22.červenec 2012

22. července 2012 v 22:22 | *Emmgirl* |  →My diary
Zdravím,

naposledy se omlouvám, že přihlašovací údaje blogu vyplňuji po tak nehorázně dlouhé době. Teď už s tím doopravdy zatočím, jelikož ve středu odlétám na dovolenou, kde jistě načerpám plno síly a samozřejmě také nespočet nápadů na nějaké mini příběhy. :) A také chuť blogovat, která se určitě zase naplno vrátí, jen ji teď musím potlačovat kvůli balení, které plně zaměstnává nejen mou hlavu, ve které to jen šrotuje a do níž si sepisuji podvědomě imaginární seznamy, co vše sbalit s sebou. :))
SLIBUJI, ŽE OD SRPNA TO TU BUDE ZCELA NOVÉ A PRAVIDELNĚ AKTUALIZOVANÉ. Opět se vrátím se čtivými články, a tentokrát již rozhodně! S povídkami, s novinkami, s fotkami a opět budu blogovat s chutí snad i o mých dnech, jak jsem měla ve zvyku. :-) Gympl negympl, zkrátka se do toho opět ponořím. Nenechám, aby mi ubíhající čas zničil to, co jsem pracně budovala.. To, co jsem vždy milovala.. To, co mi pomohlo dostat se z těžkých životních chvil..Blog je můj svět a já ho nenechám upadnout, definitivně sečteno a podtrčeno! :) Po dovolené se mu budu věnovat tak, jako nikdy.. A možná projde i menší rekonstrukcí, ale o tom ještě popřemýšlím. Nechci měnit nic podstatného, snad jen trochu rozsortýrovat rubriky pro přehlednost. :)

Jak jsem již říkala, nezbývá mi momentálně nic jiného, než balit, jelikož ve středu odlétám na dovolenou a vrátím se 4.srpna, kdy budu jistě nadšená avšak zároveň zklamaná, že už je to za námi. Po osmé se totiž podívám na stejné místo, do hotelu, jehož personál je již něco jako druhá rodina. :))
Tak édoufám v nemožné, a to v to, že se tam seznámím s někým ve svém věku, ale to je předem nesplnitelné a zavrhnuté. Bohužel. Mám holt smůlu, no.. Nechcete se někdo přimluvit u toho nahoře, aby mi do hotelu poslal ve stejném termínu někoho, s kým bych se začala bavit? :D O:))

Mimochodem fotografie budou doufám již o poznání kvalitnější, jelikož jsem si vyzvedla koupený Nikon Coolpix P510, který má 42x zoom, takže opravdu přiblíží snad i nepřiblížitelné. :D Doufám, že se budete těšit na fotky, jelikož snad budou pěkné, i když s ním asi ještě umět nebudu, což se doufám za den či dva napraví a vsákne, aby byly fotky pěkné! :D :D :)

Teď bych se ráda odebrala k přípravě článků na přednastavení po dobu, co tu nebudu, tak mi držte pěstičky, aby se vše povedlo a Vám se tu líbilo.. A abyste mi také udělali radost nejen návštěvností, ale zejména odezvou v komentářích.. To by mě potěšilo nejvíce! :)

Mimochodem nějaké speciální přání, co byste tu vlastně chtěli objevit v době, kdy tu nebudu? :) Nějaké téma ke článku/příběhu/povídce na přání? :-))
Mějte krásné dny,
Emm
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama