/423/ Hopes Die Last - I Belong To The Skies

16. března 2012 v 21:54 | *Emmgirl* |  →Music (videos)

Zdravím Vás,

momentálně mám náladu nenáladu, jelikož se už nějaký ten týden nemohu dostat přes jednu kapitolu, kterou mám rozepsanou u té FFky, se kterou jsem se obeznámila a tak trochu představovala v jednom z minulých članků. Také nenávidíte ten pocit, kdy máte dopředu vymyšlené, jak to bude probíhat, ale než to stačíte nějak pěkně zformulovat na papír, je to fuč a jste úplně bezmocní, co se týče ustavičného přemýšlení a popohánění se k napsání, aby jste se mohli přesunout k další části a začít pracovat na pokračování? Ta tam jsou ty záchrané body, o které jste se chtěly podvědomě opřít.. Ach, tenhle pocit nenávidím, zvlášť když jsem dnes uspíšila vše kolem, co by mi snad náznakem zabránilo trávit chvilku u počítače.. A ono to jako na potvoru vůbec nechce jít! :/ Nechcete mě nějak popohnat? Netuším jak, ale alespoň nějak? :D Vím, že jsem Vám teď moc nepomohla a neulehčila způsob, jakým by jste mohli, ale prosím, prosím, smutně koukám.. Mimochodem zmínila jsem se, že čím dřív to dopíšu, tím dřív se to tu objeví?? :)) ;D


Přemýšlím, co bych Vám zde mohla napsat nového a i když se u mě nic zázračného neděje, pár věcí, se kterými bych se chtěla podělit se by se přeci jen našlo. :-)
Za prvé, konečně mi byla odeslána mikina z limitky od BBCothing, takže se už začínám zase těšit. I když mě nadšení tedy za tu dobu na nepatrnou chvilku přešlo z toho neustálého čekání, jsem si jistá tím, že až si balíček přinesu domů, budu tu obrazně řečeno skákat nadšením. :D Však musím uznat, že vypadala na krasavici, tak snad se mi to jen nezdálo na fotce z prvnotního nadšení, které z únorového koncertu (možnosti poprvé je vidět live) ještě v dobu objednání neodeznělo. :D Ne, jsem si naprosto jistá tím, že bude pecková! :)
Za druhé, na jednu stranu ne už tak moc dobrá zpráva, a to, že mi odešla má N97čka. :( Vím, ta tam je doba, kdy jsem na ní čekala v Praze za pomoci extra rozrostlého pořadníku (ano vážně ji chtělo tolik lidí!), jelikož byla všemi obletovaná a každý ji chtěl již onoho 1.července, kdy u nás oficiálně poprvé spatřila světlo prodejen Nokia, ale nesmím zapomínat na to, že mi posloužila úžasně. Však je to už pěkně dlouho, na mobil minimálně nějaké tři roky, to je slušná výdrž v dnešní době, řekla bych. I když se sn í nerada loučím, odešel mi kompletně dispej včetně klávesnice, takže pokud má svůj den (spíše svou začínající a už asi ani nikdy nekončící hodinku), nejde ani jedno z toho, takže nemám šanci ani zvednou hovor či vybrat zprávu. Tak špatně na tom je. :/
Za třetí, což souvisí s dvojkou, objednala jsem si Sk 4G (musela jsem to napsat jinak, protože to není podporovaný výraz blogu, či co :/). *yeaaah* Ano, po souhlasu rodičů jsem si přes internet sehnala úplně nový, odblokovaný Sk, po kterém mé srdce touží již snad od samotného představení jednoho z prvních modelů roku 2008. Takže se teď trochu bojím toho, zda to vše přijde v pořádku a nejzávažnější obavy jsou samozřejmě z toho, zda ten mobil vůbec přijde. Ale na to raději nemyslet. Už je to vše přes paypal zaplacené, prodávající už dokonce udělil komentář, rychlík, tak snad to vše dopadne! Držte pěsti! :))
Proč jsem si vybrala tenhle mobil a né nějaký určený přímo pro český trh bez obtíží, zvlášť když jsem od dob mamčiných potíží s bývalou Omniou odpůrce Samsungu a zastánce Nokií.. Ou, asi mi hráblo, ale neodolala jsem úžasně pžizpůsobené a propracované klávesnice. :) :D Nechci radši ani pomyslet, že to má méně kvalitní foťák, jako má N97, ale co už.. Holt jinde jsou i 8MP, já mám teď 5MP, ale teď budou 3MP.. No co, stejně mám foťák i na IPodu a pokud budu chtít něco vyfotit, mám zrcadlovku či digitál, že. :D :-)) Zkrátka plusy vyvážily mínusy a já neodolala. :) A co teprve, jak se budu rozplývat, až mi dorazí i kryty! Yay, jak já se těším! x))
Foto přidám do čcelého článku, ale chci upozornit, že ve skutečnosti je prý mnohem krásnější. Jop, to poreferuji, až jej budu mít v ruce. ;D :)


Edit -> článek smazán a znovu zveřejněn, jelikož mi to hlásilo něco ohledně toho, že obsahuje ''něco, co se neshoduje s blog cz), což by mohlo zapříčinit omezení blogu, či co.. Nerozumím tomu, tak snad je již vše ok a blog není ohrožen!
Takže se omlouvám za neuplné informace, ale musela jsem to trochu poupravit.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Trista | 18. března 2012 v 20:58 | Reagovat

Ty tvé N97čky mi je líto. Já jsem taky chtěla tenhle mobil, ale nakonec jsem se spokojila s LGčkem Optimusem. :D A taky mám jenom 3MP ...ale má to děsný zvuk...celkem hezký obraz, ale zvuk na nic. :D Když něco natáčím. V tomhle považuji Nokie za mnohem lepší. :D I když ten SonyEricson, co jsem měla předtím, ten měl dobrý obraz i zvuk. :D
No a pak se těším na fotečky všeho. Asi nejvíc té bundy BBC :P ...tak jsem přemýšlela, že někdy příští pátek bychom mohli zkusit e-mail, ale mám z toho docela strach.
Už je to více než měsíc, co čekáme, ale ještě si nejsem stoprocentně jistá, že tě to vyřadilo ze spamu. Nechci to uspěchat.
No a doufám, že se rychle dostaneš přes ten zásek ve FFce, protože se jí nemůžu dočkat.
Jinak díky za ty dva komentáře. Jsu tam i další dvě kapitoly. Ze včerejška a dneška. Zase nešli komentáře?

2 Trista | 21. března 2012 v 21:03 | Reagovat

Můžu se zeptat, jestli máš toho ve škole moc? :( Jsem si myslela, že to nejhorší období ti už přešlo. Pořád čekám na komentáře...už je dam asi dalších 5 kapitol, odkdy si to četla naposled. :( Jsem smutná, pá jsem rátala alespoň s komenty od tebe. :( když už to nikdo jiný nečte. Tak snad ti nic špatného není. Pořád budu čekat. :)

3 Emm | 23. března 2012 v 14:06 | Reagovat

[2]: Kočko, moc se omlouvám, strašně jsem se už těšila na kapitolky, pěkně si je dneska dočtu a patřičně okomentuji! :)
Byla jsem se třídou na třídenní exkurzi, takže od středy jsem byla mimo dosah internetu. No a předtím bylo balení a přípravy, no. :/

Takže dneska večer čekej plno komentářů!! :)) A připrav si novinky, protože chci vše vědět! :) Co jsi dělala, jak se máš, co nového,... :)

4 Trista | 23. března 2012 v 15:30 | Reagovat

[3]: Jeeee...super, tak to tady čekám alespoň nějaké info a zážitky z téh exkurze. A na komentáře se moc těším. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama