/644/ Sixx: A.M. - Life is beautiful

28. května 2015 v 17:39 | Emm |  →Music (videos)

Dneska jsem shodou náhod měla poprvé možnost poslechnout si tuhle písničku a musím říci, že mě zaujala, tudíž jsem si ji hned musela najít, jinak bych to ani nebyla já. :)) Abych se přiznala, tak jsem o téhle partičce neměla ani potuchy, což je u mě nezvyk, ale zase musím dodat, že mi to něco říká a obzvlášť hlas zpěváka se mi zdá nějak hodně povědomý, ale je možné, že to je zkrátka jen podobné něčemu jinému, to se také může stát.
Jinak abych se přiznala, tak mám tenhle týden docela náladu pod psa, protože moje třída právě odmaturovala a já kvůli mým zdravotním problémům nemohla odmaturovat včas, kdy jsem původně odmaturovat měla a teď jsem se měla už jen těšit z toho, že to mám za sebou a extra dlouhé volno před sebou.. Takže je fakt hrozný pocit, když si uvědomíte, že všichni Vaši kamarádi a spolužáci to mají všechno už za sebou a čeká je čtyřměsíční volno, kdežto mě se to všechno muselo takhle hrozně pos*at, takže namísto toho, abych už měla hotovo společně se všemi těmi, se kterými jsme ty čtyři roky absolvovali a teď to měli mít za sebou všichni společně... A já místo toho jsem takhle pozadu kvůli tomu, že mám prostě v životě nehoráznou smůlu! Sakra, radši toho nechám, jinak mi to zase bude hrozně líto a budu mít ještě horší náladu a chvilky sebelitování, který jsou teď fakt skvělý.. Obzvlášť, když před okolím doma snažím zachovat chladnou hlavu a vyrovnanou tvář, protože je nechci zatěžovat tím, že toho vlastně tak moc lituju a ve skutečnosti jsem se s tím nějak ještě úplně nevyrovnala...
Ale od příštího týdne už to snad zase bude lepší, když už to nebude tak aktuální, i když je jasné, že skutečnost, že všichni moji spolužáci mají odmaturováno. se už nezmění.. Jen to pomyšlení hádám už nebude tak na nic, když si nebudu moci říct, že tenhle den jsem mezi prvními měla maturovat a mít to hnedka první den za sebou. Zkrátka a dobře, teď se budu muset soustředit na dodělávání věcí do školy a hned jak budu mocit i dopisování mraky testů, abych měla řádně ukončeno a mohla se pak soustředit na tu pozdější maturitu, která mě teď už jen při tom pomyšlení celkem vytáčí, ale tak nic s tím nenadělám.. Nikdo z nás si přeci nemůže vybrat to, co se nám přihodí. Nezbývá nám nic jiného, než se s tím poprat a překonat to.

Jak se máte vy? Doufám, že o poznání lépe, než já a nemrzí Vás v tenhle moment něco takhle zásadního (alespoň z mého momentálního pohledu).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ennie | Web | 28. května 2015 v 18:48 | Reagovat

Vždycky když se něco u mě zásadního posere, tak si říkám, že mě čeká určitě něco lepšího něco, proč se to muselo stát a kdyby se to nestalo, tak by mě to nepotkalo...bohužel u některých věcí jsem důvod posrání ještě nenašla :D. Ale je pravda, že když by se stalo to a to, tak bych nebyla tam, kde jsem. Nepotkala takový lidi apod. ;). Ale kdoví, koho bych potkala tam atd. Taky tu partičku neznám, ale zní to dobře ;).

2 Linka | 28. května 2015 v 21:44 | Reagovat

Já Tě naprosto chápu! Taky jsem na Tebe v tomhle ohledu myslela... Ale snad ti to nucené volno alespoň něco přinese a pokud budeš mít volný rok před VŠ, tak se dá smysluplně využít.
Co se týká mé týdenní zábavy.. pocházím z té části města, kde se objevila ta "mírně" závadná voda, takže celá rodina měla dlouho o zábavu postaráno.. :) Ale už je lépe. Hlavu vzhůru, postupem času bude lépe i Tobě! :)

3 Emm | 28. května 2015 v 23:31 | Reagovat

[1]: + [2]: Děkuju, holky, co já bych si bez Vás a Vaší úžasné podpory jenom počala... :) <3

[1]: To máš naprostou pravdu.. Ostatně i to moje tetování říká něco podobného, takže bych se měla konečně sebrat a brát to prostě jako osud.. Aneb všechno má svůj důvod a nic se neděje jen tak pro nic za nic, dokonce i když bychom něco radši klidně vynechali, viď. :)

[2]: Děkuju moc, ani nevíš, jak mi momentálně pomáhá tohle slyšet.. A máš pravdu, ten rok jde využít smysluplně, abych se pak mohla dostat tam, kam chci. :) Jéje, tak to si umím představit, při každé takové havárii to stojí za houby! Tak snad už to bude  jen a jen v pořádku! ;)
A co zkouškové? :))

4 Linka | 29. května 2015 v 11:23 | Reagovat

[3]: Je to tento semestr trochu boj, ale zatím úspěšný. Takže snad už jen dvě nejtěžší zkoušky a budu mít klid a právě rok pauzu pro své velké plány, které jsem nestihla po maturitě, přerušuji školu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama