Life is Dream [92.díl]

6. března 2010 v 17:22 | *EMOgirlEMO* |  » Life is DreamPísničky hrají a musím říci,že je to tu dnes celkem přeplněno lidmi. Nenapadlo mě nic lepšího,než se vydat do L.I.X.u,tady totiž snad budu míti klid od všeho,co se týká Filipa. Nevím,proč to udělal. Teď si připadám,že vše ještě víc zveličuji,ale ono by to nebylo příjemné ani Vám.
Když někoho máte stále rádi,nevydržíte na něj koukat ve společnosti někoho jiného. To Vám garantuji. Nechápu sama sebe. Vždyť odkdy mi nějaký kluk stojí za tolik smutku? Potřebuji se konečně nějak zbavit toho hrozného pocitu. Takového,který nedokáži pojmenovati.
Jdu tedy k jedmozu ze zadních stolů,u kterého sedí teď už jen Mates s Dejvem. Simonu jsem někde viděla,ale jak je vidět,odešla. Nemůžu říci,že by mě to nějak trápilo,protože s tou jsem si doopravdy do noty nekápla. Nač poslouchat,jak schválně vychvaluje Terezu. Nemám zájem spadnout ještě do větší depky,než ve které jsem teď. Stojí mi za to? Nestojí,tak e konečně seber. Nadávám si v duchu a vážně směřuji k nim. Nějaké pití mi pomůže. Vždyť já se ještě nikdy neopila,jako každá z mých vrstevnic. Proč to nezkusit? Myslím,že mám dobrý důvod. Jednou to přijít muselo..
,,Ahoj kluci,máte tu volno?''usměji se a pokusím se o trochu normální úsměv. Můj výraz se jim asi trochu nezdá,jelikož se Mates ,hned jak si přisednu, začne ptát,co se děje.
,,Ahoj Mell,jasně že jo. Pro Tebe vždycky.''usměje se a Dejv přikývne. Pošoupne se,takže mi udělá místo mezi nimi. S úsměvem se začnou věnovat mě a nějaká sklenička nějakého pro mne smrdutého alkoholu je dokonce i Dejvovi ukradená.
,,Co se stalo?''ptá se Mates,jakmile se koukám do nápojového lístku. To mě znají všichni až tak dobře,že poznají,že se něco děje? A to jen když si chci objednat nějaké pití? Jak divné. Jsem vážně až tak průhledná,či co..
,,Nic. Všechno je v pohodě.''věnuji mu chybý úsměv a jakmile vidím číšnici,poprosím ji o jeden drink. Začneme tím. ,,Jedno SanFrancisko,prosím.''mladá dívka se na mě usměje a ptá se,jestl ialko či nealko. Vždycky jsem si dávala spíše to nealko,ve které mje vážně nejméně alkoholu z těchto všech drinků a koktejlů,ale proč nezkusit něco jiného,že. ,,Alko.''neváhám a ona jen prosí o chvilku strpení.
,,Mellanie,vážně Ti nic není?''ptá se Mates a Dejv se jen zasměje. Jeho vtipné hlášky mě vážně rozesmějí. A to v sobě nemám ještě ani kapičku. x)
,,Konečně dostala rozum.'' zasměje se a pokračuje. ,,Tak ji tu nenuď a jdem si něco pořádnýho dát. Na mě samozřejmě,Mell.'' mrkne na mě s varováním. Už mě také zná. Musím říci,že teď mu moc děkuji. Nemám totiž náladu to všem říkat. No a i když jsem si s Dejvem předtím moc dobře nerozumněla,myslím,že je to fajn kluk. Vždy mi vadilo,že se uměl pořádně zlískat,ale to je to nejmenší,když nic nepřehání. Což on nedělá. Pamatuje si všechno,o čem jsme se bavili minule,to je tomu důkazem. A že si užívá života? To je jeho věc.. No a také je hlavní to,že je na střední,takže žádný blbec to není. :-) A pokud bych se měla vyjádřit se vším všudy,určitě je lepší vyrazit si párkrát někam do klubu,než podvádět svou přítelkyni.. Tedy já pro Filipa nebyla nejspíš ani to. Znovu si vzpomenu na jeho oči. Dnes jsem je neviděla,možná proto mám ten divný pocit. Ale je to tak lepší. Už pro mě žádný Filip existovat nebude. Né pro dnešní večer.
,,Tady to je.''usměje se dívka/číšnice,která přispěchala s nápojem v ruce. Jakmile ji poděkuji,poznám v ní někoho,hodně povědomého mé kamarádce,která odjela bydlet sama na Floridu. ,,Jenny?''zkusím,aniž bych si uvědomila,že mě uslyší.Podívá se na mě a po chvíli trochu vykulí své hnědé oči,olemované oranžovými stíny. Ona vždycky věděla,jak prodat své havraní vlasy či čokoládové oči. :-)
,,Mellanie.. Mellanie,jsi to vážně ty?''nevěří svým očím,asi tak,jako já. Její černé vlasy jsou zkrácené na mikádo,lemující její obličej. Ofinu má rovně střiženou nad úrobni vytrhaného,tenkého obočí.
,,Jak se máš? Vrátila jsem se před pár týdny. No a jelikož si teď dodělávám školu,pracuju tady. Mamka teda nebyla moc nadšená,ale nakonec jsem ji přemluvila.'' zasměje se. No,bavila jsem se i se staršími,takže její věk 18,je akorát. :-) :D
,,Všechno se mi to teď nějak sesypalo. Nechci o tom mluvit,promiň..''řeknu rozmačitě a smutně. Ona opochopí. ,,Jasně,omlouvám se.. Dala by jsi mi tvoje číslo? Nějakým nedopatřením jsem ztratila mobil a s ním i kontakt. Určitě si musíme popovídat. Strašně jsi mi chyběla. Dva roky.. Panebože,ani nevím,jak jsem to bez Tebe mohla vydržet. Co Ann?''zasměje se.
,,Tak Anie je pořád stejná. Teď si našla úžasného kluka. Kamaráda mého bejvalého kluka.. ani nevíš,jak jim to spolu sluší. Jsou dokonalý pár. ''opět si vzpomenu na něj. A z lepší nálady,do které jsem se dostala díky Jenny je rázem opět ta špatná. ,,Tady je to mé číslo. Prozvoň mi a já si tě uložím. A určitě se ozvy,až budeš mít čas a chuť. Musím z Tebe vytáhnout všechno.''usměji se a ona se zasměje. ,,To mě čekej ještě tento týden.''prohodí se smíchem. Tak nějak se dále bavíme,ale jakmile se začnou hrnout další a další lidé,musíme se rozloučit. Domluvily jsme se na přespříští týden,jelikož příští je ten školní lyžák.

Když se vrátím ke stolu,napiji se SanFranciska. Musím říci,že tam je toho alkoholu nějak moc. Ale co,čím víc,tím líp. Je čtvrt na deset. Do jedenácti bych už mohla být trochu jinde. Tedy myslím myšlenky by se mohly zaobírat něčím jiným.
,,Kdo to byl? Tak tuhle kost bych bral..''zasměje se Dejv. No,musím se pousmát. Jenny by se k němu hodila. Taky se umí pořádně odvázat a není žádná puťka.
,,Nemáš náhodou Simonu?''pozvednu obočí a on se zasměje. Nechápu,protože ještě minule tu spolu seděli,jak největší kamarádi. No,abych pravdu řekla.. Nevypadali jen na kamarády.
,,Símu? Bych si dal.. si to rozdává s každým,kdo je volný. Je horší,než nějaká k*rva. Je to jen kámoška. Masakr s ní,normálně. Ta by se nechala ojet každým,takže nic pro mě.''zaculí se a pak dodá. ,,Chodili jsme spolu,ale nedělalo to dobrotu. No,tak jsme jen kámoši. Občas si někam vyrazíme,ale vždycky se z toho vyklube něco víc. Ale ne pro mě,to jen málokdy. Páč si to rozdává s někým uplně jiným,než se vrátím ke stolu.''Jasné. Takže jejich kamarádství je jen někdy intimní. Chápu. Když má absťák,obrátí se na ni. Jak divné a nechutné. Ale vsadím se,že kdyby měl svou holku,nepodváděl by ji. Možná to je tím,že k Simoně pořád něco cítí.. Ale to ne,v tomhle asi nebudou city.
,,Asi se Ti to zdá nechutný,co.. Ale ti dva spolu tak nějak trošku chodí doteď.''vysvětluje Mates a Dejv po napití se něčeho trochu víc tvrdého, protestuje. ,,Žádný takový. S tou bych už nikdy nešel do něčeho víc.''
,,Ok.. Tak tohle byla Jenny.''řeknu a dopiji SF. Tentokrát se tu objeví nějaký mladý číšník a jelikož chci trochu urychlit tohle všechno,objednám si nějaký džus s vodkou. Tedy Dejv objednává za mě. Vlastně mi pomáhá se opít. Akorát o tom sám neví. x)

Uběhla hodina a půl,né-li dvě hodiny a my tu stále sedíme. Konverzaci už není zapotřebí nijak rozvádět,jelikož nevnímám. Dejv na tom také není o moc lépe.
,,Jak je?''ptá se opile. Myslím,že už mu se mu už ten alkohol dostal i do mozku,protože tuhle otázku mi již pokládal. To je však jedno,jelikož ani já na tom nejsem o moc lépe. Jsem na dně! Vždyť já se opila kvůli klukovi. Nestojí mi za to! Jsem blbá,tohle se němělo stát. Měla jsem jít domů a cpát se zmrzlinou. Byl by to určitě lepší způsob.
Jediný,kdo je tu v naprostém pořádnu je Matty,ten se totiž prakticky nedotkl alkoholického nápoje. Dopiji sklenku a když se mě s úsměvem od ucha k uchu Dejv ptá,jestli chci ještě něco,zakroutím nepřítomně hlavou. Jsem zvědavá,jak se dostanu domů..


--Mezitím u Anie,Martiny,Kuby a Marka--
,,Kde jen může být?''prohrábne si vlasy Anie. Na Smíchově byli až do zavíračky. Prolétli všechny obchody a Mellanie nikde. Všechni jsou už pořádně nervní.
,,L.I.X.''vyhrkne Kuba. ,,Tam bude. Kam by asi tak šla,když ne domů? Co ti pomůže od depky? Alkáč.' holky se na sebe nevěřícně podívají. Nezdá se jim to,jelikož Mellanie znají až moc dobře,ale jakmile se vžijí do její situace,jak by se zachovaly? Nějak podobně. Až teď jim to dojde.
Parkují před klubem a jakmile vejdou,vidí Matese.
---

,,Ahoj Matty. Neviděl jsi někde Mellanie?''Mates vykulí oči a samozřejmě přikývne. Udiveně se kouká na ostatní. Nejspíš je mu divné to,že o ni nic nevědí. Vždyť patří mezi její nejlepší kamarády,no ne?
,,Čau. Pěkně se opila. Nechtěl jsme se moc vyptávat,ale asi Filip zase něco prováděl. Nechápu ho,taková super holka..''debatuje a samozřejmě ho následují ke stolu. Mellanie je již značně staťá. Nevnímá je a drnčí ji v hlavě. Zítra se probudí vážně do úžasné kocoviny.
,,Mellanie..''zamává ji ped obličejenm Anie,která si k ní hned sedne. Ptá se,co všechn ovypila a jakmile se začne vybavovat Dejv,z kterého to značně táhne.. Je vše jasné. V jeho společnosti by nikdo nezůstal normální.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se ti story Life is Dream?

Jasně.. *the best* :) 62.9% (200)
Ujde.. 7.9% (25)
Mám radši jednodílný.. x) 6.6% (21)
Mám radši LoV.. x)) 5.3% (17)
Nelíbí se mi... 17.3% (55)

Komentáře

1 *EMOgirlEMO* | 6. března 2010 v 17:23 | Reagovat

Takže díl jsem psala podruhé,páč e mi smazal! *zabíít!*
No,je divný,ale večer chci napsat další. :-) Je to extra hrozný díl. Ani není,jak ode mně. :D
Promiňte. JSem nějaká divná :( No,já pádím. Papa ;)

2 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 6. března 2010 v 23:44 | Reagovat

přesně takouvouhle prkotinu jsem měla na mysli, že Mell udělá..jenom mě napadlo, že by se snad v tom stavu ještě líbala s Dejvem...co by byla ještě mnohem horší možnost, než byla první, že se opije do němoty :p heh..ale dílek se poved :)
jinak, tu písničku, ti klidně pošlu na mail, jenom mi ho musíš napsat :)

3 *EMOgirlEMO* | 6. března 2010 v 23:55 | Reagovat

[2]: :D No,tvoje typy jsou vždy tak úžasné,že se trefíš do mého,pracně vymyšleného děje. :D
Jsem ráda,že jsi si to přečetla. Btw: Dala jsem nový díl :D:D

A to bych byla moc ráda. x) E-mail je: EMO-girls-EMO@seznam.cz x)

A moc děkuji,jsem ráda,že to tu čteš,kočko. ;) x)

4 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 7. března 2010 v 15:12 | Reagovat

jo..jdu číst..koukám,že přibyli dokonce další dva nové díly..tak to ať nemeškám..jinak, jdu ti poslat písničku..a na mém blogu je již úvodní dílek k mé tolik slibované povídce...přečti si ho..a pak mi napiš, jestli ti k postavám třeba nechybí nějaké údaje...mohla bych je pak při psaní povídky objasnit, nebo je přidat do úvodního dílku... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama