Life is Dream [119.díl]

9. dubna 2010 v 23:51 | *EMOgirlEMO* |  » Life is Dream


,,Tak jak se těšíš na poslední večer tady?''ptá se Anie, když se upravujeme v koupelně. Na sobě mám již hotový model. Nakonec jsem ani nevím proč zvolila světlounce zelený top s odhaleným ramenem. V hotelu je teplo,takže se nemusím zbytečně nabalit. :) Pro případ jsem si vzala černé bolerko s dlouhými rukávy. Bílé džínsy s doplňky to jistí. :) Své nejoblíbenější,kotníčkové kozačky jsem nemohla nechat doma. Celý týden jsem pečlivě očekávala poslední den. Poslední den bez Filipa. Teď se ho již jen tak nevzdám. Chci si vynahradit veškerý ten čas bez něj. Nestačilo odloučení, které způsobil rozchod.. Tento týden byla dalším,bez jehi společnosti. Těším se,až znovu ucítím jeho hebké rty.
,,Neskutečně moc.''usměji se, při představě jeho doteků a dodám odůvodnění v trochu jiném tvaru ,,Přeci jen už budeme konečně zítra doma.'' zasměji se a zkontroluji, jak moc jsme přetáhla. Musím říci,že tentokrát se mi kouřové líčení očí podařilo. To je snad poprvé v životě. Neumím se malovat tmávými stíny. x)
,,Takže nejsem jediná,kdo nemůže dospat...''našpulí své rtíky do zrcadla a když se přesvědčíme,že nám to oboum sluší,můžeme vyrazit dolů.
,,Nejsi..'' utvrdím ji s úsměvem a popadnu kabelku. Marek už něco kolem třičtvrtě na sedm klepal,ale nakonec tu s námi ještě chvíli skejsl. Poté ve čtvrt na devět odešel dolů,že nám bude držet dobrá místa. No a my se konečně s Anie doupravily. Je něco kolem deváté. Trvalo nám to celkem dlouho,ale to nejlepší teprve příjde. Vždyť teď už bude ta nejlepší atmosféra. :))
-
,,Pff,kde jste tak dlouho?''ptá se Mára, sedící u jednoho ze stolků, který má před sebou již objednaný nějaký alkoholický nápoj. Vsadím se,že nebude první.
,,Musely jsme se připravit.''zaculíme se společně a sedneme si každá na jednu židli u stolu. Starší číšnice příjde a mi ji nadiktujeme,co si každá z nás přeje. Marek si mezitím doobjedná tu svou otřesnou vodku s džusem. Já si objednala opět jen rybízový džus. A ještě jsme byla donucena přiobjednat jeden z drinků. :-)
,,Já byl připravený hned.''zaculí se a pak dodá ,,Ale mezitím co jste tu nebyly jsem mluvil s Martinou. Mám Vás pozdravovat a zítra se těší.''zaculí se zaláskovaně a my s Ann se zaposloucháváme do hudby,která tu hraje.
Několik lidí tu již tancuje,ale.. Ale je to na mě až moc brzy. Stejně tu nemám svého společníka, takže tancovat nehodlám. Toho si užijeme dosti až doma. Těším se nejen na svou rodinu, ale nejnedočkavější jsem z trošičku jiného důvodu. x)
''Let me know that I've done wrong. When I've known this all along. I go around a time or two. Just to waste my time with you..'' Všichni mají dobrou náladu. Písničky vskutku moderní tu hrají,takže nemusíme poslouchat nějaké vykopávky typu dechovky. :-)

Uběhla hodina a půl, né-li dvě od našeho příchodu a všichni se již baví a značná část spolužáků je již pod vlivem alkoholu. Naše mladá učitelka to vůbec nekontroluje a ještě si s většinou dává panák za panákem. My tři si tu vystačíme naprosto úžasně sami. :) Témata se prostřídala snad všechna a teď si již povídáme, co budeme dělat, až se vrátíme. Začne hrát má oblíbená písnička od Escape The Fate..
Kterou poté následuje ještě krásnější, od zcela jiného interpreta. Perfektně se hodí k momentální situaci. Kolem je plno sněhu a písnička s názvem Love Like Winter od AFI je mou nejoblíbenější ze škály vydaných za celou jejich kariéru.
''Warn your warmth to turn away. Here it's December, everyday. Press your lips to the sculptures. And surely you'll stay (love like winter). For of sugar and ice.. I am made, I am made..'' pobrukuji si do rytmu útržky textu se zpěvákem. Miluji nejen melodii,slova textu a samotný klip. Tajemný,krásný a .. A fascinující.
''It's in the blood, it's in the blood. I met my love before I was born. He wanted love. I taste of blood. He bit my lip, and drank my war. From years before, from years before.'' V tuhle dobu jsem však netušila, jak bude trefný samotný konec videoklipu, natočeného k tomuto songu.
Dostanu se do říše vzpomínek,do svého vlastního světa,kde se pomocí svých myšlenek přenesu blíže k Filipovy. Tak živě si vybavuji každičký den s ním. Každičký zážitek, který jsme společně prožili. Neříkám,že to bylo vždy lehké..
''She exhales vanilla lace, I barely dreamt her yesterday (yesterday…). Read the lines in the mirror through the lipstick trace..''
Posledních pár týdnů pro mě bylo nejhoršími dny. Nejdříve jsem před rokem a půl ztratila svého psíka a právě před takovým týdnem jsem byla znovu na samotném dně. Trápila jsem se,protože jsem si myslela,že mě celou tu dobu Filip je využíval. Myslela jsem si,že jsem pro něj byla jen obyčejnou hračkou.. Jen na zabavení času, který trávil bez Terezky.
''It's in the blood, it's in the blood. I met my love, before I was born. She wanted love, I taste of blood. She bit my lip, and drank my war. From years before, from years before.''
Mýlila jsem se a křivdila jsem mu. Ale o to víc teď šťastná jsem. Vše byla jen jedna velká nafouklá bublina. Nastražila to na něj Simona,která byla 'sčuchlá' s Terezou. Měly to moc dobře naplánované. Vyšlo jim to..
Věřila jsem tomu, že pro něj nic neznamenám. Bála jsem se.. Nechtěla jsem být ta naivní dívenka, která stále žije v pohádkovém světě, zaslepená happy endy. Skutečný život nemá vždy šťastné konce. Ke mně už byl osud tvrdý.
Neříkám, že jsem nezískala hodně. Už jen možnost trávit krásných 5 a půl let s někým tak dokonalým,jako byla naše malinká fenečka Lucinka byla za odměnu. Mám milující rodinu, pravé kamarády a teď jsem našla i pravou lásku. :-) Jsme si jistá,že on je tím pravým. A navždy zůstane tím, kterého miluji nejvíce ze všech jedinců z klučičí části obyvatelstva.
S Filipem to vše začalo nereálně. Vždyť jsme se vlastně seznámili díky Anie a to přes počítač, konkrétně chat. Poté jsme si spolu začali psát a vyvrcholilo to tím, že jsme si vyměnily skype. Rozuměl mi a já mu vše řekla. Věřila jsme mu od první chvíle. Nevím proč,obvykle nikomu nevykládám nic osobního, ale on.. On byl pro mě hned někým blízkým.
Když jsme se poprvé setkaly, nebylo to zrovna úžasné. Vždyť jsem si myslela, že stále s Terezkou chodí. Poté jsem nevěděla,kdo je Martina a nakonec? Nakonec jsme se dostali až tam, kde jsme teď. :))

,,Mellanie..''vyruší mě Anie, když přede mě postaví číšnice nový drink. Samozřejmě poděkuji a až teď si uvědomím, že jsem byla trochu delší dobu mimo, zabraná do svých vlastních myšlenek. S úsměvem se omluvím a sesednu z vysoké židličky u barového stolku.
,,Půjdu na chvilku na vzduch. Hned jsem tu.''s pomrknutím oznámím,aby neměli třeba starosti. Znám je. Ačkoli se to zdá divné,tihle dva jsou už taky značně starostliví. :-) Druhá mamka či taťka. A o Filipovi raději nemluvě.. x)
,,Nechceš,abych šla s Tebou?'' usměje se Anie a já zamítnu. Samozřejmě by mi to nevadilo,ale jelikož mají v plánu si tihle dva zatancovat,tak je nemohu vyrušit. :-)
,,Můžeme se jít společně projít potom. Počítám s Tebou,Ann.'' mrknu a vzdaluji se. Natáhnu si bolerko přes ramena a vyjdu před hotel. Zajdu trochu na stranu, kde je menší terasa se zábradlím. Opřu se o studenou, kovovou rouru mírně zasněženou vrstvou jemného sněhu z mrholení,které před chvílí skončilo. A koukám na osvětlenou, noční sjezdovku. Pár nadšenců nočního lyžování si užívají dovádění a hrátek ve sněhu.
Z ničeho nic mě vyruší známý hlas. Tedy nejdříve slyším jen hlasité zakašlání. Trhnu sebou, jak se leknu. Srdce mi buší a jakmile vidím tmavou postavu v koutě, zrychleně dýchám. Nejsem si jistá, kdo to je. Panebože.. T-To není možné,mám halucinace,či co to má znamenat??!
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Líbí se ti story Life is Dream?

Jasně.. *the best* :) 62.9% (200)
Ujde.. 7.9% (25)
Mám radši jednodílný.. x) 6.6% (21)
Mám radši LoV.. x)) 5.3% (17)
Nelíbí se mi... 17.3% (55)

Komentáře

1 *EMOgirlEMO* | 9. dubna 2010 v 23:53 | Reagovat

Omlouvám se za hrozný díl. Nejsme schopná si ho už po sobě ani přečíst,jak je otřesný a děsný. :/ Já to LiD poslední dobou vážně kazím!! Proč??
Nedokáži napsat už ani pořádný díl podle svých představ?! Ok. JE to děsné,vždy to bylo děsné. x(
--
Mělo to skončit tím 112.,či jaký jsme to říkala. :(

2 AngeliQue | Web | 10. dubna 2010 v 0:55 | Reagovat

poslušně hlásím, že je tam další díl slečno :D a nečti to víckrát.. zas tak dobré to není :) :D

3 DanushQa | 10. dubna 2010 v 10:10 | Reagovat

Ahooj :D
Promin že jsem se dlouho neozvala ;D
Nemám čas a hlavně jsme byli s rodiči na v polsku tak moooc promin :(
A jinak jsem přečetla všechny ostatní dílky co jsi napsala a je to...ÚŽASNÉÉ :D Honem dalšíí ;D

4 *[BeLLinka]* your Aff ♥ | Web | 10. dubna 2010 v 11:59 | Reagovat

22.Díl Love vs. hate u mě na blogu :)

Krásný díl :)

5 MiMi Madison H. ♥Aff♥ | Web | 11. dubna 2010 v 19:58 | Reagovat

no jako..a kdo tam byl? Já tipuji Fílu...ale nechci předbíhat..už aby tady byl další dílek :)..moc se ti to povedlo...jsem ráda, že si přidala taky LiDko a jdu na GoF :p

6 *EMOgirlEMO* | 11. dubna 2010 v 20:28 | Reagovat

[5]: Děkuji,zlatíí :)) Jsem moc ráda, že se líbí. Snažila jsem se! x)

7 Aloha-Luna | Web | 14. dubna 2010 v 13:19 | Reagovat

vzdyt se ti poved :) je famozni jako ty ostatni a ja si teda myslim ze to bude ten filip teda :? :)

8 *EMOgirlEMO* | 14. dubna 2010 v 17:27 | Reagovat

[7]: Jsem tak ráda,že to čtou teda 3 lidi :D:D :)) Děkuji x)

9 Yousif | E-mail | Web | 24. října 2011 v 14:10 | Reagovat

Docela jsem o tom četl a souhlasím s tebou....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama