REPORT: 6.únor 2012 - Lucerna Music Bar - Asking Alexandria, Blessthefall & Chelsea Grin

10. února 2012 v 21:14 | *Emmgirl* |  →Reports
Další dlouho očekávaný den nastal, a tak večer, který byl již předem pokládaný za úžasný, je již za mnou. Na začátek bych chtěla říci, že to byl úžasný zážitek a opět předčil mé očekávání, jelikož i když jsem na základě minulého lednového koncertu Alesany očekávala mnoho (a trochu se i obávala toho, že zklamou), stalo se toho mnohem mnohem víc a mé nadšení gradovalo společně s předkapelami. :)
Začátek letošního roku je pro mě v hojné míře opravdu nějak plodný, co se koncertů mých oblíbených kapel týče. :) Ještě se chystám v dubnu na Silverstein - což mi připomíná.. půjdete tam někdo?? :) -, takže možná i proto jsem si konečně založila youtube účet, kde už jsou nahraná videa jak z předešlého koncertu Alesany (viz tento článek), tak i z tohoto AAček, kterými jsem doufám potěšila ne jednu osobu. :))
Pokud máte zájem, shlédněte celou show Asking Alexandria, kterou jsem pro Vás (celou!! zvlášť díky Mimi :)) natočila na mém účtu zde -pro jistotu přidávám odkaz ještě jednou- a přidejte komentář, za který budu moc ráda. :-) ;) A vy uvidíte kluky v akci přímo ze stage z Prahy. :-)

***
***


Na Václavák jsme dorazili něco kolem šesté hodiny večerní, takže jsme si zatím zašli na takový pozdní oběd a poté se již vydali k nedaleké Lucerně, kde se koncert konal. Má nedočkavost vyšplhala na maximum únosných mezí, když jsme se zařadili do už tak neskutečně dlouhé fronty, která stále narůstala a měla za následek to, že několik diváků se prý ani nedostalo na první předkapelu, co jsem tak slyšela.
Několik lidí se mě dokonce před začátkem právě v oné frontě ptalo na lístky, které jsem - bohužel pro ně - navíc neměla. Jaké pro mě bylo v ten okamžik překvapení, že jsem udělala dobře, když jsem si je na konci ledna předplatila a nechala vytisknout na prodejním místě tady u nás a neodolala tomu pokušení vidět je live, jelikož bylo úplně vyprodáno! Takže kdybych čekala na náhodu a jela tam bez vstupenek s domněním, že si lístky koupím až na místě.. No, nevím, nepochodila bych a byli bychom asi zcela odrovnaní! :/Takže v tu chvíli jsem uvnitř sebe skákala radostí, že se tak nestalo, to Vám zřejmě nemusím říkat, že. :D

Něco kolem stanoveného začátku - 19:30 hodin - propuklo doslova davové šílenství, jak si každý hledal vhodné místo po celý zbytek koncertu, plno lidí navíc stále ještě čekalo před klubem v té zpropadené frontě, takže vůbec nebylo nadbytečného místa k hnutí. My jsme si našli místo na balkónku přesně naproti pódiu, takže nejen videa a fotky jsou podle mého obstojné kvality a výhledově na kluky se mi naskytlo pohledu doslova jako na dlani. :))
V tomhle ohledu je Lucerna Music bar řešený vskutku výborně, takže mě místo konání příjemně překvapilo, jelikož jsem se vážně bála, poté co jsem byla učarována Rock Caféčkem :)). Ale Lucerna je vážně pěkně řešená. Kdo chce, může se jít tlačit do davu fanoušků k pódiu, kde pak většina účastníků oné tlačenice vidí kromě show také zdvižené paže nadšeně skákajících či v horším případě na Vás skákají ti, jež se vyhoupli na stage ke klukům a poté se ženou do davu. O tom bude zřejmě samostatný udivující odstavec, jelikož z toho jsem byla vážně odvařená. :D Kdo naopak upřednostňuje raději úžasný výhled, a tím pádem obrazově (i zvukově) kvalitní foto, zvolil právě balkónek. - Kvalitu videí budete moci posoudit na vlastní oči právě na mém YT kanálu. :) -

Než hrála první předkapela, kterou byli Chelsea Grin, chtěla jsem se stůj co stůj probojovat dolů k prodeji CDček, triček a všelijakých upomínkových předmětů. Bohužel to bylo nad lidské síly, jelikož fronty pokračovaly pořád vesele dál! Z Chelsea Grin, kteří alepsoň pro mě byli v původním očekávání, které nebylo zrovna moc valné, nejslabší, se vyklubala dobrá partička, která se dala výborně poslouchat. Zpěvákův hlas to zachránil ještě předtím, než jsem si stihla udělat obrázek.
Takže pro mě sice nejslabší, ale samozřejmě stále velice dobří, jelikož ta atmosféra, ta promění vystoupení i původně ne moc oblíbené kapely v úžasnou show. Zkrátka Vás ta atmosféra probíhajícího koncertu strhne a hodí do varu. :) Však to určitě velice dobře znáte z vlastní zkušenosti. :)
Po nich přišli na řadu očekávaní Blessthefall, kteří ani náhodou nezklamali. Výběr písní byl úžasný, nebo tedy alespoň mě to tak přišlo. :-)
Během jejich vystoupení fanoušci stále více odhazovali své zábrany, až to vygradovalo ve skutku úžasný obraz. Tolika lidí, kteří nepatří ke kapele, jsem na pódiu zároveň s kapelou ještě nikdy neviděla! :D Všichni se snad zcvokli (v dobrém myšleno), jelikož kolik lidí se postupně až ke konci večera vyhouplo na pódium, rozeběhlo se napříč, popadli/objímali/drželi se jako klíště nějakého člena ze zrovna hrající kapely a poté následně skočilo do davu pod pódiem... No, zřejmě stačí říci jen to, že jsem zažila premiéru v tomto ohledu, jelikož na žádném koncertu, na kterém jsem doposud byla, se nic podobného nedělo. Lucerna má v něčem prvotinu. :D - Něco podobného můžete vidět letmo v mých videích. :) -
Nadšení fanoušků tedy gradovalo s přibývajícími minutami, stage se připravovala na hlavní hvězdy večera.
Konečně se objevili očekávaní Asking Alexandria, kteří to rozjeli téměř ihned od svého nástupu. Každičký tón byl dokonalý, Danny zpíval úžasně; Benovi, Camovi, Samovi i Jamesovi to skutečně úžasně hrálo! Doteď jsem nepochopila, jak zvládají skákat, hrát, pohazovat hlavou a vše kolem současně.. Patří jim můj obdiv, nejen za to, co předvedli tady u nás. :)
Navíc mě tak dokonale potěšili jejich statusy na twitteru, který jsem si mimochodem za tímto účelem založila na popud jedné milé slečny, které tímto ještě jednou moc děkuji. :-))
Jsou tak úžasní, milí, dokonalí... Ach, já jsem se zamilovala ještě více do jejich hudby! A to jsem myslela, že už to více nejde.. Omyl. :D
A mimochodem žeru Benovo tetování na loktech, které mě úplně odrovnalo a dostalo! Aww.
Můj obraz imaginárního nejvhodnějšího partnera, jehož ''prototyp'' bych v budoucnu chtěla stůj co stůj potkat (O:D), jež měl jako jeden z mnoha bonusů upřednostňujíc ho od ostatních nápadníků právě kurzívou psané tetování na hrudi - to miluji!, se právě rozrostl o další přírůstek, co se tetování týče.... Ano, mám na mysli právě ony obrysy hvězd na loktech. :P Vypadá to úžasně, alespoň tedy s černou košilí s rukávy ukončené nad nimi.
Aaww, nemusím říkat, že jsem se definitivně rozhodla, že upřednostňuji Anglány či Amíky. Jejich mentalita mi je mnohdy příjemnější než ta naše, co se partnerů týče. :D Nevím proč, ale kdyby se mi to poštěstilo, nezlobila bych se a velice by se mi zamlouvalo, kdyby můj budoucí celoživotní partner měl být právě americké či anglické národnosti. x) Jsem vážně blázen do angličtiny a celkově do jejich zemí. Ale je mi jasné, že Čech mě nemine.. Kde já bych potkala nějakého již zmíněného? Nikde, jelikož tady u nás v okolí cizinci nejsou. :D Třeba na studiích v Praze, ale spíše ne.. To je jen tak moje nesplnitelná představivost. :)

Jak bych to tedy mohla zakončit? Byl to další nejúžasnější zážitek do sbírky! Hned bych si to zopakovala, kdyby byla možnost. :-) Pokud se sem ještě někdy v budoucnu budou chystat, doufám, že na to přijdu brzy, jelikož si to nenechám utéct!! :)

Byl jste tam také někdo? Chystáte se tento rok na nějaký koncert, festival?? :-) Podělte se o své zážitky z uplynulých koncertů, atd., ráda se něco dozvím. :-))


---


Jedno z videí BTF a AA, pro další si rozklikněte můj YT účet:

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Trista | 10. února 2012 v 22:14 | Reagovat

Jako rozhodné mě jsi udělala neskutčenou radost tím, žes to celé natočila. Víš dobře jak já kluky z AA miluju! Děsně mě štve, že jsem se na ně letos nedostala do Vídně. Ale snad mi to vyjde. Někdy. V budoucnu. Doufám, že v blízké době.
Totálně jsem žrala ty videa a to jak kluci vypadali. A musím s tebou souhlasit. Benova tetování jsou moc hezká. No sice má tuším jedno, pro mě né moc hezké, na zadku, ale to není k vidění moc často. :D Ale jinak mě se líbí celkově to tetování, které má na hrudi. A taky ty, co má na lýtkách. :D
No, tak kdybych se odstěhovala do Ameriky a přijela bys tam ke mě na návštěvu. Možná bych nějakého hezouna a lá Ben potkala. :P

2 *Emmgirl* | Web | 10. února 2012 v 22:31 | Reagovat

[1]: :D:D Ooo, tak to je nabídka, s tím potkáním podobného hezouna, kočko. :D:D :))) Neodmítá se. :D :P
Jinak o tom nehezkém tetování nevím, tak mi někdy napíšeš, co to je za motiv, pokud víš. :D ;)

A jsem moc ráda, že se ti to líbilo. :) Natáčela jsem to pro tebe, to víš. ;)

Jinak dostala jsi e-maily? Jak na gmail tak i znovu na seznam jsem to zkoušela.. Došlo?

3 Trista | 10. února 2012 v 22:57 | Reagovat

[2]: Nabídka platí až do odvolání...nebo až do doby, než najdeš toho hezouna. :D :P

Ne, nic mi nedošlo. :( Nemáš skype? Protože už fakt nevidím jiné řešení. :(

4 *Emmgirl* | Web | 10. února 2012 v 23:21 | Reagovat

[3]: Tak to spíš berme to odvolání, protože já nikoho podobného mému popisu nenajdu nikdy. :D :D

Ach jo, to není možný, zlato. :( Přeposílala jsem vše asi 6x, aby jsem si byla jistá, že něco alespoň přijde. I gmail jsem zkoušela a pak i seznam radši.
Skype právě že nemám, ale založím si ho. Mám icq, tak jedině to použít do té doby, než si pořídím to skype...
Vážně vůbec nic? Ani na seznamu? Já těch fotek poslala, abych ti udělala radost! Ještě jsem se těšila na tvou reakci.. A ono nic. :/

Ach jo. :( Taky jsem psala jak dokonalé bylo to překvápko, co jsi mi poslala. :)) A taky jsem psala, zda by nebyla další část v dohledné době, protože je to nakažlivé až to není pěkné - pro pisatelku - tebe! :D

No nic, musíme to nějak vymyslet, protože chci všechny ty novinky u tebe a i fotky, jak jsi říkala, že by jsi mi něco chtěla poslat.. :) Musíme to nějak vymyslet! Email nám asi nepřeje :(

5 Trista | 10. února 2012 v 23:37 | Reagovat

[4]: Vůbec nic s tím nemůžu udělat. Ten filtr nejde zrušit. Psala jsem i do fóra na seznamu...a tam mi někdo odepsal, že si mám změnit heslo i kontrolní otázku, prý mi to někdo nastavuje...ale já si to změnila ještě včera večer...a ono se to děje pořád. Nikdo neví, jaké mám heslo, neboli kontrolní otázku...tak se ten kluk co mi odepsal spletl....a gmail zase nesnáší seznam. Jednoduše ho filtruje...a to jsem měla na gmailu doposud tři adresy, ze kterých jsem ti psala...a všechny to dělali. FB nám nepřeje, blog se mi taky zešílel. A icq teď nemám v pc...protože to mi taky nešlo. Nepřicházejí mi tam správy...jenom vidím, jak mi někdo píše, ale když to odešle, nic se mi nezjeví. Jediné, co mi jak tak jde, je ten skype...i to nevím na jak dlouho... :(
A mám pro tebe celkem dost věcí, které bych ti mohla poslat...nebo které bych ti chtěla sdělit...ale spíš v soukromí... :(

6 *Emmgirl* | Web | 10. února 2012 v 23:46 | Reagovat

[5]: No, já to zkoušela i na ten tvůj gmail, co jsi mi posílala z gmailu, který jsem si založila.. Na ten mel... Tam taky nic?
Chápu, tady na blogu to nejde, raději v soukromí. ;) Jinak skype založím, protože se těším na všechny ty novinky a fotky. :)
To si musím pořídit skype do compu? Já ho jednou měla, ale to už je doba.. Takže nějaké připomínky a rady? Jdu na to! ;) :D :)) Ale neumím s ním už! :D

7 Trista | 10. února 2012 v 23:50 | Reagovat

Jj, musíš si ho pořídit do pc. Jenom nevím, odkud si ho stáhnout bezpečně. A bez nějakých poplatků. Pak to nainstaluješ a pokud jsi měla skype a pamatuješ si své jméno a heslo, tak se tam můžeš přihlásit, pokud si je už nepamatuješ, musíš si založit i nový účet.

8 *Emmgirl* | Web | 11. února 2012 v 0:05 | Reagovat

[7]: Založeno, vyřízeno.. Snad. :D Poslala jsem ti žádost, tak snad to vyjde. :)
Jinak fakt už nevím, jak bychom se mohly dorozumívat přes net.. Maily nám nepřejí, no. :/

snad to půjde. :)) Doufám v to! :)

9 Trista | 11. února 2012 v 0:06 | Reagovat

[8]: Už tě mám..jenom mi ukazuje, že jsi offline...abychom si mohli psát, musíme být obě současné online. :D

10 Verjo Johanna | Web | 11. února 2012 v 10:20 | Reagovat

Jak já ti závidím, že jsi tam byla :/. Pondělek jsem celý probrečela :D.

11 Trista | 11. února 2012 v 15:54 | Reagovat

Hmmn, jsem na skype-u celý den a pořád to ukazuje, že jsi offline...teď nevím, jestli tam jsi, nebo ne... :D Ale čekám, poctivě. :P

12 Emm | 12. února 2012 v 1:02 | Reagovat

[11]: Kočko, už jsem se znovu přihlásila, abych se ujistila, že jsem online už, psala jsem a ono pořád nic. Asi s tím neumím. :/

13 Trista | 12. února 2012 v 1:14 | Reagovat

[12]: To nebude tím, to asi bude mnou. Jsem prokletá. Zkusíme to ješte zítra.

14 Trista | 12. února 2012 v 14:28 | Reagovat

Ahoj prosím tě. Zjistili jsme, kde je ve všem chyba. Problém je v tom, že jsme si za kratičkou dobu, neboli možná i v jedné minutě, posílali moc e-mailů naraz. Tím pádem se všude nastavily filtre a zprávy od tebe to označuje jako spam. Takže všechny mé emailové schránky si myslí, že se mě pokoušíš spamovat.
Problém je v tom, že mi teď nemůžeš alespoň měsíc, neboli dokonce dvě posílat žádné e-mailu, dokud se systém spamů neresetuje. Je to děsný, ale to je to co se stalo. Označilo tě to za spamera a jednoduše mi nic od tebe nepřijde.
Takže mi neodepisuj ani na ten e-mail, co jsem ti v noci psala z gmailu, ani mi staré e-maily nepřeposílej, protože se doba za kterou se systém resetuje ještě prodlouží.
Tudíž teď budeme odkázané asi jenom na komunikaci přes blog. No a pak tak po měsíci, neboli dvou zkusím poslat e-mail z gmailu. A možná to bude fungovat, ale nesmíme to uspěchat.
Moc mě to mrzí, protože jsem si chtěla s tebou vyměnit fotky i povídky, ale nepůjde to. Už jsem čistila celý pc, ale stejně to nejde.
Tak prosím, neposílej mi e-maily. Doufám, že po nějaké době nás to přestane rušit. Ale i pak si můžeme poslat maximálně jeden e-mail za hodinu. Né šest nebo-li víc e-mailů v jedné minutě. Jako je to při přeposílání. Nejspíš tím se to všechno nastavilo. Systém to totiž vyhodnotil jako spam. A nepustí ke mě žádnou poštu od tebe. Neboli jiného člověka, co má e-mail na seznamu. Neboli mi něco v minutě posílal v obrovském množství.
Doufám, že to chápeš a vydržíš se mnou čekat takovou dlouhou dobu. Vážně si chci s tebou psát. Takže budu využívat alespoň komentáře na blogu, dokud se e-maily neuklidní.

15 Emm | 12. února 2012 v 15:43 | Reagovat

[14]: Ou, tak to je ten problém. :/ To asi ty fotky z koncertu, protože těch nešlo v jednom mailu poslat více naráz. :/
A to jsi zjistila u gmailu nebo u účtu na seznamu? Já, že seznam by neměl takhle házet filtry na seznam navzájem.. Nu což, snad se to uklidní.

A neboj, chápu to a v klidu počkám. Však to kvůli tomu nezahodíme, ne? ;) Zatím můžeme zkusit to skype, budu to mít celý den zaplé a online, tak snad se to umoudří... Ale u tebe vůbec nevidím, zda jsi nebo nejsi online. :/ Asi mě to taky nemá v lásce. :(

Zkus mi něco napsat na skype, možná to půjde a mě to přijde.. Snad. Poslala bych ti ty fotky Bena. :) Vybrala jsem je speciálně pro tebe! :)) ;D

16 Emm | 12. února 2012 v 15:45 | Reagovat

[10]: Tak je uvidíš příště, určitě se ještě přijedou podívat. :) Chválili si to tu.. To tedy asi všude, ale neva.. :D

17 Trista | 12. února 2012 v 15:52 | Reagovat

[15]: Dělá to i gmailu i u seznamu. Se seznamem jsou problémy asi nejvíc. Bojím se, že o tu shcránku přijedu. Což mě hodně mrzí, ale nevadí. Snad to pak půjde. Psát alespoň přes ten gmail, když se to uklidní.
Jinak posílala jsem ti žádost na fb, píše mi, že byla odeslána a čeká se na stvrzení. Nedívala ses?

18 Trista | 12. února 2012 v 20:31 | Reagovat

Tak to vypadá, že se těch fotek dočkám až za dva měsíce. Ale uschovej je pro mě. A co jsem ti posílala na mail prolog z oné mé nové povídky, tak už jsem u osmnácté kapitoly. Pokročila jsem od včerejška docela hodně. Možná to dopíšu ještě dnes a pak bych to asi začala dávat na blog. Hlavně proto, aby sis to mohla číst. :P Bude tam Ben a AA-čka, tak to by se ti mohlo líbit. :P

19 Emm | 12. února 2012 v 21:01 | Reagovat

[18]: Wohooo, tak to se mi líbit bude!! :D Se těším! Jinak zkus mi něco napsat na to skype, protože jsem zoufalá z toho, že by nám to nemělo jít nikde.. :/
Tak jak jinak bychom si mohly psát?  na jakém programu..

20 Trista | 12. února 2012 v 21:18 | Reagovat

[19]: Mě ten skype prostě nejde. Nemůžu si psát ani s některými jinými lidmi se seznamu. Je to celý nějaký divný. Už asi není jiný program, přes který bychom si mohli psát.
Bože, asi mě porazí. Jsi online na icq?

21 Trista | 12. února 2012 v 21:19 | Reagovat

[20]: Ptám se proto, že bys mi tu mohla napsat mé číslo icq ...pokusím se přihlásit přes meeboo, jestli alespoň odtamtud nebudu moci napsat zprávu. Protože icq už v pc nemám.

22 Emm | 12. února 2012 v 21:38 | Reagovat

[21]: Zlato, jinak mě od tebe e-maily chodí bez problémů, tak pokud máš nějaké novinky a fotky, co jsi mi chtěla napsat, tak to můžeš zkusit, snad to také půjde. Holt jen já bych ti psala nějak jinak.. Třeba přes to icq, pokud to půjde.

Moc moc děkuju za ten e-mail, už se moc těším! A jsem zvědavá na první díl té nové s Benem :D:D Aaa, se nemůžu dočkat! A taky na Love Inside a ALPOH samozřejmě.. Ach jo, si počkám. :(

Zkus mi napsat na e-mail, protože mě vážně v pořádku vše chodí, ale ode mě ti bohužel nic nedojde, no. :(
Bych ti už tak ráda napsala pochvalný e-mail, jak dokonalé je i to s Benem a ono nic.. :/ Tak snad od tebe to vše alespoň bude docházet.. Jediná šance.

Tvé icq číslo je tady, už jsem taky online. ;) 253207547
A koukala jsem, že tam máš daný nějaký e-mail na azet, či co to je.. Možná by šel nějaký na této slovenské doméně?? Nevím, no.
Zkus to a dej mi hned vědět i sem, pokud to nepůjde, ano?

23 Emm | 12. února 2012 v 21:40 | Reagovat

[21]: A ty fotky Bena mě moooc potěšily. To zbožňuju vždycky, když mi to od tebe dojde! :))

24 Emm | 12. února 2012 v 21:45 | Reagovat

[21]: Jinak prolog byl dokonale napsaný.. Mě to dostalo, až mě to teď nedá a je mi smutno z toho co se stalo. :((
Ach, asi mě odvezou, když nevím, co bude dál. Normálně, tohle mi nedělej, kočko, jsem teĎ smutná pěkně!! :'(

Snad ti půjde to icq, jsem online. A e-maily mi od tebe chodí, jen nemůžu odepisovat, no, protože tobě to nebere mě. Takže ty můžeš psát normálně, řekla bych..
Ale zkus zprovoznit to icq. :)

25 Emm | 12. února 2012 v 21:47 | Reagovat

[21]: A teď koukám, že nemám s notebookem smůlu jen já, ale i ty.. Jak se mohlo stát, že ti to hacknuli? Panebože, to je hrozný.. Snad se to brzy vyřeší a budeš to mít v pořádku, ať můžeme pokračovat v přeposílání si mailů nebo něčeho, no..

Holt zkusit nějaký e-mail založit na nějaké slovenské doméně, jinak už nevím..
Musíme něco vymyslet.

26 Trista | 12. února 2012 v 22:32 | Reagovat

[25]: OMG, zase něco nejde. Asi budeme vážně odkázané jenom na tyhle komentáře...a o povídku se neboj..přidám ji na blog. Speciálně kvůli tobě. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama