Life is Dream [95.díl]

8. března 2010 v 20:40 | *EMOgirlEMO* |  » Life is DreamRáno se probudím se strašnou bolestí hlavy. Proč já blbá se opíjela. Stejně mi to vůbec nepomohlo,vždyť já měla tak příšerný sen,že to není ani možné. Jsem padlá na hlavu,ale některé části se mi dokonce i líbily. Ale nedokáži si to přiznat. Bojím se svých citů,ale.. Ale co,už ho nikdy neuvidím. Tak nač si zatěžovat ještě více,již tak odrovnanou mysl a hlavu celkově. Pomalu mrkám a snažím se otevřít oči. Hlava mě bolí a kdyby to bylo možné,rozletěla by se na tisíce kousků.
Jakmile se snažím zaostřit a zbavit se rozmazaného vidění,uvědomuji si,že tohle není můj pokoj..Nýbrž někoho,koho jsem již nikdy nechtěla potkat. Zešílela jsem,nebo je to vážně tak? Klamou mě oči,které jsou snad domluveny s mým srdcem? Jakmile zaostřím,zpozorním. Panebože,tohle je vážně jeho pokoj. Stuhnu a jakmile se srovnám s tím,že jsem blázen či,že mé vidění je ještě trochu oblbnuto alkoholem,podívám se vedle sebe. Výhled na osobu líbezně spící vedle mě mi neudělá dobře. Srdce se mi rozbuší a já nechápavě a tupě zírám na něj. Po chvilkovém uklidnění se,které následuje za malou chvilku se pusměji.. Když jsme spolu ještě byli,bouzení bylo opačné. Už už se k jeho roztomilému obličeji natahuje má dlaň. Snad jen abych ho cítila. Jakmile jsou mé konečky prstů však již jen pár centimetrů od jeho tváře,rychle donutím svou ruku poslouchat mne. Stáhnu ji opět k sobě. Nemůžu.. Přivřu oči. Trápím se,ale jen v hlouby duše. Na venek to na sobě před ostatními již nenechávám tolik znáti. Před ním ani před nikým jiným. Své pravé pocity plné smutku skrývám před světem.
Když si uvědomím,co bych udělala,kdybych nezastavila.. Počkat,já vážně nejsem normální. Podívám se dobře a zjišťuji,že mám jeho tričko! Panebože,co se tady mohlo dít? Vždyť já,já byla opilá,takže prakticky cokoli. Nejvíc se bojím toho,že bych se na něj vrhla doslova a do písmene sama a to dokonce i kdyby o to neměl kdovíjaký zájem. Když člověk ztratí všechny zábrany díky alkoholu v krvi,reaguje bez zábran a tak,jak by v hlouby duše chtěl. To mozek a zdravý rozum toho dotyčného udržuje při názoru a rázném záporu NE.
Vždyť já si nepamatuji nic. Doslova. Jen vím,že jsem šla do L.I.X.u,kde byl Dejv s Matějem. Nějak jsem se za Dejvovy pomoci opila a vím,že mne nic netížilo. Možná jsem pak nějak trochu vnímala příchod ostatních (Martiny,Kuby,Anie a Marka),ale Filip? Dočista prázdno,vymazáno a vymeteno. Jak jen jsem se mohla až tak zřídit? Své napuchlé rudé oči a obličej,což dozajista mám, radši ani nechci vidět.
Protřu si nepřítomně oči a bolest hlavy vnímám stále více. Jako by se znásobovala/násobila. Pořád a pořád. Jakmile se ujistím,že pravidelně oddechuje -nejspíš musel být hodně vyřízený z nocí strávených s Terezkou,že.. Počkat,nechce mi říct,že to táhne s Terezkou a pak si domů přivede ještě opilou holku,která neví o světě.. T-to. Ne,to se nemohlo stát! Pamatovala bych si to.. Ne,já byla uplně vyřízená,když jsem nepostřehla ani jeho příchod. - ,opatrně se odkreji a jakmile ucítím,že se má chodidla dotkla heboučkého a jemného koberce,vstanu. Samozřejmě velmi opatrně,protože nestojím o to,aby se Filip probral. Proč? Vždyť já jsem.. Ne,nemohla jsem se s ním vyspat. Neudělal by to..,že ne. J-já,mám v hlavě zmatek. Položím si hlavu do dlaní. Nepomůže to. Musím pryč,sama nevím,co si mám o tom všem myslet. Nejhorší na tom však je,že mám černo. Já nevím,co se stalo. Jediné,co vím,že ten sen nejspíš nebyl jen sen,nýbrž zamlžená realita/skutečnost. Políbil mě. Když si na ten ''sen'' vzpomenu,naskočí mi husí kůže. A však cítím i rozkoš. Možná proto,že se bojím toho,co cítím se rychlejším zamrkání snažím udržet slzy,které se mi hrnou do očí. Sama si začínám připadat jako hysterka,ale tohle se nemělo stát. Že já kráva lezla do toho klubu. Proč mě napadl alkohol? Nikdy jsem se neopila.. Nikdy a kvůli němu najednou ano? Tohle mi nejde do hlavy. Ono mi víc věcí není jasných.
Bez rozmyšlení sáhnu po svých věcech,které jsou úhledně složené a přehozené o opěradlo židle/kolečkového,koženého křesla u psacího stolu. Musel se snažit,vždyť oblečení mu úhledně do komínků skládá maminka. =) Dost,už zase přemýšlíš nad nepodstatnými věcmi. Světle modré džínsy a černý tenký svetřík popadnu velmi rychle. Nevšimnu si položeného medailonku,který musel sebrat v obchodě. Možná je to tak lepší,zbaběle se vypařím dříve,než se probudí. Naposledy bych chtěla cítit jeho rty. Ale moc dobře vím,že to nejde. Vždyť už spolu nejsme. A já o to ani nestojím. Ano,teď se snažím sama sebe přesvědčit o velké lži,ale já se musím přetvařovat sama před sebou. Jinak to nezvládnu.
Oblečení mám tedy přehozené přes levou paži -na úrovni zápěstí- a jelikož bundu/sáčko budu mít nejspíš na věšáku u vchodových dveří,obléknu se až dole. Hlavně chci být pryč. Pryč od něj. Přivřu oči a snažím se nevnímat migrénu,kterou mi způsobila pořádná kocovina. Jak se dalo čekat.. Alkohol není moc dobrý přítel ve složitých situacích. Možná Vám pomůže a díky poblázněným smyslům nevnímáte bolest a starosti,které Vás tíží,ale.. Ale stejně Vás to zase potká. Neoblbnete srdce.
Hned jak budu doma,musím si vzít prášek a pořádně se z toho dostat. Jsem zvědavá,jak to budu vysvětlovat mam-.. Ach ne. Vždyť těžko mi uvěří,že jsem se probudila u Filipa doma,aniž bych něco věděla. Tohle prostě nejde. Zabije mě. A já si zase vychutnám holky. Musely tam přeci být,to jsem ještě jakš takš vnímala. Počkat,oni se určitě s Filipem bavily.. A nejen ony,určitě i kluci. To mi budou muset vysvětlit. Všichni! Protože čekat na Filipa v plánu rozhodně nemám. Alespoň,že spí.. Odvezli by mne,kdybych se probudila a on byl vzhůru! To Vám přísahám..
Vydám se tedy ke dveřím Filipova pokoje. Sbohem.. Tentokrát už vážně,naposledy. Nehodlám Ti nic vysvětlovat a pokud stále znáš mé číslo,je na čase to změnit. Však on to tu zvládne. Terezka ho přeci nenechá vzpomínat. Všechno je tak blízk oa zároveň daleko. Blízko je on a myšlenky,vzpomínky na vše,co jsme zažili.. A daleko je naopak náš vztah. Nemáme budoucnost. A to ví moc dobře i on. Já jsem jen naivní 15ti letá holka,která žila ve svém ještě více naivním světě. V pohádce bez konce.. a bez zápletek života. Co jsme čekala?
Teď již vážně naposledy se podívám na něj. Leží na pravém boku,otočený ke mně. Tedy teď,když jsem přešla na druhou stranu pokoje, již zády ke mně... Trhá mi srdce to vše,co se stalo. Ale on si vybral a já mu nehodlám stát v cestě. Nevím,co se tady stalo,ale.. Snad ne to,co si myslím. Toho by nebyl schopen.. snad.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Líbí se ti story Life is Dream?

Jasně.. *the best* :) 62.9% (200)
Ujde.. 7.9% (25)
Mám radši jednodílný.. x) 6.6% (21)
Mám radši LoV.. x)) 5.3% (17)
Nelíbí se mi... 17.3% (55)

Komentáře

1 *EMOgirlEMO* | 8. března 2010 v 20:43 | Reagovat

Promiňtě,že ty díly jsou teď kratší,ale ono to stačí. :) Tady u toho to bylo jen probuzení z pohledu Mellanie. :-) No a i když já osobně vidím plno nedostatků na celém LiD..

Jsem ráda,že někomu se to líbí. Ano Mimi,jsem neskutečně ráda. Tvé komentáře mě potěší a zahřejí u srdíčka. x) Nejspíš to teď vypadá,jako bych plácala,ale doopravdy je to tak! :) Doufám,že se ti dílek bude líbit,zlato =o*)

2 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 8. března 2010 v 20:44 | Reagovat

koukám, kolik komentů mi přibylo..díky díky dííííky...hehe :)
no já se snažím..i když mám malinkatý pocit, že nevím jestli tak přecizně bude vypadat každý dílek :D heh..ale snad jo :)

3 *EMOgirlEMO* | 8. března 2010 v 20:45 | Reagovat

[2]: Zlato,věřím,že i kdyby jsi se nesnažila o preciznost.. U Tebe nehrozí napsání špatného dílu. :)
Vážně! Doopravdy mám tvé povídky radši,než nkdejaké knížky. :D =PP

4 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 8. března 2010 v 20:59 | Reagovat

[3]: hih..nechval mě tolik...budu namyšlená :D
juuu..přečetla jsem LiD...jsem zvědavá, jak se chce Mell dostat z pokoje, když je zamčeno :D..tak na tohle si počkám..protože se konečně přebere Fíla..a až pak začne show...těším se na pokráčko..rychle rychle...nebo se zbláznííím :D..já už čekala, že bude vyšilovat a ty mě takhle napínáš :p

5 *EMOgirlEMO* | 8. března 2010 v 21:03 | Reagovat

[4]: :D:D No,třeba nakonec nezamkl v pokoji. :D Ehm,už moc napovídám :D To jsem celá já..:P

A samozřejmě jsi mě moc potěšila x) Jsem ráda,že se ti to líbí. :) hihih :D

A takže myslíš,že Fíla přebere iniciativu? :D

6 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 8. března 2010 v 21:21 | Reagovat

[5]: jj myslím...tedy mohl by :D...ale nechci předbíhat....prostě si počkám na další dílek..musím..já už ho chci :p

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama