10. červenec 2012

10. července 2012 v 22:12 | *Emmgirl* |  →My diary
Škola dávno skončila a společně s vysvědčením, na které si nemohu ztěžovat, jsem úspěšně zakončila první ročník. Takovou větu jsem zřejmě měla napsat někdy koncem června, když bylo téma začátku prázdnin a konce školy aktuální, ale jelikož jsem v tu dobu stále někde byla, nějak jsem si nenašla čas.

Teď jsou prázdniny v plném proudu, každý si užívá pěkného počasí, pokud nás náhodou nepřekvapí propršené odpoledne či noční bouřky a plánů má pěknou řádku.
Já osobně jsem si poslední dobou pěkně dávala do těla a nebo byla celkem časově vytížená. Ku příkladu včera jsem od nějaké dvanácté hodiny odpoledne byla nejprve navštívit kamarádku, se kterou jsme poté zašly na vynikající malinové Fruithies či ledovou kávu, přičemž jsme probraly vše, co se událo první týden prázdnin.
Domů jsem se kolem půl čtvrté zaskočila opravdu jen převléknout a něčeho si zobnout, aby se neřeklo a hned poté se vypravila s doprovodem na místní přírodní a sportovní rezort na brusle.Pro začátek sezóny, kdy jsme se na brusle vrátili po roce, bych řekla, že 14 kilásků bylo slušných. :) Poté jsme si zašli na pozdní oběd či respektivě už večeři.

Aby toho nebylo málo a já byla dostatečně aktivní, dnes jsem si zašla se sestřenkou po týdnu zacvičit step aerobic, takže musím říci, že jsem si dala pěkně do těla. Ale kupodivu mám stále energie na rozdávání a unavená nejsem. Namožená také ne, což je pozitivní zjištění, když jsem na tomto druhu cvičení byla teprve podruhé. :D :) Kam se hrabe badboš, tenis či volejbal.. Opravdu bych neřekla, že aerobic může být takový záhul, když hodinku poskakujete a pak ještě půl hoďky cvičíte s činkami a protahujete tělo. :))

Také se momentálně řeší dovolená, jelikož by mi vyhovoval rychle se blížící termín od nějakého konečného července do přelomu srpna, takže se momentálně zahraniční část prázdnin vyřizuje a co nevidět se půjde do cestovky. :) Včas dám vědět a včas se začnu pouštět do připravování článků, aby tu nebyla nuda a vy se sem do doby, než se pak po dovolené vrátím, naučili zase chodit. :-)

Jak si užíváte prázdnin vy? :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Illandris | Web | 13. července 2012 v 20:40 | Reagovat

Tak to tě teda obdivuju, že takhle sportuješ. Já totiž o prázdninách zásadně nic nedělám, maximálně jedu někam na kole. Zatím ale bohužel krásné chvíle nic nedělání nemám, protože jsem ještě stále na praxi. Tam teď teda každý den cvičím, ale to nedobrovolně, takže to se nepočítá. Prostě jsem o prázdninách líná:D

2 Emm | 16. července 2012 v 15:33 | Reagovat

[1]: Však já obvykle taky. :D Netuším, co mě to popadlo. :D
Ale ujišťuji tě, že teď už tomu je zase konec a nedělám nic jiného, že do sebe něco láduji, povaluji se a užívám zaslouženého volna. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama