/642/ Billy Talent - Kingdom Of Zod

19. května 2015 v 17:55 | Emm |  →Music (videos)


Dnešní písnička přidaná v rámci mého hudebního výběru mi připomíná jednu z kapel, které mě přivedly k hudebnímu žánru, který mi je blízký a jejichž hudba mě velmi ovlivnila, aniž bych si to tehdy uvědomovala. I když už nejsem tou osobou, která by se přímo zařazovala do příznivců emo stylu, tak to období, kdy jsem se tak cítila (kvůli hudbě) a všemožně se přede všemi snažila bránit tento styl, který přestože byl především o emocích a hudbě, byl velice nepěkně odsuzovaným zejména starší generací jen kvůli tomu, že nějací ''inteligentní odborníci'' z televizních zpráv tvrdili, že je to vlastně jen jakási skupinka, která vyznává sebepoškozování, což rozhodně pravda nebyla.. Já totiž od začátku tvrdila, že sebepoškozování není součást nějakého stylu, ale že tak může provádět každý, aniž by to bylo kvůli tomu, že se někam řadí, takže spojovat si to s něčím byla hovadina.
Sice se to postupně někam vytratilo a já se tím přestala zaobírat, ale věřím, že právě díky tomu, že jsem se nebála stát si za svým, jsem se stala tím člověkem, kterým teď jsem. Díky tomu jsem se stala svá a nějak mi už dávno došlo to, že vlastně není potřeba se někam řadit, protože jediné, na čem záleží je to, abychom se nebáli rozhodovat se podle sebe, zůstali sví a nehráli si na nic. A přestože si myslím, že každý z nás v mládí byl součástí něčeho, nebo se tak alespoň uvnitř sebe cítil, tak právě to nám pomohlo k tomu, aby se z nás stali ti, kterými jsme teď. Takže já bych rozhodně neměnila, protože díky tomu, že jsem byla tak poblázněná do tohoto emotivního způsobu života, jsem teď tam, kde jsem... :))

Díky tomu, že jsem tehdy začala poslouchat jednu kapelu, jsem se dostala k Billy Talent, poté Good Charlotte a přes ně vlastně postupně až k hudbě, která mě naplňuje a dělá mě mnou. :) Nikdy nezapomenu na to, jak jsem navštívila svůj úplně první koncert své oblíbené kapely, kterou tehdy byla právě partička Billy Talent. Nikdy asi nezapomenu na to, jak moc jsem byla tehdy šťastná, že mě tam rodiče vzali a právě díky nim mám dokonalou vzpomínku a jeden z mnoha úžasných zážitků na celý život, protože tehdy to všechno začalo.. Tehdy jsem asi začala být tím, kým jsem se postupně stala. A to koncertním a festivalovým nadšencem a vlastně mnohým dalším, protože nikdy nezapomenu na to, že můj první koncert jsem zažila s mými úžasnými rodiči, kteří pro mě udělali tolik a dokonce kvůli mě chodili i na koncerty kapel, které mnohdy nejsou jejich šálkem kávy (respektive u mamky je to v pohodě, protože ta zbožňuje Metallicu apod.).. :) Zkrátka a dobře, dneska mě nějak přepadla taková zdravá melancholie, kdy jsem si vzpomněla na mé koncertní poprvé, které se uskutečnilo 3. června 2007. Páni, to už je doba - neskutečných 8 let. :)

Jak to máte vy? :) Pamatujete si na svůj první koncert nebo nějakou událost, která pro Vás hodně znamenala? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ennie | Web | 21. května 2015 v 16:49 | Reagovat

Pro me asi nejvetsi prvni zazitek bylo vystoupeni prave Good Charlotte. Samozrejme predtim jsem byla na nejakych koncertech a festivalech, ale takovych mensich...  od Billy Talent jsem poslouchala asi tri pisnicky.

2 Emm | Web | 21. května 2015 v 17:56 | Reagovat

[1]: Ty jsi tehdy byla na koncertu Good Charlotte v Kongresovém centu?? Pokud ano, tak to je teda náhodička! :D:)) Ale škoda, že už se tak vytratili, hoši, protože jsem je měla moc ráda!

3 Ennie | Web | 23. května 2015 v 21:41 | Reagovat

[2]: Nene, nebyla viděla jsem je na fesťáku na Open Air Festivalu v Panenském Týnci, který bohužel měl taky málo ročníků. Měli to tam dost vymakané, jenže hlavní partner bylo O2 a to se pak na to vykašlalo (bez O2 byl jen jeden ročník). Btw taky je mi to celkem líto, kluci byli fajn :).

4 Emm | 25. května 2015 v 20:31 | Reagovat

[3]: Jé, tak to jsem zrovna byla na dovolené a šíleně mě to štvalo, to si pamatuji.. :D Tak to jsem vůbec netušila, i když je pravda, že od té doby jsem o téhle akci v Panenském Týnci už neslyšela, takže se to vysvětluje.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama