REPORT: 15. březen 2013 - Rock Cafe - Edward Fortyhands, Koblížci & The Paranoid

3. dubna 2013 v 17:11 | Emm |  →Reports

Již během prvního březnového týdne jsem si v mysli pohrávala s myšlenkou, že bych ráda zašla na koncert slovenské skupiny The Paranoid, kterou už nějaký ten pátek čas od času poslouchám a jejichž texty se mi opravdu nesmazatelně vryly do paměti. :)

Když se mi tedy naskytla možnost dostat se do Prahy, jelikož jsme měli nějaké pochůzky, které jsme s rodiči završili obědem v Cafe Imperial, který taťka naprosto zbožňuje, nemohla jsem odolat a už dopoledne 'žhavila dráty' svého IPhonu, abych zjistila, zda bude dostatek vstupenek a bude tedy stačit zastavit se pro ně až během večera, chvilku před začátkem koncertu. Světe div se, bylo jich opravdu dostatek, tudíž jsem se nemucela bát, že bych přijela zbytečně.
Byla jsem příjemně překvapená, že mi to nějak moc pěkně vychází, ale opravdu se tak stalo a všechno dopadlo tak, jak jsem si to v duchu ráno malovala. :-)

České předkapely, které si slovenští The Paranoid zvolili na pražský koncert v Rock Cafe, kde to mám opravdu moc ráda, také nebyly špatné, takže to byl příjemně započatý večer.
Jako první přišli na řadu Edward Fortyhands, kteří byli dobří a publikum přivedli do varu hned na začátku. Po nich se stage zaplnilo kapelou s názvem Koblížci, kteří sršeli vtipem, který já osobně zrovna dvakrát nemusím.., ale co se týče písní, jednalo se spíše o takový český punk, což člověka pěkně rozbouřilo a našhavilo na hvězdy večera TP. :))

Poté už jsme se konečně dočkali The Paranoid. Zpěvák Igor byl naprosto úžasný, zejména co se vyplňování pauz mezi písničkami týkalo, jelikož narozdíl od Koblížků, kteří byli samý vtip, vypouštěl z úst frontman TP samé chytré a mnohdy dokonce zamýšlející a hloubavé věci, takže za to si u mě vytvořil takové menší plus do budoucna. :D :)
Screamer a kytarista v jedné osobně Roman tomu dodal chybějící grády a to samé zbylí ddva členové kapely, kteří také zaváleli. :)
Všichni kluci z kapely byli opravdu milí, usměvaví a strašně příjemní, což bylo příjemné zjištění. Co víc si přát, než zjištění, že jsou hoši z jedné z Vašich oblíbených kapel příjemní a nemají hvězdné manýry. :)

Navíc jsem se tam seznámila s pár super lidmi, takže jsme si to společné poskakování u pódia opravdu užili. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ennie | Web | 27. ledna 2014 v 17:39 | Reagovat

Jaké máš oblíbené písně od The Paranoid? :D Já znám asi dvě a byly vážně dobrý. Jak jsem zmiňovala jsem spíš na ty americký atd skupiny. A Koblížci? Ty mi přišli pěkně trapný :D. Měla jsem tu čest na festivalu. Byla jedna z mála kapel, které začínaly asi o půl hodiny později(neřeknu, kdyby byl nějaký problém s technikou nebo tak). Pořád měli ty rádoby vtipný kecy. Hudba nebyla špatná to ne. Ten text byl horší a no moc dlouho jsme to s nimi nevydrželi :D...A tu další skupinu vůbec neznám...

2 Emm | Web | 28. ledna 2014 v 19:20 | Reagovat

[1]: Od TP mám ráda snad všechny, třeba moje srdcovka je ''Odkaz'', protože jsem ji slyšela jako jednu z prvních. :) Jinak miluju hlavně ty části, kde jeden z nich screamuje! To je moje.. <3 :))

A s Koblížky naprosto souhlasím, ty jejich rádoby vtipné vsuvky mi přišly hrozně trapné! Říkala jsem si, že by měli radši hrát a nekecat tak blbě.. :D Ale musím uznat, že hudba byla takhle na zapaření a započatí zábavy dobrá. Teda hlavně melodie, protože texty jsou taky celkem úděsný a nic neříkající. :D

A Fortyhands jsem do té doby taky neznala, protože mám taky radši zahraniční interprety. Vlastně si sem tam nějaké neznámé české kapely (punk rock, screamo, metal) poslechnu až od té doby, co chodím na koncerty, kde jsou jako předskokani jiných. :D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama