Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2016!

23. prosince 2015 v 19:47 | Emm
Jelikož pro Vás mám na zítra připravené překvapení v podobě nové části PVS, což Vás doufám potěší a během svátků či po svátcích Vám povídka zpříjemní chviličku volna a odpočinku při jejím čtení u teplého čaje, cukroví a stromečku. :))

Teď Vám však chci hlavně ze srdce popřát krásné prožití vánočních svátků, bohatého Ježíška :))) a zejména pohodové chvilky s rodinou trávené v teple domova. :) Také hlavně všechno nejlepší do Nového roku, hodně zdravíčka, štěstíčka a splněných přání! :)
No a v neposlední řadě s dovolením popřeji také mému virtuálnímu světu, tomuto blogu, aby byl plný čtivých článků, které Vás baví, já byla v nadcházejících semestrech mnoohem aktivnější a společnými silami jsme se pustili do pokračování PVS a aby nás čekaly ještě další společné chvilky u mnoha dalších povídek.. :))

Doufám že se Vám tady bude v nadcházejícícm roce líbit (pokud možno, tak co nejvíce :)) a budeme všichni šťastní, spokojení a zdraví! <3

VESELÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK! :)


Mám Vás moc ráda a doufám, že nás čeká ještě mnoho společných (přísahám, že už aktivních!) let :),
Vaše Emm
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ennie | Web | 31. prosince 2015 v 9:31 | Reagovat

Přeji Ti šťastný celý nový rok a ať potkáš toho pravého ;).

PVS začnu číst asi až v únoru :/ ...ale  aspoň nebudu muset nekonečně čekat na další kapitolu :D.

2 báři | Web | 4. ledna 2016 v 14:01 | Reagovat

I když je pozdě něco takového přát, doufám, že Ti plány na pohodové svátky s rodinnou vyšly. :) Teď Ti můžu jedině popřát hodně úspěchů u zkoušek, pevné nervy v tom prvním vysokoškolském roce, ať první zkouškové přežiješ bez zbytečných nervů. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama