Life is Dream [90.díl]

5. března 2010 v 19:16 | *EMOgirlEMO* |  » Life is DreamNikdy už nic nebude stejné. To vím i já.. Ale proč? Proč jsem se musela probudit a nedosnít tak svůj nekonečně dlouhý avšak krásný bezchybný a romantický sen? Ano,byla to jen přetvářka z jeho strany. Já jsem si jen hloupě jako malá naivní holčička myslela,že to myslí vážně. Upřímně. Jenže nic z toho nebyla pravda. Nic z toho,co mi říkal,nic z toho,co se dělo. Ani ty polibky a doteky nebyly tak naplněné tím krásným,milujícím citem. Ne doopravdovým. Naivně jsem mu věřila.
Až moc hloupá si připadám. Copak jsem pro něj byla jen hadrová panenka? Já přece nejsem nějaká coura,abych byla jen na pár úletů. Tím mě zranil nejvíc. Myslela jsem si,že mě zná.
Vždyť já se mu otevřela. Řekla jsem mu již na chatu přes vzkazy to,co pro mě bylo nejtěžší. A přesto si myslel,že se se mnou jen sprostě vychrápe,poté jestli se mu to bude líbit ještě párkrtát zopakuje a pak mě odkopne? Krásně si to vymyslel. Jenže to mě nejvíc bolí.
Tady nejde tak tolik o to,že se líbal s expřítelkyní. No dobře,asi bych ho nepochválila,ale kdyby to bylo jen nějaké nedorozumění.. Dobře,možná bych to zkousla. Ale to,že mi lže.. Kdyby narovinu řekl,že ji miluje.. Já na to byla připravená již od začátku. Mluvil o ni tak hezky a i když sem tam změnil z Terezka na Terka.. Nikdy to nebyla jen ta bývalá.
Z přemýšlení mě vytrhne Anie,která vymýšlí plány na dnešek. Prý by jsme mohli někam vyrazit večer.
Má pro mě nějaké překvapení,říká. To jsem zvědavá,co by to mohlo být. Pokud to nebude zase nějaké stupidní hledání na internetových seznamkách,nebo chatech.. souhlasím se vším. Vážně mě nenapadá nic,co by to mohlo být. To bude určitě nějaká písnička,která mi jako na potvoru připomene čas a chvilky strávené s ním.
,,Tak co kdybychom se šli podívat ještě někam?''usměje se Martina a těká očima po Kubovi,který kouká do mobilu. Po chvilce zvedne pohled a přímo rychle vyklopí ,,Do NewYorkeru''sama se divím,proč by chtěl do NY,když tam nerad chodil. Tedy ještě před dvěta týdny by tam ani nevkročil. Dobrovolně určitě ne.
,,Kam? Vždyť ty tam nerad chodíš,ne.''Nechápavě prohodím/pronesu a nejspíš jsem ho nějak zaskočila,páč polkne a než z něj něco dostanu,začně rychle Martina. Tady vážně něco nesedí!
,,No,víš.. Oni tam maj nějaký nový kolekce!''řekne až moc vážně. Tohle mi nepřijde,jako normální chování těchte čtyř. Všichni jsou něčím divní. Copak to jsem dneska normální jen já? Tedy nebo to je snad naopak??
,,To jsem slyšela. A taky má ta kolekce obsahovat super hadříky i pro holky. Něco hezkého si vybereme,ne? Dneska by jsme mohli zajít třeba do klubu. Když je ten pátek.. V pondělí se jede konečně na lyžák. Všechno už máme nakoupený,ale tak nějaké nové tričko na večerní diskotéky by se hodilo,ne.''konstatuje Anie a Martina se přidává.
,,Ty holky,já bych jela s Váma. Jenže naše pošahaná úča chce,abychom se připravovali na maturitu. Vždyť máme ještě dva roky čas. Do 19 mám 2 dlouhý roky. Babizna,jedna..''zasměje se a já se musím zasmát s nimi.
,,Tak příští rok si můžeme vyrazit na dámskou jízdu. Teda s Markem a Kubou počítám taky.''usměji se a kluci se zasmějí.
,,Jsme dámy jo? Děkujeme,Mellinko.''Kuba přehodí svou těžkou levou ruku přes má ramena a zasměje se. ,,Nevadí ti ta zdrobnělina,Melli?''culí se a div,že nevyprskne smíchy.
,,Představ si,že vadí.. Ale neboj,Kubíčku. Kvůli Tobě to nějak přetrpím..''řeknu zcela vážně a když se jeho pohled změní na smrtící,jsem já,kdo vyprskne.
,,To jsme si nedomluvili.''řekne naoko uraženě. Takhle by se choval vážně jako nějaké tříroční bejbátko/děťátko. Věčě nafučený.. To si pamatuji ze školky. :D Holky se smějou a Marek k tomu nemá daleko.
,,Já vím. Holt jsem holka. Ty jsou vyspělejší o pár let,Kubí''řeknu podruhé vážně,ale teď už mi to znemožňuje culení se během celé věty.
,,Tss..''řekne a pak se už konečně zasměje. Co,on se chechtá! ,,Máš pravdu.''uzná a my se znovu musíme smát. Tentokrát se do toho se zmíchem vloží Marek.
,,To si říkáš chlap? Vždyť Tě odrovnala o 4 roky mladší holka.''Kubovy je mimochodem stejně,jako Filipovy. Takže 19 let. Kuba se na něj tak divně podívá a pak zcela vážně prohlásí,že se nediví.
,,Ty jsi s Mell nikdy nemluvil,či co? Nevidíš,jak je umíněná? Ta by přemluvila i stádo volů.'' dodává však ještě svou vlastní větu. ,,S touhle malou mrškou si nezahrávejte.'' zasměje se a Marek přikývne ,,Znám jí.. Už tolik let,že se až začínám bát.''
,,Hej? Jakou malou??''vyslouží si pohlavek. Teď očividně změnil názor. ,,Teda,na to,kolik ti je máš dobrou mušku.'' chechtá se a jelikož vidí,že se chystám udělit mu další,zvedne se a žene si to k zábradlí před restauracemi.
,,Ok. Tak pojďte.''zvednu se. Sáčko mám samozřejmě sundané,jelikož je tu příjemně teplo. Svetřík,který mám na sobě není ani zbytečně tlustý ani naopak nějak moc tenký/lehký. Takže zima mi rozhodně není.
,,Tak jdeme.''spokojeně se zachichotá Anie a mě je to už vážně dost divné. Copak jsou tak rádi,že mě dostali ven či co? To ne,zní to moc uhozeně. :D

Je něco kolem půl osmé,takže jsme se tu zdrželi celkme slušně. Sjedeme tedy po eskalátorech uprostřed do druhého patra,kde je NY. New Yorker se tu totiž předělal,takže tu jsou dvě patra.
Samozřejmě je logické vejít již tady,než abychom zbytečně chodili do prvního,když se stejně v krámě vyjede i do toho dalšího oddělení.
,,Mell. Jdeme dolem.''zazubí se Kuba a táhne mě za ruku,abych si to nenapochodovala paličatě tudy. No co,šlo by přeci,abych řekla,že se sejdeme v obchodě.
,,Proč? Můžeme začít tady v tomhle patře,ne?''mám dneska tak dlouhé vedené já,nebo si tu na mě vymýšlí všemožné blbinky? To je jejich plán na odreagování? To bych si měla dávat pozor,co vymyslí dál.
,,Jenže nová kolekce by měla být dole.''usměje se Marek. Tady se mi vážně už víc věcí nezdá. Že by vždycky někdo jiný doplnil toho,kdo neví co říct? Tohle je až mooc divné. Nikdo mi to nevymluví.
,,Proč se mi tu zdá něco divného?''řeknu po chvilce,jelikož už to vážně nejde. Myslí si,že jsem až tak blbá? Protože jestli jo,mohou se rovnou přidat k Filipovi a nemazat mi med kolem pusy.
,,Co by?''dělají všichni hloupé. Jdeme směrem k Datartu,kde pak zahneme doleva. Nemůžu věřit svým očím. Nevím,jestli mne klamou,nebo tam opravdu stojí ten,koho vidím.
Asi bych si měla zajít k očnímu na přeměření zraku. V květnu jdu,už jen dva měsíce a bude to. Určitě vidím špatně. Protože tohle není možné. Není.. Vážně mám vidiny.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se ti story Life is Dream?

Jasně.. *the best* :) 62.9% (200)
Ujde.. 7.9% (25)
Mám radši jednodílný.. x) 6.6% (21)
Mám radši LoV.. x)) 5.3% (17)
Nelíbí se mi... 17.3% (55)

Komentáře

1 MiMi Madison H. | Web | 6. března 2010 v 10:50 | Reagovat

slušně chválím přechodní dílek..ale jdu na podstatu věci, protože myslím, že tam stojí Fíla, ale chci si to přečíst..můžu se také mýlit :D heh

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama