Tě všechno velmi rád naučí.''zasměje se a já po ní střelím vražedný pohled. Kdyby pohled zabíjel,je pod stolem.
,,Nechme toho..''ukončím to a raději se k tomu víc nevracím a nevyjadřuji.

Dnes nešel na svah skoro nikdo,krom pár milovníků lyžování a ostatních sněžných/zimních sportů. Všichni se totiž připravovali pomalu na rozlučku. A nesmím zapomenout,že jsme kolem půl šesté šli všichni balit. Proto se Marek přemístil k sobě do pokoje za spolubydlícím, kde měl své věci,kufr,snowboard atd.
Něco málo po půl sedmé jsme šli dolů na recepci, abychom si všichni poslechli zítřejší plán na odjezd. Kolem desáté -po snídani- se budeme muset hlásit na recepci,odevzdáme klíče a pomalu budeme nastupovat do autobusu. Řidič s tělocvikářem naloží naše kufry a my hezky vyrazíme. Autobus Oliverovo skupiny odjede hned po nás,takže bychom měli dorazit stejně.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se ti story Life is Dream?

Jasně.. *the best* :) 62.9% (200)
Ujde.. 7.9% (25)
Mám radši jednodílný.. x) 6.6% (21)
Mám radši LoV.. x)) 5.3% (17)
Nelíbí se mi... 17.3% (55)

Komentáře

1 *EMOgirlEMO* | 31. března 2010 v 23:24 | Reagovat

Takže jsem se odreagovala nad LiD a i když má plno nedostatků.. U mě bude tou nejlepší povídkou mé tvorby. :))
Nehorázně nudné to místami bylo,ale.. Ale LiD se mi psalo samo. Když nepočítám menší výpadky (které jsou normální). :-)

Bohužel mě teď čeká trošičku těžší psaní,protože takovou věc jsem ještě nikdy nepsala. Možná se Vám to bude zdát přehnané a já nevéím co ještě,ale.. Ale chtěla jsem tam dát ještě něco,ať to není moc přeslazené. :D I když si jsme jsiát,že konec nejspíš bude sladký. :D Možná.. x)
--
S GoF si nejsem jistá ničím. Snažím se o jiný (knižní) styl. Dlouhé kapitoly. Jenže v knížkách se neobjevuje co den,to kapitola.
Měla bych to přepsat celé. Tak,aby tam nebyl nadpis dnu a aby to nebylo tak dlouhé. Ale zase nevím,jak to napsat jinak..

2 MiMi Madison H. ♥Affko♥ | Web | 1. dubna 2010 v 0:05 | Reagovat

to je moc hezký dílek...těším se až se vrátí z lyžáku, že co se bude dít :p

3 *EMOgirlEMO* | 1. dubna 2010 v 0:08 | Reagovat

[2]: To já taky. :D:D x) Jinak děkuji :)

4 MiMi Madison H. ♥Affko♥ | Web | 1. dubna 2010 v 13:19 | Reagovat

[3]: není zač :p

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama