4.srpen 2010

4. srpna 2010 v 15:22 | *Emmgirl* |  →My diary
Zdravím,

Prázdniny jsou v plném proudu. Dokonce již něco málo přes jejich polovinu jest za námi, což v mém případě není zrovna úžasné. *zachraňte mne* I když je nuda, zneklidňuje mě fakt, že za pár týdnů končí to nudné volno, doprovázející válením se na slunku a přichází opět to nekonečné písemkové období školy. Jsem toho názoru, že se budu raději nudit a užívat poflakování si s pocitem bezstarosti, než abych se nervovala nad zkouškami.
Čeká mě vážně hodně těžký a stresový rok. Zejména tedy půlrok školy, konkrétně přijímacích zkoušek. Vybrala jsem si školu, kde nehledí na průměr a i přes můj 1,06 budu muset dělat všeobecné přijímačky. :/ Nechápu, jak zvládnu šedesát otázek, na kterých máte pouhých a chabých šedesát minut. Věřím, že pokud jste již někdo, koho to čeká, viděl tu kupu řádků, záhrnujíc plno nesrozumitelně psaných informací, je Vám stejně jako mě. Pochybuji, že to zvládn, jelikžo patřím k těm extra trémistům, kteří se sami nervují nadáváním si. Například se před písemkou neuklidňuji, nýbrž ještě více stresuji. V duchu na sebe křičím například něco typu ,,Jestli tohle nezvládneš, zametla jsi si a dobrá budoucnost je v hajzlu.'' nebo frázi, tady trochu slušněji poupravenou ,,Budeš v háji, pokud to zkazíš..'' a mnohé další fráze, které mě spíše vynervují, než uklidní.
Neskutečně se tohoto školního roku bojím, možná právě proto mám takový divný, svazující pocit v břiše. Pořád musím myslet na to, že zanedlouho skončí tyto nudné prázdniny a já se budu muset opět ponořit do učení, jelikož musím dosáhnout co nejlepších výsledků. Záleží mi na budoucnosti, kterou chci mít slibnou.

Jak je vidět, dva měsíce nestačí. Kdo si jednou přičuchne k prázdninám, nejradši by si je prodloužil, no nemám pravdu? :-) Sluníčko, léto v plném proudu, čas bez učení... Ach, dokonalost sama.
Jdu se sebou něco udělat a vyrážím do města, porozlédnout se po obchodech. Pokud by někoho zajímalo, jak to vypadá s GoF, nepotěším Vás.. Stále jsem nepokročila a nemohu se přenést přes nedopsanou část. Kdybych nebyla tak umíněná, asi bych s tím sekla. Nemá to budoucnost, jelikož nádech nadpřirozena se ztratil a teď jde jen o trapné city, které nikoho nezajímají. Vše opakuji, což je to nejhorší. Ach jo, já se jdu zahrabat, to by byl zjevně nejlepší nápad. T_T

Loučím se s Vámi, večer snad něco napíšu. Vím, že si to dávám za úkol již delší dobu (skoro dva týdny) a nic se stále neděje a zatím to nevyšlo, ale vážně se snažím. Přemýšlím nad tím, co bych mohla napsat a hlavně jak, ale.. Možná se moc snažím. Dovádí mě to k šílenství. Nemohu psát a tolik chci. Mám potřebu to dopsat, ale nejde to. x(
Takové období jsem snad ještě nikdy neměla. Proč zrovna při psaní Game of Fate? Ach, stejně se to celé pokazilo. Původní nápad s lehkým nadpřirozenem jest v koncích. Zmínky v předešlých kapitolách se nevyhrotily v něco seskupeného, což mě nejvíc štve. :/ Nebudu Vás tu zatěžovat, jdu se najíst, pak připravit a vyrazím. Jdu si spravit náladu, tak doufejte se mnou, že až se vrátím, půjde to! *prosím na kolenooou*
Vaše bezmocná Emm

EDIT (22:11) ->
Právě jsem se vrátila z trochu prodlouženější výpravy do centrálu. Ukořistila jsem novou kabelku. Je spíše v šedím odstínu.. Musím říci, že se hodí snad ke všemu, takže dobrá koupě. :-))
Nestačilo mi to a tak jsem se vydala do knihkupectví do druhého patra obchoďňáku a jako vždy jsem něco vyštrachala. :) Třetí díl trilogie Podzemí, doplnil mou sbárku o předešlých dvou a to bych nebyla já, kdybych si nepořídila ještě další dvě knihy. K mému zděšení (spíše potěšení xD) jsem zjistila, že jedna patří do zcela nové trilogie a ta další dokonce do série o pěti knihách. :-) To bude nekonečné počteníčko. x) :D
Btw: U GoF jsem přišla na situaci, která se odehraje v další kapitolce. :D Vím.. Chabé, jelikož to není celá dějová (hlavní) zápletka, která tomu chybí, ale tak alespoň vím, jak budu pokračovat na chalupě. Nějakým nevyjádřitelným způsobem mi to tam jde lépe. V zájmu všech, kdo to čtou, modlete se, aby bylo hezké a lunečné počasí a my odjeli. :D Protože by to zajímalo psaní Game of Fate. :-)))
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Neliss | E-mail | Web | 4. srpna 2010 v 19:15

Emm, dočerta, už toľko svoju tvorbu neponižuj! Každá poviedka má svoje muchy a zároveň môže byť aj dobrá. Áno, aj GoF je dobrá a bude dobrá. :] Btw, načo sa do písania nútiš? Daj si od toho oddych, čitatelia ťa počkajú.

2 CooL- Nicky | Web | 4. srpna 2010 v 21:43

vo všetkom súhlasím s Neliss :) na 100% :D

3 *Emmgirl* | Web | 4. srpna 2010 v 22:10

[1]:,[2]:: Děkuju holky. :) Jsem Vám vážně vděčná.
Jinak slibuji, že už nebudu mé povídky ponižovat! AlespoŇ ne na veřejnosti a nahlas. :D:D O:-)

4 CooL- Nicky | Web | 4. srpna 2010 v 22:57

[3]: :D tak to dúfam :D .... a nemáš za čo... :)

5 *Emmgirl* | Web | 4. srpna 2010 v 23:11

[4]: Já také, protože vždycky chytnu nerva a je to v koncích. :D Ale co bych kvůli Vám neudělala, že. ;)

6 Lucky | E-mail | 5. srpna 2010 v 2:07

Je divný, že ti nepřijde blbý, utahovat si z ostatních. Proč nepřiznáš, že ta povídka není tvoje? Možná si nezmáčkla CTRL+V, přepsala sis to k obrazu svému, ale děj a povahy postav máš stejné. Ukradla jsi povídku stejně tak, jako ti, které odsuzuješ za kopírování. Proč jsi to udělala? Neumíš vymyslet svůj děj? V LiD se to opakovalo pořád dokola, tak sis řekla, že sprostě ukradneš povídku někomu jinému a protože ta dívčina měla malou návštěvnost, nikdo jí její autorská práva nemůže potvrdit. Takže si spokojeně vydáváš své příběhy a chlubíš se, jakou z toho budeš mít pěknou knížku. Ale nebereš ohled na to, jak je té holce, které jsi příběh ukradla. Okradla jsi ji o sny, že by mohla vydat knížku právě ona a pod názvem by bylo její jméno. O sny stejné jako tvoje, jenže ty k tomu asi nemáš potřebný talent, nebo co. Ti dík. Za mou kamarádku, které si příběh ukradla. Vím, že tento komentář bude mít hodně negativních reakcí, protože vaše "zlatíčko Emm" by to přece neudělala. Ale zamyslete se, nikdo není dokonalý. Ani EmmGirl. Povídka Game of Fate je ukradená!

7 *Emmgirl* | Web | 5. srpna 2010 v 13:32

Ha, tomuhle se můžu jen smát. :) Pokud máš chuť, dohadovat se, všichni z mého okolí Ti můžou potvrdit, že jsem to všechno psala já. Nemá však cenu mluvit do sloupu,že. :-)
Postavy jsem pojmenovala, děj jsem vymyslela.. V LiD se toho stalo hodně z mého života, stále máš chuť tvrdit něco jiného?

Nechci tu žádné ubohé dětičky, které by si vymýšlely něco podobného a už vůbec ne, aby si braly do huby mé příběhy! Takže ahoj, protože já mám čistý štít a svědomí.

Ještě si chceš zkoušet vymýšlet ubohé žvásty, dítě? ;D Sorry, ale nemám zrovna strpení s někým se dohadovat.
Btw: Tebe doma neučili, že lhát se nemá?

8 *Emmgirl* | Web | 5. srpna 2010 v 13:42

[6]: A ještě něco. Nenechávám se od malých harantů bezdůvodně obviňovat, kvůli tomu, že máš jaksi bujné fantazie a snažíš se mě lidem zprotivit. Jen řekni blog, určitě nějaký máš. Pošli, kde jsou (podle Tebe) původní příběhy k mým povídkám.. Neni, co poslat,že. :))

Ubožejšího člověka jsem vážně neviděla.. Můžu se nad Tebou jen smát. A věř, že to jen tak nepřejde. :D
No nic, vážně nemám čas zahazovat se s ubožačkou, jako jsi ty.
Bye

9 Lucky | 5. srpna 2010 v 18:44

Kdyby jsi měla čistý štít, neodepsala by jsi a nehádala by ses. Netvrdím, že jsi to nepsala. Napsala jsi to. Ale obšlehla jsi to nejdůležitější - děj. Ne, blog nemám a má kamarádka, které příběh patřil, svůj blog zrušila. Věřím, že se směješ. Já se směju taky. Za prvý, nejsem malý harant, za druhý jsem kluk a když už tak ubožák. A za třetí, tvá odpověď je dokonalá. Haha...

10 *Emmgirl* | Web | 5. srpna 2010 v 22:54

[9]:: A proč bych neměla odepisovat? Nenechám nikoho urážet mé příběhy, na kterých tvrdě makám. Ty nejsi vyjímkou..
Víš co? Dám Ti do života jednu radu, kterou budeš zjevně potřebovat. NELŽI!! ;-)

Toť vše, nemám potřebu zahazovat se s někým, kdo se snížil až k takovému hnusu. ;-) Obvykle si píšu s inteligentními lidmi, kteří nemají potřebu vymýšlet si.

Btw: Stiskni červený křížek a neplácej plícemi, když to není pravda.

11 Lucky | 6. srpna 2010 v 9:46

Neurážím ani tebe, ani tvé příběhy. Záleží co chápeš pod pojmem urážka. Děkuji za radu, měla by ses jí taky řídit. Toť vše.

12 *Emmgirl* | Web | 6. srpna 2010 v 12:52

[11]: Tak si to vem logicky, pokud to pro Tebe není takový oříšek, což koukám zřejmě je..
Nařknout někoho z kopírování, když si dá s příběhy velkou práci je velice ubohé.. Jo, urážka to je. Měl/a by jsi si zopakovat významy slov.
Konečně jsi (doufám) pochopil/a, že nikoho nenechávám lhát o mých povídkách. Psala jsem je a děj, každé jméno či situaci vymýšlela. Tečka. Dále se s prolhanými ubožáky nebavím.

Btw: Ta rada byla směrována Tobě, já s lhaním problém vážně nemám.. ;)

13 Lucky | 6. srpna 2010 v 13:18

Zamysli se nad sebou.

14 *Emmgirl* | Web | 6. srpna 2010 v 13:21

[13]: Spíš ty nad sebou, lháři/lhářko! ;) Konec diskuze. Neobtěžuj..

15 Lucky | 6. srpna 2010 v 13:57

Neobtěžuji, pouze se snažím ukázat pravdu. ;)

16 *Emmgirl* | Web | 6. srpna 2010 v 14:12

[15]: Tvoje prolhané kecy mě absolutně neberou..!!
Dej pokoj, s prolhanými lidmi, jako jsi ty, se nezahazuji. ;) Svůj volný čas nepromrhám s Tebou.

17 Lucky | 6. srpna 2010 v 14:15

Vsadíš se?

18 Fucking-Pr1nCeSs | Web | 6. srpna 2010 v 14:25

[17]: Láskavo nechaj Emmgirl na pokoji. Môžem ti dokázať, že to písala ona. Ja sama som jej pomáhala vymyslieť dej, tak láskavo sklapni :-)

19 *Emmgirl* | Web | 6. srpna 2010 v 14:27

[17]: S Tebou se nevsázím, absolutně to nemá cenu. S tvýma závistivýma kecama se nebudu zabývat. Nebuď trapná, měla jsi poslat důkaz.
A nechoď víc na můj blog, nazdar.

20 Aloha-Luna | Web | 6. srpna 2010 v 14:35

jestli dal budete pokracovat tak uvidite nechte toho je to jen zarlivost.. Napsala to ona jestli proste jenom zarlis tak si to nech pro sebe nikoho nezajimaj tvoje kecy..Jako treba kritika ze je to spatne napsane ale ne ze reknes ze kopiruje vod nekoho..Tomu SE RIKA UBOHOST takze toho nechte..Ty Lucky si to nech pro sebe a Emmgirl to napsala a nebudem se dohadovat

21 Aloha-Luna | Web | 6. srpna 2010 v 14:37

a kdyz uz tak nam tu povidku posli kdyz rikas ze opsala ten napad :) my si ji radi prectem urcite ji mas nekde ulozenou ne :) a jeste k tomu ze dukaz nemas :)

22 Tabitha ren Moore | Web | 6. srpna 2010 v 14:56

K čemu plýtvat energií na takové lidi? Vzhledem k tomu že mi občas byli poslané čerstvě napsané části povídky nevím jestli by se to dalo značit za ukradené ,ale budiž,každý má svůj názor že? Ale neoháněla bych se tu řečmi v případě ,že to není jak dokázat.Pak je tato diskuze naprosto bezcenná a hlavně nekonečná,protože se můžete dohadovat o něčem na co není důkaz věčně.K čemu to vůbec užovatel Lucky řeší? Pokud je to vážně ukradené,proč se o to nehlásí pravá autorka,když máte očividně jasno ,kdo to obšlehl? Tyto lidi miluji,sama vím jaké to je když si někdo přivlastní tvorbu,stává se mi to často,ale takto to vážně nevyřešíš....

23 Lucky | 6. srpna 2010 v 15:08

Já důkaz mám.

24 OMG !!! | 6. srpna 2010 v 15:28

Četla jsem tento příběh v originalitě od začátku do konce. Pak mi kamarádka o tomhle blogu řekla a když jsem si přečetla tenhle příběh... Vždyť je to úplně stejný. Vlastně ne, úplně ne. Maximálně jména a název. No, vy ostatní co se zastáváte ubohé majitelky tohoto blogu, měli jste si nejprv přečíst originál a až pak vyjádřit svůj názor.
P.S. Já četla oba příběhy...
Majitelko blogu: [ctrl+c]-> [ctrl+v] !!!

25 Tabitha ren Moore | Web | 6. srpna 2010 v 16:51

[24]: problem je v tom že originál nám jako důkaz jaksi není nkdo schopný dát k dispozici.Pak bych se tím klidně zabývala.....

26 Lucky | 6. srpna 2010 v 17:22

Někdo schopný je předložit důkaz. Autorka.

27 Tabitha ren Moore | Web | 6. srpna 2010 v 17:58

No a o tom jsem mluvila,proč se tím nezabývá ona? Neumí se hájit sama za sebe? Zobžnuji když někdo někomu dělá poskoka nebo ho obhajuje i když to ten člověk snad dokáže sám ne? Kdyby ¨tu vykřikovala ona že jde o její ukradený text je celá situace někde jinde....

28 Lucky | 6. srpna 2010 v 18:34

A o čem by to bylo? Myslíš si, že chce, aby se o ní mluvilo jako o sprosté lhářce?

29 M. | 6. srpna 2010 v 18:50

[28]: Aha, takže místo toho chceš, aby se mluvilo o Emm jako o sprosté lhářce?

30 Lucky | 6. srpna 2010 v 19:23

A co když chci? Co když mám pravdu?

31 M. | 6. srpna 2010 v 20:55

Tak nám tu svojí pravdu dokaž. Jinak je úplně zbytečný se tu o tom dohadovat, nemyslíš? :)

32 *Emmgirl* | Web | 6. srpna 2010 v 22:18

[23]: Kdyby jsi důkaz měla, přiložila by jsi ho v prvním komentáři. ;)

[24]: Další ubožák, nebo se jedná stále o Tebe? Vzhledem k tomu, že se jedná o stejnou IP adresu, vsázím na Tebe. ;)
Jak ubohé, vydávat se za další.. Kdo, že to tady lže?? :D

[26]: Jak už jsem psala (viz nahoře), kdyby nějaká původní povídka byla (což není!), poslala by jsi mi ji už v první zmínce. ;D

[30]: Jistě, že máš... :D:D Možná tak IQ houpacího koně, to máš.. :-)

33 Aloha-Luna | Web | 6. srpna 2010 v 23:03

boze lidi nechte uz toho ste trapny tvl..Hadate se a hadate tak nam uz do haje dej ten dukaz at si to pekne prectem tebe proste bavi se hadat jak sem si vsimla == no ty vole proc se nemuzete rozumne domluvit a ne si tady nadavat.. my sme ti to pekne vysvetlili ale ty si rikas svoje uz toho nech

34 Fallenka | 7. srpna 2010 v 11:18

Ouky =D už mě to štve =D Stejná IP to být nemůže, drahá Emm. Pěkně vysvětlit neznamená, nadávat druhým do lhářů a lhářek ;). Přiznávám, moje povídka není bůhví jak dokonalá, ale shledávám jisté její rysy i v tvé povídce. A trošku mi jedna z tvých jednodílovek připomíná i tu mou, zvanou "Nehoda" =). Majitelko blogu, EmoGirlEmo, EmmGirl, či jak si to vlastně říkáš, tvoje povídka Game of Fate, mi tak trochu připomíná mou, "Sen nebo Realita". Už víš kdo jsem? ;)

35 Aloha-Luna | Web | 7. srpna 2010 v 11:26

takze to shrneme ty Fallenko si myslis ze Emmgirl si vzala tvuj napad no spis trochu a Lucky rika upe to samy... Nevim jak na to emmgirl zareaguje ale fakt se uz ve vas nevyznam...Misto toho aby ste se rozumne domluvili se tady obvinujete a nadavate...

36 *Emmgirl* | Web | 7. srpna 2010 v 11:53

[34]: Ano, stejná IP idresa to představ si je, drahá Lucky, OMG!!! či Fallenko. ;) xD
Víš, jak je ubohé psát komentáře i za jiné lidi? Tedy samozřejmě ubožejší jest lhát, když to není pravda. Také si vymýšlet, že jsi kluk. :D Což bylo jasné hned od začátku.

Sama kamarádka mi pomáhala vymýšlet děj. ;-)

37 Aloha-Luna | Web | 7. srpna 2010 v 12:03

nechapu Lucky a Fallenko i kdyz si stejna osoba tak proc te to bavi tady porad psat tydle nemysli ze kopiruje a tak a co vubec chcces o co ti jde?? HA/?? de ti o to aby tu povidku vymazala?? Jestli to udelas tak ja udelam jeste neco horsiho :) takze bud se rozumne domluvite nebo se nebudes vydavat za nekolik lidi najednou a nebudes nam tady vykladat svoje pohadky :) verim ze ty se rozumne domluvit dokazes takze nebudu tady cist zadny ty lharko tys to okopcila a atd...Ted si to pekne vyrikate :) hezkym zpusobem

38 Tabitha ren Moore | Web | 7. srpna 2010 v 12:29

Ted nechci tvrdit že je bud slečna Fallenka nebo Emmgirl lhářka,ale děvčata vemte to  z jiného uhlu,třeba konečně někomu dojde že bez nějakého textu který by to dokazoval je to zbytečné.Víte kolik dalších povídek může mít stejné rysy? Víte kolik lidí mohlo mít stejný nápad na povídku? Nejste jediné spisovatelky ,takových povídek ,které se budou podobat těm vašim můžou být desítky,měla jsem jednou podobný problem s jednou slečnou nakonec jsme přišli na to ,že jsme jen měli podobný nápad.Ale mě byla poskytnutá ta její povídka.Vzhledem k tomu že jsme neviděli dílo Sen nebo Realita můžeme jen těžko říct do jaké míry jsou si povídky podobné a tudíž okopírovaníé nebo ne? .....A upřímně tuhle debatu bych být vámi uzavřela,stejně se k ničemu rozumnému nedokopete....

39 Aloha-Luna | Web | 7. srpna 2010 v 12:36

vidite tady od Tabithy si muzete vzit priklad..a jo tu debatu bych ukoncila :)

40 Tabitha ren Moore | Web | 7. srpna 2010 v 12:36

[30]: a pak nejde tady o nějakém dokazování kdo je lhář,ale o tom že by si měl člověk svoje problemy řešit sám a ne přez mluvčího....

41 *Emmgirl* | Web | 7. srpna 2010 v 12:39

[38]: Ano, Fallenka by si měla vzít příklad a pochopit, že jsem neměla možnost okopírovat nic, jelikož mám vážně lepší a důležitější věci na práci, než prolézat blogy a hledat povídky. :)) ;D

Naprosto souhlasím. :-)

42 *Emmgirl* | Web | 7. srpna 2010 v 12:40

[40]: A už vůbec by neměl psát za někoho dalšího..
Zkrátka mluvit sám za sebe a nevydávat se za někoho jiného, že.

43 Fallenka | 7. srpna 2010 v 12:57

Ouky =D=D=D Za Lucky jsem psala já, ale OMG je moje kámoška, která se mi snažila pomoct xD Přiznej si to, SnR a tvoje GoF je totožný ;)

44 *Emmgirl* | Web | 7. srpna 2010 v 13:03

[43]: Jasné, nemám nic lepšího na práci, než projíždět blogy, nějakých malých holek, abych kopírovala a četla povídky, které mě absolutně nezajímají. xD
Tak tohle bylo vážně směšný. ;) Nejdřív se nauč nelhat; pak bych doporučovala utřídit si, jakého pohlaví jsi; psát sama za sebe; no a pak možná ještě naučit se pořádně číst a chápat, o čem vlastně dílko bylo. ;)

Btw: Děkuji za rekord v komentářích, přes 40.. to je úctihodné číslo. :D
Ale dále se s lidmi, kteří si vymýšlejí lži a nedokážou přiznat pravdu nebavím.

Tímto uzavírám diskuzi. ;)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama