23. prosinec 2012 - aneb Vánoce přicházejí..

23. prosince 2012 v 12:26 | Emm |  →My diary
Zdravím Vás po dlouhé až nekonečné době,

Předevčerejší konec světa jsme všichni přežili, což je jistě více než překvapivé a úspěšné. Další z mnoha prorokovaných dat je tak škrtnuto a jsem upřímně zvědavá, kdy přijdou s něčím dalším. Jistě na sebe další konečné datum nenechá moc dlouho čekat, ale takhle to tu bylo vždycky.

Páteční školní den jsme trávili na každoroční Vánoční akademii, kterou náš gympl pořádá a musím říct, že se to moc moc povedlo. Sešlo se tam pár pěkných a zábavných vystoupení a scének, včetně mého tanečníka a dvě kapely, z nichž je jedna toho druhého, takže to bylo nejen zábavné a záživné, ale také velice povedené. :)

Včerejší den jsem běhala po Praze po třech různých obchodních centrech a začínala mě přemáhat panika z toho, že neseženu vše potřebné, avšak stal se zázrak a já už se nemusím strachovat z toho, co pro koho koupím a zda seženu úplně vše, co jsem měla pro své blízké vymyšlené.
Dokonce jsme si večer ještě udělali pěkný večer a zašli si na Vánoční trhy, kde jsme se po pronakupovaném dni nejen nadýchali té Vánoční atmosféry, ale i si pořádně nacpali bříška.

Když se ohlédnu zpět na tento měsíc, velice se vydařil.. Počínaje završením tanečních, Věnečkem, který se opravdu velice vydařil. Ale o tom třeba ještě někdy mezi svátky v nějakém shrnujícím článku, pokud se budu nudit nebo nebudu vědět, co přidávat. :)


Tento rok jsem opět, již asi jako třetím rokem, nechala vše na poslední chvíli, takže jak nakupování, shánění a balení dárků, tak i přípravu nějakých článků na blog. Nemám ani jednu Vánoční povídku, jak u mě bylo zvykem před pár lety. :( A to jsem se tak strašně moc chtěla vrátit do těch starých zajetých kolejí, které jsem opustila v tu osudnou dobu před dvěma lety..
Ach jo, v Novém roce bych se chtěla vrátit opět do té úspěšné éry... Moc moc prosím, aby mi to vyšlo... To je mé Vánoční přání, týkající se blogu..


A jak se těšíte na zítřejší Štědrý den? Co máte v plánu na Vánoce, Svátky celkově či Silvestra? :) Máte všechny dárky nakoupené? A je něco, co jste si přáli vy? :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ms.Mee | 24. prosince 2012 v 14:00 | Reagovat

Takže s tými emailmi to stále nefunguje, ale určite som na teba nezabudla.
Preto ti chcem zaželať tie najkrajšie a najšťastnejšie Vianoce, veľa zdravia, šťastia, lásky a úspechov. A hlavne pohody v kruhu rodiny a tvojich najbližších. Taktiež všetko naj do nového roka. :) :-*

2 Emm | 24. prosince 2012 v 17:22 | Reagovat

[1]: Také přeji Šťastné a Veselé Vánoce a Vše nejlepší do Nového roku!! :))
Snad nám to začne zase někdy jít. :) :-*

3 Ms.Mee | 24. prosince 2012 v 20:04 | Reagovat

Tak to dúfam, že nám to zase raz bude fungovať. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama