REPORT: 13. březen 2015 - Rock Café - The Paranoid

21. dubna 2015 v 15:10 | Emm |  →Reports
Abych pravdu řekla, tak tento koncert byl v něčem zvláštní, ale ani Vám neřeknu, v čem přesně, jelikož to sama nějak nevím.. Možná to bylo tím, že jsem původně ani neměla jít, přestože jsem si na samotném začátku plánovala, že na TP zajdu, abych si je poslechla a pokecala s kamarádkami, ale nakonec se to nějak změnilo.. No a nezměnilo se to jenom jednou, protože nakonec jsem byla ten den (byl to zrovna pátek třináctého :D) v Praze kvůli nějakému zařizování do školy. No a to bych nebyla já, abych nevyužila příležitosti a na popud kamarádky těsně před začátkem nakonec nevyrazila z odlišné části Prahy do Rock Caféčka, které já mám ráda.S kamarádkou jsme se však nestačily domluvit, protože jakmile jsem si byla jistá, že to stihnu a odeslala jí SMSku, tak už neměla signál, jelikož byla už dole v klubu. Naštěstí jsem překvapivě potkala další kamarádku, která tam taky neměla původně být, ale vyrazila se zbývajícími holkami, takže jsme se hned přivítaly a už mě vedla k holkám dole u stolu, se kterými jsme se taky nějaký pátek neviděly, naposledy na minuloročním Majálesu, takže jsme měly dost věcí na probrání. Navíc jsem se seznámila s jednou další milou holčinou, která přijela s tou jednou kámoškou a vcelku jsme si padly do noty, tak jsme si povídaly a dokonce jsme všechny prokecaly první dvě předkapely.. :D Jak tak nad tím přemýšlím, tak tohle byl snad úplně první koncert, kdy jsem neslyšela ani jednu z předkapel a raději seděla u pití a klábosila... I když abych se přiznala, určitě na tom měly svůj podíl boty, co jsem si vzala - jednalo se o kotníčkové kozačky na vysokém pěkně vysokém klínu, takže ani není divu, že jsem raději seděla a psychicky se připravovala na prostanou show Paranoidů. :D :D
Eh.. Tohle bude vskutku netradičně krátký report, ale tak není divu, když už se dostáváme k samotné hlavní kapele, kterou byli The Paranoid, na kterých jsem byla už několikrát. Nevím jak vy, ale já si ráda zajdu na koncerty kapel z domácí (česká a slovenská) hudební scény, jelikož je třeba je podporovat. Navíc se tam vždycky potkám s kamarády, které jinak moc často nevídám, tudíž je to skvělá alternativa. :)

Abych se tedy vyjádřila k tomu, co předvedla samotná hlavní kapela, jejíž koncert to v rámci jejich vlastního turné byl, tak hned na začátek bych je ráda trochu zdrbla kvůli tomu, že už asi hoši začínají mít hvězdné manýry a snad jako první domácí kapela - alespoň tedy co já vím - zavedla na svých koncertech zvláštní VIP lístky, za které chtěli tuším něco kolem šesti stovek nebo dokonce přes šest stovek. Znamenalo to, že jste se s nimi mohli před nebo po koncertě vyfotit a pokecat, což podle mě rozhodně není tak lákavé na to, aby člověk platil o tolik víc. Jako mezi námi, připodobnila bych to k tomu, že třeba Asking Alexandria (ještě v čele s Dannym) neměl zapotřebí zpoplatnit autogramiádu (ano, je to něco jiného, ale jde o podobný princip), kterou u nás pořádali, i když u těch by to člověk třeba dal, jelikož jsou o trochu jiný level, než naši milí hoši z TP.. :D Nechci tedy nějak naznačovat, že se z nich stávají nějací ti nafoukaní a nadmíru domýšliví týpci, které moc lidí nemá rádo, ale možná by to měli zkusit promyslet na příští turné, jelikož co já vím od kamarádky, která zatímco jsem to jako jediná chvilku po skončení show zabalila a odešla, narozdíl ode mě čekala s ostatními holkami po koncertě snad do půl druhé na to, až se budou ochotni vyfotit i s ostatními fanoušky a trochu pokecat, jako to dělávali dříve.. Prý čekaly marně, protože se věnovali úplně jiným věcem a vždycky jen proklouzli, aby je nikdo neotravoval.. Zase jako chápu, že už chtějí mít klid, když se tam na ně slítne XXX div ne ječících holčin, ale tak pokec by je asi nezabil, když to šlo předtím, to je pravda.

Tak jako tak jsem si koncert užila, hoši hráli opět pěkně, i když abych pravdu řekla, tak pro mě bude asi nejlepší ten úplně první koncert v Rock Caféčku, kdy Igor na stage sem tam mezi písničkami prohlásil i nějaké to moudro, což se na posledních koncertech už nestává a asi na to už nezbývá čas. A samozřejmě také nezapomenutelná show na Majálesech, to se jim povedlo. :) Jinak teda opět povedený koncert, což u mě snad ani jiné být nemůže, protože mám ráda jejich texty, melodie a hudbu celkově, tudíž je to jasný. :) A slovenštinu pořád žeru. :)))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama