/461/ Shinedown - Diamond Eyes

3. dubna 2013 v 18:15 | Emm |  →Music (videos)

Zdravím Vás,

konečně se po takové dlouhé době můžu ozvat a teď už se snad budu ozývat pravidelně, jako za starých časů, jelikož mám po dlouhých přípravách na zájezd, dokončování školních prací za určitou dobu a tak dále..

Zároveň mám také dokončenou část toho velkého překvapení, kterému jsem se uplynulý rok věnovala a o němž jsem se již párkrát nepřímo zmínila. A doufám, že to všechno vyjde a já Vám to už konečně budu moci říci a třeba se blog zase obnoví úplně, jelikož pochopíte, o co jsem se tak moc celou tu dobu snažila. A možná se Vám to bude zamlouvat, líbit či si to dokonce oblíbíte, což by mě naprosto odrovnalo štěstím! :)

Tuhle písničku jsem si pustila díky mojí zlaté Mimi, tak si ji můžete také pustit. Kapela je to úžasná, jsem ráda, že jsem si od nich po dloooouhé době zase něco pustila. :)

Jinak jakpak se máte? Co je u Vás nového? :) Čtete něco, píšete něco? :) Byli jste na nějakém koncertě? Chystáte se někam? :)

Hezký den,
Vaše Emm
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama