Life is Dream [97.díl]

11. března 2010 v 14:34 | *EMOgirlEMO* |  » Life is Dream,,Už mi dej pokoj. Jednou pro vždy. Nemám zájem slyšíš to? A pokud si myslíš,že mě dostaneš do postele,tak já nejsem žádná běhna.''řeknu bez přestávky a nadechnu se. Teď se cítím hrozně. Vždyť já ho miluju. Jen proto tak trpím. Slzy se mi hrnou do očí. Jsem v jeho očích možná jen přihlouplá hysterka,ale jinak to momentálně ani nejde. ,,Nevím,co se dělo včera,ale já byla opilá. Nevím ani to,že jsi do L.I.X.u přišel.. Tak tě prosím,nedělej to všechno ještě těžší a horší. Terezka by nebyla ráda. A já o to taky nestojím.'' řeknu s horkými a hořkámi slzami stékajících po mé tváři. Připadám si hrozně. Je ode mně již trochu vzdálený,ale ani to není moc. Tedy určitě né při téhle situaci a na to,že jsem mu vlepila facku. Za nic. Jsem citlivější,ale já to vážně nezvládám. Jsem na dně. A netuším,jak dál..
Všechno by bylo tak lehčí,kdyby se to nikdy nestalo. Nic z toho,co jsem dělala. Nic z toho,co jsem před půlrokem prožívala by neustálo,ale nikdy bych se netrápila kvůli klukovi. Né kvůli němu. Pro kluka,kterého miluješ plakat? Pro kluka,který tě podvádí a ani ti neřekne,že pro něj celý půlrok vašeho vztahu byla jen hloupá a nedůležitá hra? Ne,za to ti nestojí. Jenže u Filipa to nejde. Znamená pro mě něco,co nedokážu popsat. Jako bych byla připoutaná k tomu názoru,že.. Nejde to vysvětlit. Jen vím,že i přesto,co jsme prožila ho hluboko tam v srdíčku mám vyrytého/vrytého a navždy zapsaného. Má své místo,někde hluboko..
,,Mellanie..''šeptne a bez jakýkoliv obav z další facky se přiblíží. Tentokrát opět zase na velmi těsnou a blízkou vzdálenost. ,,Mezi námi.. Nic včera nebylo,vlastně jsme spolu ještě nikdy nespali. Nejde mi o to,mít další 'zářez' -nebo jak tomu vy říkáte- ,jak si asi teď myslíš.. J-já takový nejsem,věř mi. Jen jsem tě převlékl do svého trička,aby jsi nespala v nepohodlném oblečení.'' řekne a teprve teď se snaží mi promluvit do duše. Jenže jak já můžu věřit všemu,co řekne? Ulevilo se mi,nic jsem s ním neměla. Díkybohu! Protože jinak,jinak bych to nezvládla. Nechtěla jsem přijít o krásné poprvé s někým,koho nemiluji. Tedy.. j-já,já ho mám ráda. Ale už nikdy to nebude bez chybičky,proto všechno končí.
,,A to co jsi viděla za posledních pár týdnů..To byla jen hloupá shoda náhod. Nikdy bych s ní nic neměl. Věř mi to! Já jsem se od té doby co Tě mám,co spolu chodíme - chodili jsme- změnil..'' opraví se smutně a divně. ,,Co jsme spolu jsem se vážně hodně změnil. K lepšímu.. Nevím,jak ti mám říct,to co cítím,ale..Miluju Tě. Tohle bych tehdy asi neříkal,bál jsem se..,ale ty jsi pro mě vážně důležitá a já..Nejsem dobrý řečník. Neumím ti vyznávat lásku a omlouvat se tak,aby jsi mi uvěřila,ale.. Je to pravda.''přiblíží se ještě blíž. Každičký oddělující centimetr rušící se jeho přibližováním mi trhá srdce.
,,Mellanie,tohle všechno jsem já. Ne ten blbec a idiot -slušně řečeno- z té oslavy nebo Smíchova. A vážně jsem se s ní jen bavil. Vím,že jsem neměl,ale přišlo mi blbé říct jí,ať mě nechá na pokoji.'' A je to tu zase. To je to,co mě ničí. On neví,koho chce. Miluje jí. Přivřu víčka a neudržím slzné kanálky v klidu. Produkují hořké slzy pravdy. Potvrdil to. Když se zamyslím,že jsem se rozhodovala,zda mu odpustit.. To bylo předtím,než jsem je viděla před obdchodem v obchodním centru.
Jeho pravý palec mi zcela jemně suší mou levou tvář. Nechci ho vidět. Mám stále přivřené oči,přes mokré řasy nevidím a i kdyby,nemám v plánu dívat se do jeho upřímných očí.
Stále chytá každičkou kapku slané vody,která se hrze z pod mých řas. Jako by si naivně myslel,že tak smaže mé trápení a neshody mezi námi. Jako by zničil mráčky v naše ''bezchybném'' světě.
,,To je to.. Nedokážeš to říct. Miluješ jí,ne mě.''řeknu klidně. Nepláču,jen se mi hrnou slzy z očí. Jen dokazují to,jak se cítím. Dokazují mé city k němu. Ne,žádné slzy.. Už ne.
,,To není pravda,Mell.''nejde to. Nemůžu mu věřit. Vždyť ona pro něj není jen ta bývalka. Možná se zdá,že řešíme blbinu,ale tohle není něco,co mohu vypustit a zapomenout. ,,Tereza je vážně coura a já lituju toho,že jsem s ní někdy byl. Omlouvám se Ti,neměl jsem ji dovolit,aby nás rozdělila. Abych udělal tu chybu,kterou jsi viděla na oslavě u Kuby. Je to moje vina a já chápu,že mi teď už nevěříš..'' To má pravdu. Nevěřím mu,už ne..
,,Filipe,nemá to cenu. My nemám budoucnost. Spolu ne. Proto si važ toho,že se k ní můžeš vrátit. Bez problémů zapomeň na to,že jsme se někdy potkali.''řeknu a všimnu si svých naušnic,které jsou ještě na stole. Proto se pro ně vydám na jiný konec pokoje.
,,Ale já nechci. Mám Tě rád.. Tebe mám rád,ne ji. Vždyť ona je uzavřená kapitola.. Vím,že jsme to už říkal,ale.. Teď vážně. Vyléčila jsi mě z toho,věčného přemýšlení nad mojí ex.''Kéž by to tak bylo. Jdu ke dveřím.
,,Nevyléčila.''šeptnu a podívám se na něj. Snad pochopí,že nemá cenu mě tu držet,když názor nezměním. Jednou pro vždy to nechám tak,jak to je. Pochopí a přijde ke mně. Sáhne do nočního stolku u sebe a já se divím,že mě to nenapadlo. Migréna odeznívá,takže pomalu začínám uvažovat nad vším opět normálně.
,,Díky. A chci aby jsi věděl,že Vám to spolu přeju,hodíte se k sobě.''usměji se lehce. Bolí to,ale vážně chci,aby byl šťastný. Sice jsem ho milovala,oprava - miluji,ale tohle je to nejlepší. Necháme to takhle,jdnou provždy.
,,Ale já nechci,aby jsi mi přála něco,co se nikdy nestane.''znovu mě hypnotizuje svým pohledem. Je na čase jít..
,,To je na Tobě.. Jen nad tím trochu přemýšlej. Miluješ jí stále a od té doby,co jste se rozešli je to ještě silnější. Byla jsem jen náhrada na pár týdnů. Nakonec na pár měsíců.. A teď,když Tě chce zpátky,máš volnou cestu. Nerozešla jsem se s Tebou bezdůvodně. Vlastně jsi to měl hezky naplánovaný.. Zítra odjíždím,tak pokud už nestihnu Martinu,řekni jí,že nebudu. Nejspíš to ale ví od Anie.''nekoukám na něj,jen vyjdu z jeho pokoje. Stále jen v jeho tričku. ,,Počkej,Mell..''
,,Nemám na co. Jen se dole převléknu a půjdu. Děkuju... Včera jsem vážně ani pořádně nevnímala, takže by nebylo moc dobré,kdybych tak přišla domů.''usměji se na něj a sama se divím,že to zvládám přetvařovat se. Normálně bych nezvládla mluvit s ním,jako by se nic nestalo.
Přijde ke mně a bez jediného slova mě jemně chytí pravou dlaní za krkem. Kouká do mých očí a nejspíš z nich vyčte smutek,trápení a strach z toho,že mne políbí. I přesto do nich kouká. A i když se bojím jeho reakce,nechávám se. Jeho pohled mne přitáhl k sobě,znovu si připadám jako naivní a hloupá holčička. Po levém líčku mi steče slza. Pomalu si hledá cestičku dolů. Osamělá,jako jsem já, nezůstane na dlouho,jelikož se za ní spouští několik dalších kapek. Své jemné rty jemně přiloží k mé tváři ve chvíli,kdy oči zavřu abych uklidnila své produkující slzné kanálky. Ucítím jeho rty a jsem v tanzu. Tohle,tohle všechno ve mne vyvolává to,co jsem nechtěla. Všechny vzpomínky.. Jak ty krásné,tak naopak ty,které by měly zůstat hluboko v mé mysli.
,,Promiň,musím to udělat.''šeptne ochraptěle a jakmile jemně spojí naše rty,chápu oč jde. Mluvit o polibku. Posledním polibku.. Mé srdce tluče a kdyby mohlo,prodralo by se ven z mého hrudníku. Černá díra se zvetšuje. Každičkou vzpomínkou,každičkým polibkem. Nespolupracuji,jen mu vdechuji/vydechuji do úst jemně vzlyky. Můj dech je horký a jeho rty příjemně teplé. Ničí mě pomyšlení na to,že už ho nikdy neuvidím,možná proto se do polibku vmísím také. Jemně nakloním hlavu a je mi uplně jedno,že mé oblečení spadlo z mé levé ruky,přes kterou bylo přehozeno. Jeho ruce mne obejmou kolem pasu a nechá mé ruce obejmout ho kolem krku. Stále bez oddálení se pokračuje. Snad ještě tvrději,ale přesto jemně a opatrně. Nevím proč to dělám,ale momentálně nevím nic. Bolest hlavy se zase ozvala. Stopa,jemná stružka od slz na mé tváři zaschla a já se oddálím. Srdce mi tluče jak osplašené. Dech je přerývaný a rychlý. Nemohu se mu teď podívat do očí. Co si o mne bude myslet?
Jako by to vycítil. Jemně svou pravou dlaní zvedne můj obličej za bradu k jeho. Donutí mé oči podívat se na úroveň těch jeho. Chci se nadechnou s vysvětlením. Předběhne mne.
,,Promiň.''řekne suše s pohledem upřeným na mě. Jeho levá ruka mne stále drží u sebe za můj pas. Jako by mě chránil. Jenže tohle už dávno není pravda.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se ti story Life is Dream?

Jasně.. *the best* :) 62.9% (200)
Ujde.. 7.9% (25)
Mám radši jednodílný.. x) 6.6% (21)
Mám radši LoV.. x)) 5.3% (17)
Nelíbí se mi... 17.3% (55)

Komentáře

1 *EMOgirlEMO* | 11. března 2010 v 14:35 | Reagovat

Takže se omlouvám za ještě trapnější díl. x) Celkově chci říci,že se Vám to musí zdát trapné. Stále se řeší mezi nimi to stejné..
Ale podle mě je to důležité,vždyť ti dva se měli/možná mají rádi. Trápí se a každý z noch ví,že ten druhý miluje někoho jiného. Tedy Mellanie to ví.

2 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 11. března 2010 v 15:47 | Reagovat

já snad budu brečet :(....to už je jako definitivní rozchod?..a co teď jako?...přijde někdo nový? :(...teď jsem smutná...vážně smutná....jsem zvědavá jak to vymyslíš dál...ale tohle mě rozesmutnilo...a hodně moc...jako ani se nechápu, že to až tak prožívám...asi proto, že jsem si myslela, že se dají dohromady..a budou spolu...ale Mell odejde a Fíla bude sám...ale pořád doufám, že to takhle nebude :p heh

3 *EMOgirlEMO* | 11. března 2010 v 16:30 | Reagovat

[2]: Tak jakmile jsem tohle přečetla.. Nemám slov :) Takoovýhle krásný komentář.. Strašně mě to potěšilo. x)
Jsem moc ráda,že to tu čteš :) Děkuju,zlato. Vážně moc,moc,moc!

Myslela jsem si,že už to nebude nikoho zajímat,když jsme u cca.100 dílu a stále se jedná o to stejné (zima,oni dva..).
Děkuju :))

4 *EMOgirlEMO* | 11. března 2010 v 17:12 | Reagovat

[2]: Teď jsme zjistila,že mám asi zakázané komenty u tebe na blogu.. :(
Nějak mi vůbec nešly přidávat.. Tak jen aby jsi věděla,že chci další část :D:D x)

5 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 11. března 2010 v 18:16 | Reagovat

[3]: :)...a kdy bude další dílek?
jo..jdu se kouknout na ty komenty..asi mi tě to zase bloklo..ale hned s tím něco udělám..a další dílek bude zítra...jsem se rozhodla, že budu přidávat po dvoch dnech, jeden dílek :)

6 *EMOgirlEMO* | 11. března 2010 v 18:18 | Reagovat

[5]: Ach jo.. To si počkám. Ale tak mám se alespoň na co těšit. :D:D :))

Další LiDéčko? No,tak to abych začala psát. :D :-))

7 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 11. března 2010 v 20:23 | Reagovat

[6]: no...možná bych přidala dílek, ještě dneska...ale jenom dokud si napíšu další dílek...jinak nevím :)
a na LiDko se těšíííím :p

8 SimQa | 12. března 2010 v 23:58 | Reagovat

on je sladkej... ale asi bycho ho zabila, být na jejím místě :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama