Prosím, Vrať se [35.kapitola] - 2.část

24. ledna 2016 v 11:11 | Emm |  » Prosím, Vrať se
Dnes pro Vás mám další část aktuální nejnovější kapitoly. Doufám, že Vám udělá radost a budete se těšit na další, která snad už nebude za tak dlouhou dobu, však jednu další už pro Vás mám připravenou a poté se už pustím do psaní, až budu mít po zkouškách. ;)

Opět mi neskutečně zvedne náladu, pokud budete tak úžasní a připíšete do komentářů Vaše domněnky, jak to asi bude dál, a celkově třeba zhodnotíte kapitolu či rovnou celou povídku. Třeba co se Vám na ní líbilo a co naopak nemuselo být, co byste chtěli a představovali si pro naše postavy, nebo třeba napište, o čem byste si rádi početli, jaké situace by Vás zajímali u jakých postav. Ráda si to přečtu a pomůže mi při psaní vědomí, že se na to těšíte a prožíváte to se mnou i s postavami. To je totiž to nejhezčí, co si může autor přečíst a hlavně to je to nej, co ho nakopne k psání po menší pauze..Takže Vám za takovéhle zhodnocení, bilancování a nápady, jak to podle Vás bude, budu srašně moc vděčná!! ;)

Krásné čtení,
Emm

Hvězdy už dávno zdobily temně modrou oblohu dnešní teplé noci, když jsem po večeři, na které jsme spolu s Romanem byli v jedné nádherné restauraci v trochu zapadlé části Prahy, ležela v posteli, dívala se bezcílně do stropu a v prstech nervózně žmoulala krajkový lem noční košilky.
Nemohla jsem usnout a jen jsem nervózně přemítala nad tím, jestli bych se po téměř dvou měsících neměla odhodlat a vzchopit natolik, abych mu nějak dala najevo, jak moc mi pomáhá a také se podělila o skutečnost, že už pár týdnů vím jednu věc docela jasně, přestože to není nic z minulosti, kterou bych sama v sobě ráda začala odkrývat. Jenže přestože jsem už dávno dospěla a teď už to bylo pár let, co jsem překročila práh dospělosti, stále jsem se cítila tak nějak nejistě, když jsem si představila samu sebe v situaci, kdy chci někomu tak zkušenému, jako je Roman, dát najevo, že už ho neberu jako cizince. Bála jsem se možná odmítnutí, i když jsem moc dobře věděla, že kdyby se mnou nechtěl být i přesto, co se stalo, zřejmě by do tohohle nikdy nešel a už vůbec by neměl takovou trpělivost. Přeci by teď nespal na gauči a dobrovolně se mnou netrávil celé dny, kdyby o mě neměl zájem.
Hnaná odhodláním jsem nervózně spustila bosé nohy z postele, přestože jsem zběsilý tlukot svého srdce cítila až kdesi v krku, a potichu jsem se vydala přes chodbu do obýváku, přičemž jsem opatrně našlapovala, abych ho neprobudila, pokud by na rozdíl ode mě už klidně spal.
Nespal. Vypadalo to, že také nemohl usnout kvůli mnoha rozdílným myšlenkám vířících mu v mysli, soudě podle jeho zamyšleného a trochu strhaného výrazu, jenž byl vepsaný v jeho hladce oholené tváři, kterou teď neosvětlovalo nic jiného, než světlo měsíce ukrývajícím se za zataženými vzdušnými závěsy jemně zahalujíc vchod na terasu.
Když si mě v té tmě pocukrované měsíčními paprsky všiml, jedinou jeho reakcí bylo, že s nepatrně, avšak svůdně pootevřenými rty celou mou postavu, halenou pouze saténem fialkové košilky s černou krajkou, přejel svým poněkud zmateným pohledem.
"Nemůžu spát, a tak mě napadlo, že pokud taky náhodou ještě nespíš, mohli bychom si ještě chvíli povídat. M-můžu si sednout?" vydechla jsem do ticha a sama vnímala roztřesenost svého hlasu a ropačité držení stejně roztřesených ramen.
"Samozrejme, ty môžeš vždy všetko, miláčik. A budem rád, veď tiež nemôžem zaspať." Usmál se na mě tak, jak to umí jen on a přemístil se do sedu tak, že mu deka sklouzla k bokům, přičemž se mi naskytl pohled na jeho holou vypracovanou hruď, svaly na rukou a lem ozdobné gumy jeho boxerek.
S rozpačitým úsměvem na rtech jsem se odhodlaně vydala k němu a posadila se vedle něj. Ještě předtím se však naklonil a rozsvítil jemné světlo lampy, které nás nepatrně ozářilo, takže jsme se viděli o něco lépe, avšak zvláštně intimní atmosféra zůstala zachována.
Možná jsem si to jen namlouvala, ale zdálo se mi, jako by se mu v očích objevily jakési nepatrné jiskřičky, když si mě znovu nenápadně prohlédl. Možná cítil něco, co se snažil potlačit, protože si nebyl jistý tím, že bych v tuhle chvíli unesla vědomí, že po mně touží. Myslel si, že je pro mě stále někým, jehož přítomnosti a jakýchkoliv dotyků se vyhýbám. Jak moc byl vedle…
"Chtěla jsem ti jen říct, že Ti za všechno moc děkuju, Romčo, ani nevíš, jak moc pro mě všechno, co děláš, znamená."
Jeho plné rty se roztáhly do širokého úsměvu, odhalujíc jeho bělostný chrup a pohled jakoby mu zamlžily radostné vzpomínky. "Takto si mi hovorila, ked sme sa vtedy poznali natoľko, aby sme sa k sebe správali ako..." povzdychl si a všechna ta hmatatelná radost vyprchala, když vzpomínal na to, co já si nepamatovala. "To nič, nechaj to byť, len som si na chvíľku pripadal, ako by si to bola zase ty." Pohladil mě po tváři a vykouzlil smutný, ale zároveň povzbudivý úsměv. Pak ztuhl a v očích jsem mu zahlédla výčitky mísící se s předešlým přívalem bolesti kvůli sobě samému a tomu, co řekl. "Prepáč, Kristínka, takto som to povedať nechcel. Stále si to ty a bola by si to stále ty, nech by sa stalo čokoľvek."
Zvedla jsem zjihlý pohled k němu a sledovala jsem ho nejistá sama sebou zpod svých řas. "Nikdy už nebudu tou, kterou jsi miloval… A toho se právě děsím, protože bych jí být chtěla." Přiznala jsem rozpačitě a nejistě jsem sklopila oči, protože jsem poprvé vyslovila něco, co jsem sama sobě nebyla schopna přiznat již pár dní.
Rozněžněle se na mě usmál, když se konečky prstů jemně dotkl mé brady a donutil mě vzhlédnout. Když jsem se očima vpíjela do těch jeho a nemohla uhnout, v břiše mě nervózně cosi šimralo.
Poté promluvil. "Pre mňa áno. Pre mňa budeš moja Kristínka vždy, či už si spomenieš, alebo nie. Ľubil som ťa předtím, ľubim ťa aj teraz a vždy budem. Chcem, aby si to vedela."
Po tváři mi stekla další osamocená slza dojetí i smutku zároveň, a aniž bych nad tím přemýšlela, musela jsem zkrátka vyplnit svou nutkavou potřebu, která se objevila z čista jasna v mé hlavě. Musela jsem cítit teplo jeho těla a oporu, kterou mi nabízel.
Přišoupla jsem se o něco blíž k němu a rozpačitě, se srdcem až někde v krku a rozšířeným pohledem jako nějaká vyděšená laňka, jsem se přiblížila natolik, že jsme navzájem cítili dech toho druhého. Roman zprvu jen nečinně čekal a nechal mě poprat se s mými vlastními démony samotnou, zjevně aby něco náhodou neuspěchal a nevnutil mi víc, než dokáži zvládnout.
Když však zřejmě zahlédl neskrývané odhodlání a povzbuzení v mých očích, které nic nepředstíraly a zcela se mu otevřely, přitáhl si mě k sobě ještě blíž a jeho ústa překonala tu nepatrnou vzdálenost, když mi vyrazily v ústrety.
Jakmile jsem na svých rtech cítila nepatrný tlak těch jeho, jakoby zapadla část skládanky do sebe a já náhle procitla. V mysli mi vyvstala změď několika rychle se měnících obrazů, jejichž hlavními aktéry jsem byla já společně s Romanem. Na všech se jeho hebké rty lačně dotýkaly mých. Byly to sice jen kratičké vteřiny, ale jakoby s těmi útržky přišel i nával emocí, které jsem v těch chvílích sounáležitosti a naprosté spokojenosti cítila.
Teď, v šeru jemně osvětlené noci, kdy mě nenuceně, přesto zaníceně líbal, jsem však prožívala to, co pro mě v tuto chvíli mělo mnohem větší váhu. Poprvé jsem na vlastní kůži pocítila, jaké to je, cítit jeho rty na svých, přestože donedávna by mi jistě k radosti jistě stačily i ty útržkovité vzpomínky, které znamenaly to, že je opravdu možné vzpomenout si na ty dva roky, a i když jen po malinkatých krůčcích, jde to. Aneb přesně, jak mi povzbudivě tvrdili, i nepatrné jednání může vyvolat nějakou reakci s ním spojenou.
Svými rty laskal ty mé a sladce je mučil v polibcích, které nabíraly na intenzitě. V polibcích, ve kterých bylo vepsáno, jak moc jsme si navzájem chyběli, přestože mé amnézií poznamenané já o tom donedávna nemělo ani potuchy.
Navzájem jsme po sobě žíznili, stejně jako po pouhé své blízkosti, natožpak po opravdových dotycích a polibcích, kterých jsem se už ani náznakem nebála, jako tomu bylo počas těch pár uplynulých týdnů.
Jednou dlaní, položenou na mém boku, mi předával příjemné a uklidňující teplo do mého před chvílí ještě nervózně se klepajícího těla a tou druhou mě něžně hladil konečky prstů po zátylku a nepatrně se tak prodíral mými rozpuštěnými vlasy, což mé stále ještě trochu rozjitřené pocity uklidňovalo.
Instinktivně jsem obtočila paže kolem jeho krku a z až směšně upejpavého a nervózního sedu jsem se nechala Romanovými pažemi vysadit na jeho stehna tak, že jsem teď měla nohy skrčené pod sebou podél jeho stehen.
Líbali bychom se bez přestání, kdybychom nepotřebovali vzduch, ale ani na tu nepatrnou chvilku jsme se od sebe nevzdálili na více než pár milimetrů a nepřestali jsme se objímat, snad jen si mě víc tiskl do náruče.
Cítila jsem na svých rtech jeho úsměv, když jsme oba zrychleně oddychovali a srdce se mi zatetelilo radostí, když svůj obličej láskyplně skryl do mého ramene.
"Ľubim ťa, Kristínka moja, tak veľmi ťa ľubim." Šeptal proti jemné pokožce mého ramene, přičemž se o chvilku později znovu narovnal a ze své výšky, kterou si zachovával dokonce i když seděl, si svým pohledem podmanil ten můj.

Usmála jsem se na něj a náhle jakoby všechen ten strach z toho, co bude a nervozita kvůli tomu, jak se mám v jeho přítomnosti chovat, vyprchaly a zanechaly mou maličkost jen naprosté přirozenosti, která se teď už nezdála být v Romanově přitomnosti vůbec tak strašná. Nepociťovala jsem strach z toho, že mě políbí nebo se mě jen dotkne, což bylo nepopsatelně osvobozující. Teď jsem po tom dokonce toužila, což byl ohromně úžasný pocit po tom všem, čím jsem si za těch pár týdnů v pro mě donedávna opět neznámém prostředí prošla.
***

3.část kapitoly
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (182)
Zobrazit starší komentáře

101 buy sildenafil online | E-mail | Web | 29. června 2018 v 6:08 | Reagovat

If you are free to watch humorous videos on the web then I suggest you to pay a visit this web site, it includes truly therefore humorous not only videos but also extra information.

102 buy sildenafil online | E-mail | Web | 29. června 2018 v 10:16 | Reagovat

Wow! Its also nice paragraph on the topic of JavaScript, I am in fact keen of learning JavaScript. thanks admin

103 viagra canada | E-mail | Web | 29. června 2018 v 12:03 | Reagovat

These are genuinely fantastic ideas in concerning blogging. You have touched some fastidious points here. Any way keep up wrinting.

104 viagra plus online mail-order pharmacies | E-mail | Web | 29. června 2018 v 13:12 | Reagovat

Why visitors still use to read news papers when in this technological world all is presented on net?

105 generic viagra online | E-mail | Web | 29. června 2018 v 21:25 | Reagovat

This post regarding Search engine optimization is in fact fastidious one, and the back links are really very useful to promote your web site, its also known as Search engine optimization.

106 superdrug viagra | E-mail | Web | 29. června 2018 v 22:37 | Reagovat

My family members always say that I am wasting my time here at web, however I know I am getting familiarity everyday by reading such good articles or reviews.

107 generic viagra online | E-mail | Web | 30. června 2018 v 3:00 | Reagovat

This article on the topic of how to embed a YouTube video code is really useful in favor of new web users. Fastidious work, keep it up.

108 buy generic cialis online | E-mail | Web | 5. července 2018 v 22:12 | Reagovat

Sketches are really nice source of lessons instead of passage, its my familiarity, what would you say?

109 cialis without a doctor's prescription | E-mail | Web | 6. července 2018 v 0:46 | Reagovat

This article is related to web programming is truly nice in favor of me as I am website programmer. Thanks for sharing keep it up.

110 generic cialis tadalafil | E-mail | Web | 6. července 2018 v 6:37 | Reagovat

No matter if some one searches for his essential thing, therefore he/she wishes to be available that in detail, thus that thing is maintained over here.

111 cialis prices | E-mail | Web | 6. července 2018 v 7:22 | Reagovat

Genuinely when someone doesn’t be aware of afterward its up to other users that they will assist, so here it happens.

112 tadalafil 5 mg | E-mail | Web | 6. července 2018 v 7:54 | Reagovat

Wow, good YouTube video regarding how to set up virtual directory, I totally got it. Thanks keep it up.

113 MarkAnock | E-mail | Web | 6. července 2018 v 12:43 | Reagovat

cialis richmond instagram logo
<a href="http://cialis-gg.com">cialis for sale</a>
ultrasuoni estetica viso controindicazioni cialis
<a href=http://cialis-tt.com#cialis+5+mg>generic cialis at walmart</a>

114 MarkAnock | E-mail | Web | 6. července 2018 v 14:50 | Reagovat

elliot pranks viagra vs cialis
<a href="http://cialis-tt.com">tadalafil 20 mg</a>
cialis bbm adalah dan
<a href=http://cialis-tt.com#cialis+20+mg+best+price>generic cialis</a>

115 MarkAnock | E-mail | Web | 6. července 2018 v 21:25 | Reagovat

cialis daily use vs viagra
<a href="http://cialis-tt.com">cialis cost</a>
telecafone pillole cialis
<a href=http://cialis-tt.com#cheap+cialis+20mg>buy cheap cialis online</a>

116 cialis without a doctor's prescription | E-mail | Web | 7. července 2018 v 20:49 | Reagovat

It’s enormous that you are getting ideas from this article as well as from our dialogue made at this time.

117 tadalafil generic cialis 20mg | E-mail | Web | 8. července 2018 v 0:01 | Reagovat

This article will assist the internet users for creating new webpage or even a blog from start to end.

118 tadalafil 20 mg | E-mail | Web | 8. července 2018 v 0:17 | Reagovat

Hi there colleagues, good article and good arguments commented at this place, I am truly enjoying by these.

119 tadalafil 20mg | E-mail | Web | 8. července 2018 v 2:05 | Reagovat

This post about SEO gives clear picture in support of new SEO users that how to do Search engine optimization, therefore keep it up. Pleasant job

120 cialis online | E-mail | Web | 8. července 2018 v 4:56 | Reagovat

Hi Dear, are you actually visiting this web page regularly, if so then you will definitely obtain nice experience.

121 MarkAnock | E-mail | Web | 9. července 2018 v 20:53 | Reagovat

over the counter viagra canada substitute for vegetable oil
<a href="http://viagra-gg.com">viagra 100mg</a>
erectile dysfunktion psychisch viagra alternative
<a href=http://viagra-gg.com#order+viagra>viagra generic availability</a>

122 cheap viagra 50 mg | E-mail | Web | 9. července 2018 v 23:34 | Reagovat

Remarkable! Its truly awesome post, I have got much clear idea on the topic of from this piece of writing.

123 MarkAnock | E-mail | Web | 10. července 2018 v 12:17 | Reagovat

erectile dysfunction not helped viagra for the brain
<a href="http://viagra-gg.com">viagra super force online mail-order pharmacies</a>
same effects as viagra
<a href=http://viagra-gg.com#online+viagra>viagra uk</a>

124 100 mg viagra lowest price | E-mail | Web | 10. července 2018 v 12:32 | Reagovat

Hello to every one, it’s in fact a nice for me to pay a visit this web site, it includes useful Information.

125 buy viagra | E-mail | Web | 10. července 2018 v 17:35 | Reagovat

Hahahahahahaha, this politics related YouTube video is genuinely so comic, I loved it. Thanks for sharing this.

126 prezzo viagra 50 mg | E-mail | Web | 10. července 2018 v 20:17 | Reagovat

What a funny blog! I actually enjoyed watching this comic video with my relatives as well as including my colleagues.

127 viagra 100 mg | E-mail | Web | 11. července 2018 v 0:42 | Reagovat

Link exchange is nothing else however it is just placing the other person’s blog link on your page at suitable place and other person will also do same for you.

128 female viagra pills | E-mail | Web | 11. července 2018 v 1:33 | Reagovat

What a lovely story! The tale in this YouTube video that is posted here is truly a good one with having pleasant picture quality.

129 MarkAnock | E-mail | Web | 20. července 2018 v 16:16 | Reagovat

cialis 20 mg 4 tablet
<a href="http://cialis-easy.com">cialis pills</a>
is it legal to buy cialis from canada
<a href=http://cialis-easy.com#buy+generic+cialis>cialis 5mg</a>

130 tadalafil 5 mg | E-mail | Web | 20. července 2018 v 17:54 | Reagovat

Really picture is the display of some one’s feelings; it provides the lesson to the people.

131 cialis 5 mg | E-mail | Web | 20. července 2018 v 18:41 | Reagovat

Wonderful, what a webpage it is! This weblog provides useful information to us, keep it up.

132 cialis 20mg | E-mail | Web | 20. července 2018 v 21:50 | Reagovat

I all the time download a complete film in parts, that’s always present at YouTube, for the reason that my net connection is extremely slow and YouTube fulfils my needs.

133 cialis prices | E-mail | Web | 20. července 2018 v 22:38 | Reagovat

Awesome! Its really awesome paragraph, I have got much clear idea regarding from this post.

134 generic cialis at walmart | E-mail | Web | 20. července 2018 v 23:51 | Reagovat

If any one desires to be a successful blogger, then he/she must look at this piece of writing, as it contains al} strategies related to that.

135 buy cheap cialis online | E-mail | Web | 21. července 2018 v 5:41 | Reagovat

That’s in fact a good YouTube movie stated within this article about how to write a paragraph, therefore i got clear idea from here.

136 MarkAnock | E-mail | Web | 21. července 2018 v 8:56 | Reagovat

olpress 20 controindicazioni cialis
<a href="http://cialis-easy.com">cialis generic</a>
combivir generico de cialis
<a href=http://cialis-easy.com#interactions+for+cialis>generic cialis</a>

137 cialis coupons | E-mail | Web | 21. července 2018 v 11:29 | Reagovat

Hello I am from Australia, this time I am viewing this cooking related video at this site, I am truly delighted and learning more from it. Thanks for sharing.

138 tadalafil tablets | E-mail | Web | 21. července 2018 v 12:56 | Reagovat

I am keen of learning Flash, is there any paragraph associated to Flash, if okay, then please post it, thanks.

139 cheap cialis | E-mail | Web | 21. července 2018 v 16:11 | Reagovat

If you are going for most excellent contents like I do, simply go to see this web site everyday as it gives feature contents, thanks

140 cialis coupons | E-mail | Web | 21. července 2018 v 22:52 | Reagovat

These all YouTube gaming videos are really in pleasant quality, I watched out all these along by my mates.

141 tadalafil 5 mg | E-mail | Web | 22. července 2018 v 3:53 | Reagovat

Amazing! Its truly amazing piece of writing, I have got much clear idea about from this piece of writing.

142 tadalafil generic cialis 20mg | E-mail | Web | 22. července 2018 v 5:51 | Reagovat

YouTube video clips are famous in entire world, for the reason that it is the largest video sharing web site, and I become too happy by watching YouTube video clips.

143 MarkAnock | E-mail | Web | 22. července 2018 v 6:36 | Reagovat

can i split a 20mg cialis vs 100mg
<a href="http://cialis-easy.com">cialis daily</a>
cialis generico 20 mg opiniones
<a href=http://cialis-easy.com#tadalafil>coupon tadalafil</a>

144 MarkAnock | E-mail | Web | 22. července 2018 v 6:37 | Reagovat

brand name depakote er vs generic cialis
<a href="http://cialis-easy.com">generic cialis at walmart</a>
brand cialis 100mg
<a href=http://cialis-easy.com#interactions+for+cialis>buy cialis</a>

145 cialis coupons | E-mail | Web | 22. července 2018 v 6:55 | Reagovat

Hi there, I want to subscribe for this website to get most recent updates, so where can i do it please help out.

146 generic cialis at walmart | E-mail | Web | 22. července 2018 v 9:02 | Reagovat

Hi, just wanted to say, I liked this article. It was practical. Keep on posting!

147 MarkAnock | E-mail | Web | 22. července 2018 v 20:22 | Reagovat

where to buy real viagra cialis online
<a href="http://cialis-easy.com">cialis on line</a>
buy cialis online eu
<a href=http://cialis-easy.com#generic+cialis>cialis without a doctor's prescription</a>

148 buy cheap cialis online | E-mail | Web | 23. července 2018 v 4:40 | Reagovat

Quality content is the important to invite the people to visit the site, that’s what this website is providing.

149 MarkAnock | E-mail | Web | 23. července 2018 v 6:43 | Reagovat

name brand cialis prices
<a href="http://cialis-easy.com">cialis for sale</a>
best place buy cialis uk
[URL=http://cialis-easy.com#cheap+cialis ]tadalafil online[/URL]

150 generic cialis at walmart | E-mail | Web | 23. července 2018 v 9:31 | Reagovat

What's up, this weekend is pleasant in support of me, as this time i am reading this enormous educational paragraph here at my house.

151 cialis coupons | E-mail | Web | 23. července 2018 v 13:39 | Reagovat

Hi there every one, here every one is sharing these kinds of experience, so it’s nice to read this weblog, and I used to pay a visit this blog daily.

152 buy cheap cialis online | E-mail | Web | 23. července 2018 v 16:12 | Reagovat

I got this web page from my pal who told me about this website and at the moment this time I am visiting this site and reading very informative articles at this time.

153 tadalafil 20 mg | E-mail | Web | 24. července 2018 v 6:09 | Reagovat

Why YouTube video tutorials are shared everywhere? I think one cause is that these are easy to obtain embed script and paste that code somewhere you desire.

154 buy cialis online | E-mail | Web | 25. července 2018 v 1:53 | Reagovat

Fine way of telling, and fastidious piece of writing to get facts on the topic of my presentation subject, which i am going to deliver in academy.

155 cialis without a doctor's prescription | E-mail | Web | 25. července 2018 v 8:17 | Reagovat

Hi there, can any body help me how to down load this video tutorial from this site, I have watched and listen it at this place but wish for to get it.

156 cialis online | E-mail | Web | 25. července 2018 v 11:21 | Reagovat

What's up my friends, how is everything? Here it is truly good YouTube videos collection. i enjoyed a lot.

157 100 mg viagra | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 16:45 | Reagovat

Its pleasant comic YouTube video, I always go to pay a visit YouTube website for comic videos, for the reason that there is much more stuff available.

158 cheap 100mg viagra | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 16:50 | Reagovat

Great article, totally what I was looking for.

159 generic viagra | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 18:06 | Reagovat

YouTube is world's leading video sharing web page, no one can defeat it. Every one add video lessons at YouTube afterward obtain embed code and post everywhere.

160 generic viagra online mail-order pharmacies | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 18:07 | Reagovat

YouTube is world's biggest video sharing website, no one can defeat it. Every one add video lessons at YouTube after that obtain embed code and post everywhere.

161 viagra soft tabs online mail-order pharmacies | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 18:57 | Reagovat

Hi Dear, are you in fact visiting this site daily, if so then you will without doubt take good know-how.

162 viagra pills | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 19:11 | Reagovat

Link exchange is nothing else except it is only placing the other person’s weblog link on your page at suitable place and other person will also do similar in support of you.

163 viagra for men | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 21:40 | Reagovat

Its extremely brilliant YouTube video in terms of quality, in fact good, its quality is really appreciable.

164 MarkAnock | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 22:00 | Reagovat

can i buy viagra from canada online
<a href="http://viagra-nice.com">buy viagra</a>
farmacia online viagra generico funziona
<a href=http://viagra-nice.com#viagra+natural>sildenafil buy</a>

165 generic viagra online mail-order pharmacies | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 22:55 | Reagovat

What's up to all, the YouTube film that is posted at here has truly nice quality along with nice audio feature

166 where to buy viagra | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 23:02 | Reagovat

Hi buddy, what a quality is! For this YouTube video, I am actually pleassant, since I have never seen pleasant quality YouTube video earlier than,

167 MarkAnock | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 23:52 | Reagovat

canadian viagra 100mg
<a href="http://viagra-nice.com">viagra prices</a>
novamin 500 mg nebenwirkungen viagra
<a href=http://viagra-nice.com#viagra+50+mg+prezzo>viagra for women</a>

168 viagra coupon | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 23:53 | Reagovat

Hi there, I also desire to share my thoughts at this place, when i don’t know even about a effortless thing related to Personal home pages, I always go to look for that from web.

169 50 mg viagra | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 1:10 | Reagovat

Hi there colleagues, I am again here, and reading this post related to Web optimization, its also a good piece of writing, so keep it up.

170 buy viagra | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 1:44 | Reagovat

What's up, just wanted to say, I liked this article. It was funny. Keep on posting!

171 where to buy viagra | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 4:00 | Reagovat

The techniques pointed out in this article concerning to increase traffic at you own website are in fact fastidious, thanks for such pleasant paragraph.

172 generic viagra available | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 5:30 | Reagovat

Hi, for all time i used to check web site posts here early in the break of day, since i like to gain knowledge of more and more.

173 cheap viagra 50 mg | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 6:24 | Reagovat

What's up to all, the contents existing at this website are truly awesome for people knowledge, well, keep up the good work fellows.

174 viagra cost | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 10:07 | Reagovat

Yes, you are right friend, daily updating web site is in fact needed in support of Search engine marketing. Good discussion keeps it up.

175 viagra pills | E-mail | Web | 12. září 2018 v 18:18 | Reagovat

You have to waste less time to look for your necessary matter on net, since nowadays the searching techniques of search engines are pleasant. That’s why I fount this article at this place.

176 viagra for sale | E-mail | Web | 13. září 2018 v 5:04 | Reagovat

I read this piece of writing completely on the topic of the difference of most recent and previous technologies, it's amazing article.

177 viagra coupons | E-mail | Web | 13. září 2018 v 22:17 | Reagovat

Truly movie is the display of some one’s feelings; it offers the lesson to the users.

178 viagra pills | E-mail | Web | 14. září 2018 v 3:50 | Reagovat

What's up, just wanted to tell you, I liked this post. It was helpful. Keep on posting!

179 sildenafil 100mg | E-mail | Web | 14. září 2018 v 11:41 | Reagovat

What's up colleagues, how is all, and what you wish for to say about this paragraph, in my view its in fact amazing designed for me.

180 generic viagra | E-mail | Web | 14. září 2018 v 12:48 | Reagovat

I got this website from my buddy who informed me concerning this site and now this time I am browsing this web page and reading very informative posts here.

181 viagra cost | E-mail | Web | 14. září 2018 v 17:03 | Reagovat

This piece of writing is related to website programming is genuinely nice in favor of me because I am website developer. Thanks for sharing keep it up.

182 viagra prices | E-mail | Web | 14. září 2018 v 19:53 | Reagovat

always i used to read smaller posts which also clear their motive, and that is also happening with this post which I am reading here.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama