/651/ Eminem - Kings Never Die

20. srpna 2015 v 20:44 | Emm |  →Music (videos)


Zdravím Vás konečně po tak dlouhé době.

Jako první se chci hrozně moc omluvit za tuhle strašně dlouhou pauzu tady na blogu, ale nejprve jsem si užívala s kamarády na Slovensku na festivale, poté jsem byla na chalupě a střídavě několikrát za týden jezdila do Prahy kvůli pár věcem, co jsem si musela zařizovat.. Například jsem pořád sháněla byt, byla na několika prohlídkách, ale zatím neúspěšně - tedy tak tomu bylo alespoň do předevčerejšího dne, ale o tom se více rozepíši v dalším článku, pokud by Vás to zajímalo. Řeknu Vám, že já jsem teda totálně v útlumu, jakmile se mi to poštěstilo. :)) Také jsem byla na chalupě a už si kompletovala vlastní maturitní otázky a tak, takže se ještě jednou moc omlouvám, ale doufám, že to pochopíte, protože jsem se už teď začala učit intenzivně a do poloviny září se tu toho asi taky moc neobjeví - výjimkou tedy budou kapitoly PVS, jelikož jsem pro Vás něco napsala do zásoby, tak tu nebudete úplně nasucho, čímž Vás doufám alespoň trošičku potěším a nezanevřete na mě! :))
Mimochodem slibuji, že od druhé poloviny září, či na 110% od října to tu pořádně ožije, jelikož budu bydlet sama v Praze a kromě studia zatím žádné plány na trávení volného času (kromě nákupů a vyhlídnutí si nějakého fitka) nemám, takže to tu jistě pořádně ožije a PVS se dočká svého zdárného konce.. ale nebojte, ještě se něco musí odehrát. ;) :))

Jinak při jedné výpravě do Prahy - jako obvykle kvůli shánění bytu - jsem rovnou zaskočila do kina na skvělý film Bojovník, z jehož soundtracku je právě tato písnička od Eminema.. A já si ji naprosto zamilovala jako celý ten film, protože (alespoň podle mě po shlédnutí filmu) z ní čiší motivace, síla a odhodlání. A o filmu bych mohla básnit ještě dlouho, protože obsahuje přesně to něco, které z normálního boxerského filmu dělá úžasnou emotivní podívanou.

A jakpak se máte vy? Co je u Vás za celé léto nového? Užili jste si toho krásného počasí, které nás teď opustilo?? Copak jste všechno podnikli? Povídejte a pochlubte se, moc ráda si počtu. ;)

Jinak o víkendu čekejte překvapení v podobě nové části PVS!! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Ennie | Web | 31. srpna 2015 v 11:52 | Reagovat

Ahojky! Tak za prvé nominovala jsem Tě do TAGu...11 mých otázek tomu nemůžeš prostě odolat :D :D.
Za druhé si nemyslím, že bys měla problém někoho poznat...takže toho času zas tolik mít nebudeš! Nemysli si! :)
Jinak gratuluji k bytu ;). A přeji hodně štěstí při matuře ;).

2 Bailey | Web | 5. září 2015 v 18:11 | Reagovat

Pesnička nie je práve môj štýl, Eminema nepočúvam, ale nemôžem povedať, že by bola vyslovene zlá :D
Fajn, že si si leto užila :)
Aj moje leto bolo super, akurát som na blog pridala článok, čo ma privádza k tomu, že som ti prišla oznámiť, že sme s Janelle späť :D

3 báři | Web | 1. listopadu 2015 v 23:29 | Reagovat

Když jsem ten song uslyšela před několika dny poprvé, hned jsem si ho zamilovala. Bože, Em je prostě moje krevní skupina, ač jsem na úplně jiný styl hudby. :)
Jou, maturita. Přeju hodně zdaru. :) Říkáš, že film stojí za to? Tak to abych ho hned shlédla. Zabít čas před zkouškovým... :D A jakpak je v Praze? Blaze? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama