Life is Dream [129.díl]

28. května 2010 v 16:13 | *EMOgirlEMO* |  » Life is Dream

Nemusím se zmiňovat, že jsem usla jako malé, utahané děcko po náročném dni. Vážně na mě jeho přítomnost a ta úžasně příjemná vůně reaguje až moc krásně. Nevěděla jsem o světě ještě dříve, než přišel z koupelny. Oba jsme se osprchovali -myslím každý zvlášť- , vykonali veškerou hygienu a zalehli připravení ke spánku. Dnešní noc se vryla oboum hluboko do paměti. Nedokáži přesně pojmenovat ten krásný pocit, který mi dnes umožnila jeho blízkost. Byl u mě nejblíže, jak jen to jde. Milovali jsme se. Nedokáži rozumě myslet, když si vybavím ten krásný pocit rozkoše, který se rozlil mým tělem. Pocit lásky, kterou mi dává. Jsem tak šťastná, že to ani nedokáži přesně definovati.
Štěstí hledej v zapomění. Nikdy bych si nemyslela, jak to všechno dopadne. Být s někým, koho miluješ je to nejlepší, co se Ti může v životě přihodit. To nejhezčí a nejlepší..
-
Dívka ležela v jeho objetí. Její mysl se již odebrala do říše snů. On však nemohl usnouti. Ještě před chvílí mapoval její nahé tělo polibky a doteky. Stále cítil na svých ústech ta její. Pocit, který se mu naskytl se nemohl vyrovnat žádnému, sebelepšímu. Miloval nejen její vůni či tělo, ale také ji celou celičkou. Její rty se pro něj staly drogou.. To dokazovalo také to, že jakmile se jich dotknul, zastavil se čas a on byl schopen olíbávat její hebké rtíky a dotýkat se její jemné pokožky celé hodiny.
Opatrně přičichl k jejím vlasům, které voněly po grapefruitu. Lehce ji hladil po zádech a cítil každičký její výdech, směřovaný k němu, jelikož byla čelem k němu. Miloval se s někým, koho miluje nadevše. Až teď si vážně uvědomoval, co se před nějakou třičtvrtě hodinou stalo. On a ona. Jejich těla společně tančily tanec vášně, který dokazoval jejich vzájemnou lásku. Nikdy nezažil nic podobného. Však ještě teď slastně přede, když si vzpomene na každičký detail, který se tu odehrál. Nedocházelo mu to do té doby, než se tak stalo. Jeho mysl byla vygumována a dokázal vnímat jen její skoro neslyšitelné sténání, které pro něj bylo odměnou.
Přes to všechno co zažili jsou konečně spolu. Konečně se milovali. Nikdy by neřekl, že právě on se stane takovým romantikem, aby vyzdobil svůj pokoj stovky okvětních lístků ruě červených růží a  o svíčkách ani nemluvě. Nemusí se snad zmiňovat, že svíčky sfoukl ještě předtím, než zalehl k již polospící Mellanie. Ta si ho jen majetnicky obejmula a on se štěstím vznášel. Netušil, že najde pravou lásku až ve svých skoro dvaceti letech. Lituje toho, že vůbec někdy něco měl s tou lacinou Terezou. Jak mohl být tak hloupý.. Nejraději by to smazal. Ale kdyby se tehdy nepohyboval na chatu, kde se odreagovával po rozchodu, nikdy by Mellanie neměl šanci potkat. Nikdy by nenašel tu, s kterou chce ztrávit již každičkou sekundu svého života. Celý zbytek života. Ví, že plánuje budoucnost až nezdravě moc vážně, ale nemyslel lehkomyslně. Tohle bylo to nejvážnější, co kdy řekl. Jen, jestli ona bude chtít. Nemůže ji držet věčně u sebe. Ale teď ho ubíjela myšlenka na to, že by ho opustila kvůli nějakému stejně starému. Zavrtil hlavou, aby ze sebe oklepal ty hrozné myšlenky.
Dále úřemýšlel nad vším možným, ale přesto se nakonec jeho mysl zaobírala opět tím jedinečným zážitkem, který zde proběhl. Stále tomu nemohl uvěřit. Nakonec však hlazení jejích zad, jeho dlaní, pomalu ustávalo a pro dnešek již naposledy políbil svými rty ty její. Miloval každičký kousíček jejího těla. Ochutnával její hebkou kůži vždy s nadšením.
Kdyby jen věděl, jak se cítí. Bojí se, aby toho poté nelitovala. Co když se to seběhlo tak rychle, že si neuvědomila, kam až to zajde? Co když to pro ni bude chybou? To nechce. Vždyť pro něj se dnešní noc stala tou nejlepší. Přikryl ji trochu víc a přitiskl si ji ochranitelsky ještě víc k sobě. Ještě předtím však zkontroloval, jestli zatáhl lehké a dlouhé závěsy, které alespoň trochu stlumí sluneční světlo, které by je mohlo ráno vzbudit.
-
Oba se při spánku usmívali. Oba měli na tváři úžasný úsměv, dokazující blaženost, kterou pociťují. Ani jeden však o tom druhém nevěděl, že to tak cítí vzájemně. Ani jeden z nich si nebyl jistý, jestli se to tomu druhému líbilo stejně, jako jemu. Jestli to ten druhý nebere jako chybu a nebude toho nadcházející den litovat. Oba však zahnaly ty děsivé otázky, na které se dozví odpověď až ráno. Raději žili přítomností, která jim dovolovala poukázat na věci, které tak milovali. Na toho druhého. Na druhou polovičku sebe, která je doplňovala ve všem. Jsou stvořeni pro sebe. Možná proto je osud zavál na stejnou cestu. Na stejnou životní cestu, která je svedla dohromady.  Byli šťastní za to, co prožili. Zvlášť poté, co vše společně zažili.

****

Sluneční paprsky si hledají cestičku zpod malých mráčků, bránících ve vysvitnutí slunce, které oslní rodiné domy v této luxusní čtvrti. Pro mladou dvojici krásného páru je tento den krásný, ale také mírně nevrlí, jelikož se oba bojí toho, co přijde. Co uslyší z úst toho druhého.

Probudím se v objetí těsně u Filipa. Konkrétně jsem opřená o jeho hruď a on si mě majetnicky drží u sebe. Vdechnu  jeho vůni a jemně se dotku svými ústy těch jeho. Pootevřenými rty pravidelně oddechuje. Nadzvednu se, opatrně ze sebe sundám jeho paži a zabalená v lehké přikrývce odcházím do koupelny. Cestou jsem si tedy ještě vzala oblečení, které se tak různě povalovalo po pokoji. Následně otočím klíč v klíčové dírce ve dveřích koupelny a jakmile si vyčistím zuby ještě zabaleným kartáčkem, který tu mám od Filpovy maminky připravený, mohu si  dopřát sprchu.
Nechám na své tělo dopadat kapky příjemně teplé vody. Vzdychnu. Deprimuje mě, že netuším, co pro něj včerejší noc znamenala. Co když to byla chyba? Z jeho strany mám na mysli, jelikož z té mé to chyba ani býti nemůže. Musím říci, že jsem se toho všeho bála. Bála jsem se toho, že to bude bolet, nebo.. Já nevím, vážně jsem už takhle dost stydlivá a ostýchavá, co teprve když vím, že přede mnou měl samé  zkušené  devatenáctky, má nervozita znovu stoupá. ''Vždyť ho miluješ, znáš ho a.. Poznala by jsi, že to myslí nějak jinak, než ty.'' snažím se uklidnit, přesvědčováním  se uvnitř sebe. Nepomáhá to a já se zrychlením dýcháním sáhnu po osušce. Proč jen pochybuji o tom, co pro něj včerejšek všechno znamenal? Ujišťoval mě o tak krásných věcech, ale přesto si připadám tak divně. Jak se k němu mám chovat?
Osuším se, převléknu a jelikož jsem si zapomněla podprsenku v pokoji, tiše se snažím vytratit z koupelny. Pohlédnu k posteli. Spokojeně oddechuje, což mě ujistí v tom, že nadále spí. Zapínám si podprsenku, když v tom mě někdo zezadu obejme kolem boků, což mi komplikuje zapínání. Jeho dlaně jsou příjemně studené. Mírně se zapřu do jeho vysportované postavy.
,,Dobré ráno, miláčku.'' políbí mě. On byl vážně v koupelně někdy ráno přede mnou. Voní tím svým úžasně svěžím sprchovým gelem.
,,Dobré ráno, ospalče.'' zavtipkuji a snažím se nějak dopnout poslední háček v zapínání podprsenky. Nepovede se mi, jelikož mě naplácne na své tělo. Svými dlaněmi mapuje mé holé bříško a můj holý krk zasypává polibky. Třepotání motýlých křídélek  v mém podbřišku se zase vrací.
,,Co takhle se zase hezky vrátit do postele?'' pousměje se nad svým plánem. Jeho oči září a já v nich vidím malé plamínky/jiskřičky, podtrhávajíc jeho krásný, momentálně mírně šibalský pohled. Opřu se o jeho hruď. ,,Tedy pokud nechceš na snídani.''pozvedne pobaveně obočí.
,,Hatíš mi plány. Chtěla jsem se doobléknout a přesvědčit Tě, že nejsem zase tak špatná v kuchyni.'' zasměje se. Myslela jsem to sice smrtelně vážně, ale jemu to přišlo vtipné.  Zamračím se. On mi nedůvěřuje v tom, že by byla snídaně poživatelná?
,,To si ani nemyslím.'' přesvědčeně odkýve.  ,,Nemyslím, že by ani tohle bylo nějak důležité a výhodné.'' doplní a znovu spojí naše rty, když doplním, že bych si ráda zapla alespoň vrchní část spodního prádla. Jsem již v šedých džínech.  Vypadám nejspíš komicky, jelikož si přidržuji nedoplé zapínání na zádech. Pousměje se, když couvá a stáhne mě na sebe zpět do peřin. Proč si neprodloužit krásný, prázdninový den společně v posteli? Snídaně počká, dokud se neozvou naše žaludky. Hádám, že  pak už budeme nuceni vstávat.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se ti story Life is Dream?

Jasně.. *the best* :) 62.9% (200)
Ujde.. 7.9% (25)
Mám radši jednodílný.. x) 6.6% (21)
Mám radši LoV.. x)) 5.3% (17)
Nelíbí se mi... 17.3% (55)

Komentáře

1 *EMOgirlEMO* | Web | 28. května 2010 v 16:14 | Reagovat

Takže takový kratší, nudný díl. Finišujeme a já se chystám nějak pořádně zakončit tuto povídku. Bude se mi sice stýskat, ale přeci to nebude nekonečná, trapná 'telenovela'. :)

2 Goofy Girl | Web | 28. května 2010 v 16:14 | Reagovat

Ahojky  dělám průzkum, kam to nejvíc lidi láka na dovču  Hlásneš pro tu svoji ideální ? x))

3 Nariel Crash | Web | 28. května 2010 v 18:07 | Reagovat

No nádhera zhltla jsem to jedním dechem..
strašně krásné spojení:
Dívka ležela v jeho objetí. Její mysl se již odebrala do říše snů. On však nemohl usnouti. Ještě před chvílí mapoval její nahé tělo polibky a doteky. Stále cítil na svých ústech ta její. Pocit, který se mu naskytl se nemohl vyrovnat žádnému, sebelepšímu.
Sluneční paprsky si hledají cestičku zpod malých mráčků, bránících ve vysvitnutí slunce, které oslní rodiné domy v této luxusní čtvrti. Pro mladou dvojici krásného páru je tento den krásný, ale také mírně nevrlí, jelikož se oba bojí toho, co přijde. Co uslyší z úst toho druhého.

Jsi šikovná..ty myšlenky obou jsou tak opravdové, naprosto skvělé, pohltilo mě to..

4 *EMOgirlEMO* z mobilu | 28. května 2010 v 21:33 | Reagovat

[3]: Páni.. Moc Ti děkuju,nesmírně potěšena jsem.  Vážně děkuji za krásný komentář! :))

5 MiMi Madison H. | Web | 29. května 2010 v 0:19 | Reagovat

já tě zbožňujiii...tenhle dílek je úchvatný...já hltala každé slovo..až po tvůj komentář pod ní, což se mi nelíbí, že povídka finishuje,ale holt se s tím budu muset smířit...nevím, či se smířím, ale no pokusím se....totálně krásně si to napsala holka :) vážně

6 *EMOgirlEMO* | Web | 30. května 2010 v 12:43 | Reagovat

[5]: Děkuju! :) Ty jsi moje zlato, že? :)) Vážně moc moc děkuju. Jsem Ti vděčná za to, že jsi  přečetla vážně vše! x)

7 Aloha-Luna | Web | 31. května 2010 v 15:05 | Reagovat

:'( to e tak krasny a dojemny ze se z toho rozplyvam je to uchvatny a bozsky O_O upe krasa jqak rika Mimi Madison taky se mi nelibi ze konci :( ale i tak se stim smirit budem muset!

8 *EMOgirlEMO* z mobilu | 31. května 2010 v 22:39 | Reagovat

[7]:  Jsem neskutecne stastna! :)

9 Mil01 | 6. června 2010 v 8:31 | Reagovat

Hele ty telenovelo...
Me se to mooc libylo, a nudne ani omylem. To ty neumis tak krasne jsi tam zas posala ty city, to moje romaticka duse miluje... :-)
Doufam, ze jestli tohle skonci, zacnes neco mnoveho... :-)

10 *EMOgirlEMO* | Web | 6. června 2010 v 15:31 | Reagovat

[9]: Je pro mě poctou, že to čteš :) Vážně moc děkuji, za krásný komentář. A jsem ráda, že se líbí popisování citů. x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama