Kapitolové Povídky |rozcestník|

16. května 2010 v 0:23 | *EMOgirlEMO*
POVÍDKY NA POKRAČOVÁNÍ


***************************************************

Název: Prosím, Vrať se [PVS]
Žánr: romantický, ze života
Stav: aktuálně přidávána
Anotace: Osmnáctiletá Kristýna pozná někoho, koho by zprvu nejradši vystřelila na Mars, ale opravdu tomu tak bude i při příštím setkání?


***************************************************

Název: Life is Dream [LiD]
Žánr: Ze života, Romantická
Stav/počet dílů: Dokončená (132 dílů)
Anotace: Někdy je to těžké žít si svůj vlastní život a netoužit po něčem, co nemůžeme mít.. Po někom, kdo by jej obohacoval a žil ho s námi.
Bohužel někdy pravda bolí a město ve kterém bydlíš či tvůj věk jsou rozhodující a zabrání ti tak ve štěstí. Vážně můžeme jen tak někoho potkat a zamilovat se?
To vše a mnohem víc řeší čerstvě patnáctiletá Mellanie, která má vše před sebou. Vše, včetně velké lásky, která může kdykoli skončit. Odejít z jejího života tak rychle, jako začala. Tak, jako samotné štěstí, které jest v životě potřebné.

***************************************************

Název: Game of Fate [GoF]
Žánr: ze života, mírné fantasy/nadpřirozeno, místy romantická
Stav: Pozastavená
Anotace: V jeden jediný večer se může osud změnit vesměs každému na světě. Tolik lidí, tolik myšlenek poletujících kolem.. A hlavně tolik snů proudících vzduchem celého světa jest přítěží samotnému Osudu. Lidé ve spánku prožívají své touhy a vypořádají se prostřednictvím snění se svými utajenými problémy,které je tíží i v normálním životě. Problém po problému. Tužba po tužbě.. strach po strachu.
Dokáže se sžít se svým nečekaným osudem jedna mladá dívka, ač se o nic podobného neprosila? Po schopnosti vidění, kterého se ji dostává, nikdy netoužila, přesto osudu neporučí. Najde někdy podstatu celého daru a dočká se vysvětlení tohoto rodinného tajemství, kterému podlehla i ona?
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Aktuální články

Reklama