28. prosinec 2012

29. prosince 2012 v 17:07 | Emm |  →My diary
Páteční den jsem trávila na horách, kam jsme si tuto sezónu prozatím poprvé pouze jednorázově vyjeli. :-) Musím říct, že mám radši jiné sjezdovky tady u nás, ale tahle také nebyla přímo k zahození, i když kvůli minusovým teplotám byla pěkně zledovatělá včetně ledových hroud všude po sjezdovce, což byla přímo pekelná kombinace pro skluznici prkna. Lyže si na tom jistě poradily o trošku lépe, zejména pak na vleku kdy prkno měl otendenci všemožně ujíždět, takže ho člověk musel pěkně krotit. :)
Tímhle okamžikem tedy začala druhá zima, co na prkně jezdím, což mě samotnou překvapilo, ale děsně mě to baví už od prvního okamžiku minulého roku, takže jsem se nemohla dočkat, až se po roce zase postavím na snowboard. :))

Nejlepší atmosférou byla samotná cesta na hory, protože to bylo všude kolem opravdu kouzelné, všechno krásně čistě bílé, pokryté sněhem. Člověku to přišlo, jako kdyby snad cestoval napříč ročním obdobím, protože nahoře to bylo jako v pohádce, sněhu požehnaně, kdežto u nás dole to bylo jako pěkný suchý podzim či dokonce jaro, vzhledem k tomu, že začalo také svítit sluníčko.


Doufám, že si užíváte volných dní, pokud je máte. :)
Vaše Emm <3


Cestou jsem jen mobilem a za jízdy vycvakla pár fotek, které nestojí za nic, ale stejně je sem dám, protože sníh je u nás dole k vidění už jen zřídka. :/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama