Ohlédnutí se za rokem 2013

30. prosince 2013 v 23:36 | Emm |  →My diary

2014 | via Tumblr


Nemůžu uvěřit tomu, že nastala chvíle, kdy se máme opět ohlížet za uplynulým rokem a přemýšlet, co nám dal či vzal. Zdá se mi, jako by to bylo teprve před pár měsíci a ne rokem, kdy jsem z okna pozorovala ztemnělé nebe s výbuchy různobarevných ohňostrojů a přemýšlela nad tím, co mi asi rok 2013 přichystal. A teď je mi jasné, že s dnešní půlnocí budu přemýšlet úplně stejně, akorát nad rokem 2014.

*******

Během tohoto roku jsem prožila mnoho pěkných chvil, ale v jednu dobu bohužel převažovalo těch ne tak úplně pěkných, ze kterých se ostatně budu vyhrabávat ještě celkem dlouho, což mě znervózňuje a stresuje. Jenže na to myslet nechci, alespoň po následující dva dny, abych se nad tím nestresovala po celý rok, takže to ve své mysli přetočím někam úplně dozadu a budu předstírat, že to neexistuje, než se do toho budu muset pustit po hlavě.

Co se týče těch pěkných chvil, tak šlo převážně o koncerty, na kterých jsem během celého roku byla, což rozhodně patří mezi ty nejlepší zážitky letošního roku. Jó, koncerty, to je moje! :)) Nedokážu ani pořádně popsat to, co cítím, když jsem s přáteli v nějakém útulném klubu a hraje moje oblíbená kapela, jejíž písničky si naprosto užívám. Doufám proto, že koncertů v letošním roce bude ještě o něco víc, jelikož bych si dala říct a rozhodně na co nejvíce jich chtěla být!
Na začátku roku jsem navíc poprvé navštívila Anglii, kterou ani nevím proč zbožňuji, takže jsem si i přes opravdu nepříznivé počasí užívala návštěvu několika turistických míst. Tower Bridge, Big Ben, Warwick, rodiště W. Shakespeara, tradiční červené telefonní budky na každém kroku... Vše bylo úžasné, včetně té dlouhé cesty, kdy jsem poznala několik dalších příjemných lidí.
V létě jsem kromě každoroční úžasné dovolené s rodiči konečně zaplula do společnosti mladých na chalupě a trávila téměř každičký večer s partou venku a odpoledne u místního jezera s kamarádkami, což byl příjemný nezvyk, který se ujal a já se těším na další prázdniny, které budu trávit na chalupě, avšak tentokrát už rozhodně ne pouze na dvoře, jako tomu bylo předešlé roky, ale s kamarády, jako tomu bylo v tomto roce. :)

*******
Rok 2013 utekl neskutečnou rychlostí. Abych pravdu řekla, zdá se mi, že se to rok od roku zrychluje, což je opravdu padlé na hlavu, ostatně stejně jako prosinec bez sněhu.
I když nám tedy téměř uběhlý rok 2013 přinesl kromě pěkných vzpomínek mnoho těžkých chvil, které nám daly lekci, k životu patří i pády, které z nás dělají ty, kterými jsme, ať se nám to líbí či nikoliv.
A jelikož nastala doba, kdy se s tímto rokem musíme rozloučit a přivítat rok další, nezbývá nám nic jiného, než doufat, že nový rok 2014 bude mnohem úspěšnější, šťastnější a přinese nám změnu, po které toužíme.

2014ko, čekáme na tebe!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama