REPORT: 23. květen 2014 - Divadlo Pod Lampou - The Paranoid & Shiro Ame & Exots

25. května 2014 v 19:33 | Emm |  →Reports


Jak už jsem nakousla v jednom z předešlých článků, nakonec jsem podlehla přemlouvání kamarádek a vydala se v pátek do Plzně, abychom si čtvrteční povedený večer zopakovaly a hezky si to tak prodloužily. :-)) Tedy abych byla přesná, do poslední chvíle jsem si nebyla tak úplně jistá, jestli budu mít odvoz, ale nakonec se to podařilo a já se vydala do Plzně. Jak jsem si to užila a celkově průběh koncertu si pojďme shrnout v nadcházejících odstavcích.
(viz Velý článek)******

Už o pár řádků výše jsem nakousla to, že jsem do nějakých šesti hodin vůbec netušila, jestli mi to opravdu vyjde, takže jsem si nestihla obstarat lístek, protože na vytisknutí hometicketu bylo už moc pozdě, ale doufala jsem, že bude dostatek lístků na místě jako vždy, tudíž to neměl být vůbec problém. Jenže jsem vyjela později, takže mi bylo jasné, že nestihnu dojít hned od začátku na první kapelu, což mi sice nevadilo, ale trochu mi začalo vrtat hlavou, jestli to takhle náhodou s lístky nezabalí předběžně - což napadlo jednu kámošku, takže fakt díky za zblbnutí :D. Nakonec mi to tedy přeci jen nedalo a napsala jsem jiné kamarádce, jestli by mi koupila lístek, pokud se tam dostane dřív. Jistě si dovedete představit, že by bylo k naštvání, kdybych jela zbytečně. :D Naštěstí bylo lístků dostatek, takže to stačilo jen domluvit a já si na místě obstarala pásku.

Cesta byla v pohodě - až jsem se divila, že jsem dokonce i klub našla bez potíží - a já se tak dostala na koncert ještě v době, kdy hráli Exots, takže jsem si poslechla kousek jedné písničky a zazpívala si s nimi poslední písničku s názvem Originál, kterou jsem už měla z části naposlouchanou z Prahy. Jak jsem se už zmiňovala v předešlém reportu, nejedná se o kapelu, jejíž prošvihnutí bych nějak výrazně litovala, protože jsem je už jednou slyšela a stačilo mi to, ale špatní nejsou. Jen to asi zkrátka úplně tak není můj šálek čaje, ale poslouchat se to dá, jen mi takhle zpětně zrovna moc nesedli. Ale dobří jsou, to rozhodně. :)
Jakmile se připravovala na nástup druhá předkapela, která se narozdíl od Prahy vyměnila, což bylo super, vzhledem k tomu, že díky tomu nebyl koncert úplně stejný, jsem se přemístila blíže k pódiu a při tom se začala bavit s jednou moc příjemnou slečnou, kterou jsem už potkala na Brněnském Majálesu, takže jsme zatím pokecaly o skupinách a podobně. :)

S příchodem Shiro Ame jsem se už zase dostávala do nálady a pořádně mě naladili na Paranoidy. Tahle partička mi byla opravdu sympatická, takže jsem si je užívala a na to, že jsem je viděla poprvé, jsem se skvěle bavila. Zpěvák skvěle screamoval, za což si mě hned získal, protože jak jistě už všichni víte, screamo - to je moje! :))
Také, že jsem si na nich místo v první řadě obhájila a nenechala se vyštípat partou nějakých malých holčin vedle, které si zřejmě myslely, že už se začnou postupně vtlačovat celá skupinka do první řady, aby tam byly všechny až přijdou na řadu hvězdy večera. :D Všechny písničky byly super, takže nemůže být řeč o tom, jestli nějaká vyčnívala z repertoáru, ale konečný cover od Linkin Park byl opravdu dobrý a všechny skvěle připravil na TP.

Poté už se stage začala připravovat pro The Paranoid, kteří co nevidět nastoupili a pořádně to rozjeli. Opět skvělý nástup a průběh celkově, ačkoliv světelná show a efekty tentokrát chyběly, protože plzeňský klub Pod Lampou je opravdu komorný, možná dokonce fakt maličký, ale atomsféra tam možná právě díky tomu panovala o to lepší. :)
Paranoidi samozřejmě nezklamali a opět předvedli skvělý koncert, který jsem si určitě jako všichni ostatní užívala plnými doušky. Igor opět komunikoval s publikem, což mu jde na jedničku a zpíval úžasně, Roman s Patrikem hráli skvěle a Miloš opět vystřihl povedené sólo, takže co víc si přát. :)
U ploužáku Niekde tam jsem dokonce vytáhla mobil a musela jsem si chvilku natočit, protože tu písničku miluju... Páni, to vybrnkávání na začátku.. <3 A u Nikdy nezabudnem zase skvělé intro v provedení Patrika a Romana, takže nádhera. :))

Po skončení koncertu jsme se s kámoškou rozloučily a já zašla ještě na bar, abych se osvěžila, protože jsem byla polomrtvá, jelikož i přes klimatizaci bylo docela horko, obzvlášť v první řadě. :) Klub je situován tak, že pokud hledáte bar, musíte po schodech nahoru a tam najdete malý bar, ve kterém je kromě barových židliček celkově asi tak šest stolků, takže jsem se opět ujistila, že je tento klub opravdu komorný, což já ráda. :)
Akorát jsem postávala u baru s vychlazeným džusem, když jsem zahlédla kamarádku kamarádky, která nás seznámila na Majálesu v Praze, což bylo příjemné překvápko. :D Zabraly jsme si tedy stůl pro čtyři, jelikož holky ještě jednu příchozí očekávaly a zatím jsme se bavily o koncertech, festivalech, plánech na léto a celkově tak různě. Nakonec se ukázalo, že i nově příchozí je strašně fajn, takže jsme si daly pivko a kecaly dál, přičemž akorát vedlejší stůl obsadili hoši z kapely, takže za chvilku bylo plno. Příjemné zjištění bylo, že se uvidíme na několika festivalech a možná společně naplánujeme i něco dalšího, protože posloucháme stejné kapely, na rozdíl od lidí v našem okolí, takže to bylo fajn posezení, které se protáhlo až do nějaké jedné hodiny, protože se nám ani jedné nechtělo domů.
Rozpustily jsme to až pár minut před jednou, přičemž se mi tedy vůbec nechtělo a nejraději bych se bývala nechala přemluvit a pokračovala s nimi na nějakou diskotéku, kterou se pak holky vydaly hledat... Abych pravdu řekla, vidím to tak, že příště si takhle na večer beru hotel a užiju si to se vším všudy, protože se to akorát začalo rozjíždět a jistě by to pokračovalo ve stejně povedeném duchu. :P

******

Takže opravdu vyvedený večer se skvělým zakončením, které by jistě pokračovalo ještě nějakou dobu, kdybych nemusela uhánět, protože už takhle jsem se dostala domů až někdy ve tři. Jistě si tedy dovedete představit, jak moc jsem se netěšila na sobotní vstávání brzy ráno, protože to byl téměř hřích nezůstat po dvoudenním flámování v posteli. :D

Teď už v plánu žádné koncerty nemám, kromě jednoho, protože začíná festivalová sezóna, která se snad doufejme povede.. Takže hurá na festivaly!! :)))
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Boy or Girl?

Girl.. x) 83.6% (92)
Boy.! XD 16.4% (18)

Komentáře

1 Ennie | Web | 25. května 2014 v 19:44 | Reagovat

Hej, to by hodně naštvalo, kdyby nebyly lístky :D.

2 Emm | Web | 26. května 2014 v 11:30 | Reagovat

[1]: To si piš! :D Proto jsem se nakonec nechala zblbnout kamarádkou a radši jsem si to domluvila. :P

3 Peťula | Web | 26. května 2014 v 15:10 | Reagovat

Opět skvělé! :D

4 Emm | Web | 28. května 2014 v 11:26 | Reagovat

[3]: To mě moc těší! :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama