/330/ Kate Voegele - You Can't Break A Broken Heart

15. června 2011 v 22:05 | *Emmgirl* |  →Music (videos)
Zdravím,


momentálně přemýšlím nad tím, že už by se konečně šiklo dopsat ten ''kratičký'' příběh, o kterém jsem se nedávno zmiňovala, jenž se krapet prodloužil, tudíž trvá trochu déle dostat se ke zdárnému konci. O:) Snad mě tedy omluvíte, když Vám sdělím, že je vážně delší, než se u krátkého příběhu dalo očekávat, čímž Vám to čekání snad trochu vykompenzuji. :) ;)
Náměty a nápady na nějaký nový příběh se mi bohužel zatím nenahrnuly, ale velice doufám a uírám v to veškerou svou naději, že budu mít alespoň trochu štěstí! Ani nevíte, jak toužím po tom, zasednout k otevřenému wordu a psát a psát a psát, aniž bych nad tím musela přemýšlet.. Zkrátka aby mi nápady samy vykakovaly, jako to mají třeba holky, které dostávají nápady na nové příběhy/povídky/děje/zápletky/pointy doslova při každém pohledu na něco či dokonce po přečtení pár mých vět. :D Jo, mohly by jste se se mnou o trochu této schopnosti rozdělit, hamounky moje! :D :-* :D:D To já jsem tu případ, který by trochu Vaší pomoci potřeboval, takže se koukejte všichni činit, prosím.. O:) :D :))


Nic nového, nijak významného či zajímavého se u mě v poslední době nedělo. Snad jen o jednu důležitou informaci se s Vámi podělím.. Dnes jsem objednala všechny potřebné učebnice do prvního ročníku místního gymnázia, na které v září nastoupím, jejichž seznám nám zatím daly.
Nedokážu uvěřit tomu, že ještě nejsou zdaleka všechny, když už takhle jich je požehnaně.. Kuriozitou, jenž mě doslova dostala na kolena, zvedla ze židle a pekelně vynervovala, je určitě fakt, že jedna učebnice (konkrétně ta z biologie) má něco kolem - držte se! - 450 stran! Takovou bichli přeci nemůže normální člověk nosit společně s dalšími učebnicemi.. To abych si pořídila trakař, abych to nemusela tahat na zádech a vyvarovala se tomu!.. :/ Tohle vážně nemůžou myslet vážně. Už při normálním stavu a počtu stran v učebnicích se to pořádně nakupí a člověk pak neví, jak ten batoh tahat, aby tu tího dopravil do školy.. Při představě, že to takhle bude téměř každý den mě odvezou už teď.. (O_o))


Emm
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 xLENKAxEMOx | Web | 16. června 2011 v 16:01 | Reagovat

Ahoj nechceš zpřátelit ?

2 xLENKAxEMOx | Web | 16. června 2011 v 18:21 | Reagovat

Ale yá se neřežu ... já tam píšu že jsem to prostě zkusila ... ;)

3 *Emmgirl* | Web | 16. června 2011 v 18:35 | Reagovat

[1]: Promiň, ale spřáteluji pouze s blogy, které dobře znám a taktéž většinou i s jejich majitelkami. :)

[2]: Jelikož jsi neměla pádný důvod (on vlastně žádný důvod není dostačující), nebylo proč to ani zkoušet.. Takže ti radím, aby jsi to už nezkoušela. Je to zbytečné zahrávání si..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama