/474/ Jason Lancaster - All I Can Give You

20. prosince 2013 v 11:11 | Emm |  →Music (videos)

Páni, blíží se nám to nějak rychle a zbývá nám už jen tak málo dní.. To není možné, letošní rok utekl doslova závratnou rychlostí. Tedy alespoň mě se zdá, že to uběhlo tak strašně rychle, že jsem se ani pořádně nestačila rozkoukat v roce 2013 a už budu psát jiné konečné číslo.
Máme tu další Vánoce a Nový rok klepe na dveře.. Nejsem si jistá, jestli nebudu trochu melancholická, jelikož blogu se to možná jako v předešlých letech nevyhne, ale budu se snažit dostat sem ze sebe jen tu nadšenou část, která se na Vánoce každoročně těší. :)

Miluju Vánoce, co vy? Také považujete těchto pár dní za nejlepší svátky v roce?

Člověk je se svou nejbližší rodinou, cpe se upečeným cukrovím, odpočívá v rodinném kruhu u pohádek, které dávají v televizi celé dny a má radost z toho všeho kolem.
Vánoční atmosféra se mi zdá to nejlepší, co člověk může v celém roce zažívat. Být s rodinou, pociťovat teplo domova a to kouzelné magické něco kolem. :)
Už jen se modleme, aby nám napadl sníh a měli jsme po dlouhé době zase ty pravé, bílé Vánoce, které jsme zažívali v dobách našeho dětství, kdy to tak ještě fungovalo. Tak snad, držme si pěsti, nebudou tyto Vánoce na blátě! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ms.Mee | 20. prosince 2013 v 21:20 | Reagovat

Zase raz dobrý tip na krásnu vianočnú pesničku. ;) Naozaj sa mi páči. :P

Ach, dá sa povedať, že som naozaj vždy milovala Vianoce. Ako by sa dalo nemilovať ich. Rodina, rozprávky, jedlo...pokoj a pohoda...a samozrejme, narodeniny. Lenže ako iste vieš z môjho listu, tak u nás tohtoročné Vianoce budú smutné a bolestivé a nie je žiadna možnosť, ako sa im vyhnúť. Každý vraví, že tie prvé sú najhoršie a tie ďalšie vraj už budeme prežívať lepšie. Neviem...naozaj neviem. Pretože u nás už navždy ostane prázdne to hlavné miesto pri sviatočnom stole. ;(
Ale nechcem Ti kaziť radosť svojimi smutnými rečami. Dúfam, že si Vianoce užiješ tak, ako vždy. :)

2 Emm | 20. prosince 2013 v 21:51 | Reagovat

[1]: Zlato, vím, jak je to těžké, i já jsem si prožil Vánoce bez někoho moc důležitého, koho už nikdy nebudu moci obejmout.
Ztratila jsem tehdy dědu, kterého jsem moc milovala, a i když nám je vždy smutno, že tu s námi už není, došli jsme do stádia, kdy jsme se s touto bolístkou  trochu vyrovnali. Teď si vždy zavzpomínáme a udržujeme si v paměti alespoň vzpomínky.

Doufám, že to společně překonáte, protože vše se zase svým způsobem zlepší. Sice to nikdy nebude takové, jaké to bývalo, ale člověku nezbude nic jiného, než se s tím vyrovnat.. Ani nevíš, jak moc bych Tě při tomhle chtěla podržet. <3

3 Ms.Mee | 21. prosince 2013 v 3:35 | Reagovat

[2]: Viem... časom to nejako prejde. Vďaka aspoň za to, že i takto na diaľku držíš so mnou. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama