1. říjen 2012

1. října 2012 v 21:50 | *Emmgirl* |  →My diary
Když se zpětně po takové až nepatřičně dlouhé době ohlédnu zpátky na již dávno uplynulé prázdniny, vybavím si úžasnou dovolenou, po které jsem sice nabrala síly, ale nakonec mi byly trochu na nic, jelikož jsem trávila zbytek prázdnin na chalupě bez internetu, tudíž jsem se neozvala, což mě mrzí, ale omlouvat se nebudu, protože takový je život. Život venku, ne ten internetový, který mi ale tolik dal a doufám, že ještě dá.

Nekončím, právě naopak.. Ale nebudu nic slibovat, jelikož se mi to o prázdninách vymstilo a já nechci být jedna z těch osob, které do nekonečna slibují a skutek utek, jak se říká. Proto, jak jste si dávno jistě všimli, se to pak snažím nějak vykompenzovat. Vždycky, když jsem něco předtím slíbila, dodržela jsem to co možná v nejkratším termínu, tudíž se o to budu snažit i teď.

Tenhle blog, tenhle svět.. Znamená toho pro mě příliš, než abych se zvládla nečinně koukat na to, jak to tu chátrá a mnou vytvořená realita ztrácí oblibu, kterou jsem si tak pracně a pečlivě vydřela. Moc moc mě mrzí, že Vás tu nemělo co bavit a tím pádem jste neměli důvod dále to tu navštěvovat.
Mrzí mě to, a proto bych se chtěla postupně pokusit o to, znovu to tu vskřísit a možná dokonce vrátit na počáteční úspěšnost. Tak, jak to tu vypadalo za zveřejňování LiD.. Tedy alespoň takhle mi to stačilo. Byla jsem šťastná a vážila jsem si toho, co pro mě děláte svou návštěvou a zastávkou zde. Svými názory, kritikami, pochvalami v komentářích..
Moc to pro mě znamenalo, a proto se budu snažit o to, aby to tu znovu vstalo z popela. Vskřísím to, alespoň v to doufám a věřím ve Vaší pomoc, která by mohla nastat prostřednictvím Vašeho zapojení se.. Tak, jako tomu bylo před dlouhou dobou.. Zjevně už, fííha, před dvěma lety..
Chci, abych znovu viděla každým dnem Vaše názory, Vaše komentáře, Vaše reakce na mé články, má dílka, části mne samotné..

Společně to tu vskřísíme, věřím v to a vkládám v to veškerou svou naději. Vložím do toho všechny své síly, abych to tu znovu postavila na nohy. Blog i vy jste pro mě v těžkých dobách znamenaly oporu a vše, co jsem potřebovala, proto budu ze všech sil bojovat, aby to tu znovu nastalo.. Abych psala ty své bláboly, které nikdo číst nechce, ale zároveň také plnohodnotná dílka, která Vás doufejme budou bavit!
Napravím svou dlouhou pauzu, která mě z části ničí a mrzí a z části naopak prvních pár dní naplňovala, alle nebude to hned.
Dejte mi prosím čas, protože ten si doufejme já se svou již napůl zpustošenou realitou zasloužíme.. Zvládneme to a opět to tu bude to pravé. Opět do článků a své tvorby budu dávat kus sebe samé, což bylo to nejlepší, co jsem mohla udělat.

Škola mě ovšem dostatečně zaměstnává, tudíž mi dejte čas.. Budu se snažit! :) A doufejme, že od tohoto týdne, kdy poprvé okusím taneční, bude nápadů fůra! :))

Doufám, že se sem začnete zase někdy v budoucnu postupně vracet.. Protože já se sem vrátit naplno rozhodně plánuji. Do Vánoc to musíme zvládnout, protože nechci ztratit třetí rok, který by byl opět tak neúspěšný v mé vymyšlené realitě. Nedovolím to, a tak doufám, že se ke mně přidáte.

P.S.: Až nadejde ten pravý čas, řeknu Vám o mém malém projektu. Doufejme, že se bude líbit a někdy se prosákne a veřejnost. :))

P.S.2: Jak se máte, moji zlatí vytrvalí čtenáři, kteří na mě nezanevřeli, i když tu nic nebylo? Moc si Vás alespoň dvou (? :(() vážím! Děkuji, doufám, že Vás bude jen a jen přibývat!


Krásné podzimní dny,
Emm
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ms.Mee | 3. října 2012 v 21:48 | Reagovat

No, často som sem chodievala a hľadala nové články, ale tak vedela som, že si na chalupe, takže som to brala v pohode. Aspoň si si užila prázdniny a mohla začať školu pekne oddýchnutá.
Mrzí ma, že nám tá komunikácia cez maily viazne, ale včera som dostala od teba ten e-mail. Pokúsim sa dnes naň odpísať. Len som chcela najprv dokončiť aj ďalšiu poviedku, aby som ti ich vlastne mohla poslať dve naraz.
Tak dúfam, že sa to vydarí a ty si budeš mať čo prečítať. :)
Ináč sa mám celkom dobre, len som dosť unavená a už týždeň ma bolí krk, ale o tom som ti trochu písala aj do mailu. V skratke len toľko, že sme boli na koncerte Sabaton vo Viedni minulú stredu, a tak veľmi som nahadzovala hlavou, že som dostala svalovku do krku. :D No, čo už, aj také veci sa stávajú.
No a dnes si idem skôr ľahnúť, pretože zajtra mám skoro školu. Ale predtým ti ešte skúsim poslať ten mail. Tak dúfam, veľmi dúfam, v to že ti príde. No a teším sa na niečo z tvojej tvorby. :)

2 *Emmgirl* | 5. října 2012 v 20:34 | Reagovat

[1]: Ahoj zlato, jsem moc ráda, že se ozýváš! :)
Ještě mi nic nepřišlo, tak mi nezapomeň obě povídky poslat, prosím.. Moc se těším! :))

Jinak je úžasné, že jste byli opět na koncertě ve Vídni, muselo to být úžasné a ohromné!! :))
A to s krkem je normální, taky jsem ho měla nejednou zablokovaný a namožený. :D :D :D

3 Ms.Mee | 7. října 2012 v 22:56 | Reagovat

[2]: To je hrozné, že nič neprišlo. Posielala som to ešte v stredu. :( Sakra. Už ma to fakt hnevá. Na ten mail, z ktorého si mi písala. Ten nový. Ale asi to proste nepôjde, ani keby to bolo tisící nový email. Problém bude v IP adresách. Pokiaľ chodia z hociakého mailu, ale z tej istej IP adresy, tak neprídu. :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama